Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LosioDriver napisał:

@Ericsson super foty :) Złożę jutro filmik z kamerki, o ile będzie co składać :) Dzisiaj to jedynym sposobem na uchwycenie wszystkich świnek byłby dron :D

 

 

Dzięki ;) Miałem w planach właśnie zakup drona, ale to raczej plan długoterminowy więc u mnie pewnie coś w przyszłym roku zaświta w tym temacie, póki co czarna ważniejsza :dance:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja też dziękuję za dzisiejsze spotkanie. :)

Bardzo fajnie było Was poznać na żywo, naprawdę super było. ;)

 

@Ericsson kozak fotki! 

 

Btw.  Dobrze że na filmie i zdjęciach nie czuć "przyngła" :biglol:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania... :)

 

Po pierwsze dla Bartka @aplam13 - dzięki, że mogliśmy stać się częścią Twojej nowej drogi w życiu, jeszcze raz wszystkiego dla Was najlepszego no i daj znać na forum, że żyjesz. :dance:

 

Po drugie - dla Was Panowie, jak zwykle był ogień, kupa śmiechu, luźnych żartów, czyli krótko to, co kocham na tym forum! :superhero:

 

Po trzecie - tak prywatnie dla @thomson0073, bardzo miło było wreszcie poznać i powiem Ci, że Legasia masz genialnego!

 

P.S. Jakby faktycznie ktoś chciał rysunek ode mnie ( @trzymek), to zapraszam na PW - dla pospólstwa mam jeden cennik, dla dobrych znajomych drugi. ;) 

 

01.JPG

 

04.JPG

 

03.JPG

 

02.JPG

 

06.JPG

 

05.JPG

 

09.JPG

 

08.JPG

 

07.JPG

 

10.JPG

 

11.JPG

 

12.JPG

 

13.JPG

 

14.JPG

 

15.JPG

 

01.JPG

Edytowane przez Dj Brabus
  • Super! 8
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MasteROOT napisał:

Wydawało mi się że ktoś coś wcześniej wspominał o dronie. Gdybym wiedział że nie będzie to bym ze znajomym pogadały...

@Kiwi 4ester, widzę że się załapałem na ostatnią fotę :P 

 

Wspomnienie o dronie było w moim kierunku, niestety nie udało mi się dotrzeć z przyczyn ode mnie niezależnych. :( Żałuje, @aplam13 wybacz, ale ufam, że wśród doniosłości wydarzenia brak ujęć z lotu ptaka będzie znikomym rozczarowaniem. Wszystkiego Najlepszego! :clinking-glasses:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Dobrze, że o tym wspomniałeś, bo internety nie zapominajo :biglol:

Będzie temat do szydery, @trzymek pewnie ręce zaciera. :biglol: Ale to nic i tak było zarąbiście. :D

 

Dzięki za fotki!

@Dr Zybertowicz patrz jakie mamy foto :thumbup:

 

@Dj Brabus dzięki za fotki. W końcu się poznaliśmy face to face! :) Miałem wrażenie jakbyśmy się znali już dłuższy czas. 

Edytowane przez thomson0073
  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, trzymek napisał:

@thomson0073 co ja Ci zrobiłem,  że masz o mnie taką opinię? Przemyślę jeszcze , czy nie strzelić focha w związku :P

Oj tam oj tam. :D

ja mam o każdym bardzo dobrą opinię!

Heineken 0,00 na zlocie rozwiąże sprawę foszków. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, thomson0073 napisał:

Oj tam oj tam. :D

ja mam o każdym bardzo dobrą opinię!

Heineken 0,00 na zlocie rozwiąże sprawę foszków. :P

Heineken!!? Tylko Żywiec 0.00:yahoo:

Też Cię lubię :lol::upside-down-face_1f643-small::thumbup: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thomson0073 faktycznie foty super - i jak tu powiedzieć, że nie mam parcia na szkło :th_dash:

Ale po kolei:

@aplam13 raz jeszcze wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia;

@Ericsson i @Dj Brabus dzięki za super foty;

Wszystkim dziękuję za spotkanie - za jego "recenzję", jeśli mogę sobie pozwolić, rozmowa z mim Młodym; wsiadamy do samochodu pod kościołem, a Młody mówi "Twarz mnie boli", "Od czego?" pytam, "Od śmiechu" słyszę w odpowiedzi :)))

@trzymek co do przekazania sterów młodszemu pokoleniu - niechętnie o tym mówię i myślę :)) na szczęście jeszcze kilka lat względnego spokoju mnie czeka zanim usłyszę pytanie "Ojciec, gdzie są kluczyki?". Spokój ten mąci jedynie mimochodem rzucane "Taki niebieski WRX to fajny jest..." :)

Dziękuję Wam za wczoraj i do kolejnego :)

P.S. Mr. Prezes został przez Młodego ochrzczony Profesorem... - tak się bidny z wrażenia przejęzyczył :thumbup:

  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dj Brabus napisał:

Podziękowania... :)

 

Po pierwsze dla Bartka @aplam13 - dzięki, że mogliśmy stać się częścią Twojej nowej drogi w życiu, jeszcze raz wszystkiego dla Was najlepszego no i daj znać na forum, że żyjesz. :dance:

 

Po drugie - dla Was Panowie, jak zwykle był ogień, kupa śmiechu, luźnych żartów, czyli krótko to, co kocham na tym forum! :superhero:

 

Po trzecie - tak prywatnie dla @thomson0073, bardzo miło było wreszcie poznać i powiem Ci, że Legasia masz genialnego!

