Jump to content

Subaru na Pole - Grupa Krakoska

adaś

Recommended Posts

Panowie, niedzielne spotkanie już za nami - kto był to super, kto nie dojechał (jak ja) to trudno, choć zdjęcia mogłem pooglądać. Ponawiam propozycje - 28.03 wyjazd do schroniska - Pcim Kudłacze. Zbiórka na parkingu przy Decathlon-ie na Zakopiance o 11.00. Ktoś chętny?

• Like 2

7 minut temu, Sławo napisał:

Panowie, niedzielne spotkanie już za nami - kto był to super, kto nie dojechał (jak ja) to trudno, choć zdjęcia mogłem pooglądać. Ponawiam propozycje - 28.03 wyjazd do schroniska - Pcim Kudłacze. Zbiórka na parkingu przy Decathlon-ie na Zakopiance o 11.00. Ktoś chętny?

Ja jestem na 99%. Ten 1% na nieprzewidziane sytuacje.

No niestety w weekend 28-29.03 to ja co najwyżej w sobotę (tylko wieczorem) lub niedzielę i to raczej tylko lokalnie, więc jeżeli to rzeczywiście ma być "wyjazdówka" to ja odpadam <_<

Edited by MasteROOT

Godzinę