 

P.S. Jakby faktycznie ktoś chciał rysunek ode mnie ( @trzymek), to zapraszam na PW - dla pospólstwa mam jeden cennik, dla dobrych znajomych drugi. ;) 

 

01.JPG

 

04.JPG

 

03.JPG

 

02.JPG

 

06.JPG

 

05.JPG

 

09.JPG

 

08.JPG

 

07.JPG

 

10.JPG

 

11.JPG

 

12.JPG

 

13.JPG

 

14.JPG

 

15.JPG

 

01.JPG

Super fotki :ok:

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MasteROOT napisał:

No ja strzelectwo raczej traktuję bardziej rekreacyjnie. Ot od czasu do czasu przejść się na strzelnicę postrzelać do tarczy albo blach .

A ja mam pecha: wymyśliłem sobie z początkiem roku, żeby zrealizować marzenie z młodości  i mieć "prawdziwą" broń. Poczytawszy o tym sporo postanowiłem pójść w czarnoprochowce (nie wymagają zezwolenia). Gdy już ustaliłem, jaki chcę model i jakiej firmy, to rozpętała się epidemia. Czemu to pech? Bo po pierwsze ludzie uznali, że plaga zombie i plądrujących band jest tuż-tuż i wyczyścili rynek z broni, a po drugie fabryka Uberti jest we Włoszech i co gorsza prawie w epicentrum ich największego ogniska epidemii! Oczywiście więc nie ma nowych dostaw już od kilku mies., a jeśli coś jest, to ceny są takie, że po prostu mnie nie stać (1.5 miesięcznej pensji, gdy przedtem oscylowały w okolicy 0.6 pensji)... No nic, czekam, może kiedyś w końcu się poprawi.... Może wtedy spot Subarowo-strzelecki na strzelnicy? Dla posiadaczy Foresterów opcja kontynuacji "na nielegalu" w lesie... :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Dr Zybertowicz napisał:

 

@trzymek co do przekazania sterów młodszemu pokoleniu - niechętnie o tym mówię i myślę :)) na szczęście jeszcze kilka lat względnego spokoju mnie czeka zanim usłyszę pytanie "Ojciec, gdzie są kluczyki?". Spokój ten mąci jedynie mimochodem rzucane "Taki niebieski WRX to fajny jest..." :)

Jeszcze trochę i dojdzie do słusznego skądinąd wniosku, że niebieskie STI jeszcze fajniejsze.  Jesteś pewien ,  że to syn będzie pytał o kluczyki? Nie , Ty?:biglol:

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, thomson0073 napisał:

Oj tam oj tam. :D

ja mam o każdym bardzo dobrą opinię!

Heineken 0,00 na zlocie rozwiąże sprawę foszków. :P

Było być na spocie końcem maja to cała krata była żywców :D

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę dochodzimy do siebie, emocji szczyt, dziękuję za odprowadzanie w orszaku mnie i mojej już Żony spod kościoła w tak licznej grupie, w życiu nie myślałem, że tak fajnie to wyjdzie, wszyscy goście byli pod wrażeniem, a ja chyba pod największym, nawet właściciele sali mówili że rewelacyjnie to wyszło:thumbup: Oczywiście jak tylko będę miał jakieś zdjęcia będę na bieżąco wrzucał. Dziękuję @thomson0073 za przewiezienie, @Dj Brabus - wspaniała niespodzianka z podpisami będzie cudowną pamiątką, @Kiwi 4ester no po prostu no nie, jak tylko znajdę chwilę to od razu się pochwalę z montażu:thx:@trzymek autobunio w formie:thumbup:@elmot jednak biały:dance:, kto tak ładnie bulgotał podczas kazania, @Tutek to Ty?

 

Prośba do osób, które uczestniczyły osobiście w orszaku, czy wpiszecie się w tym wątku lub w moim temacie, cobyśmy mieli dodatkową pamiątkę na przyszłość?:yahoo:

 

 

Naprawdę jestem przeogromnie wdzięczny za tak miłą i wspaniałą atmosferę którą stworzyliście, ode mnie i mojej Małżonki

OGROMNE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!

  • Super! 5
  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aplam13 napisał:

1. @Kiwi 4ester no po prostu no nie, jak tylko znajdę chwilę to od razu się pochwalę z montażu:thx:

 

2. Prośba do osób, które uczestniczyły osobiście w orszaku, czy wpiszecie się w tym wątku lub w moim temacie, cobyśmy mieli dodatkową pamiątkę na przyszłość?:yahoo:

1. Panie z tym, że to są te mocniejsze, ale sugestia, żeby przymować w miejsce tej śruby bliżej zawiasu maski (teraz na to wpadłem :th_dash:).

 

2. Może jak będzie fota grupowa to wtedy wirtualne podpisy? :)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, aplam13 napisał:

kto tak ładnie bulgotał podczas kazania, @Tutek to Ty

Hej, Niestety to nie byłem ja, nie udało mi się dotrzeć pokonała mnie dwumiesięczna córka, a widzę po zdjęciach, że impreza się udała. 

 

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aplam13 cała przyjemność po naszej stronie, dziękujemy za zaproszenie, a spotkanie było rewelacyjne. :wub:

 

A te bulgoty, to prawdopodobnie Adam (srebrna GC) i Przemek (niebieska GC), którzy przyjechali w połowie Mszy:

_A7R1970.jpg

(C) @Ericsson

_A7R1974.jpg

(C) @Ericsson

 

Natomiast najgłośniejsza Impreza, która "darła" się jak wychodziliście z kościoła, to na pewno Adam i jego srebrna Impreza! :dance:

Edytowane przez Dj Brabus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...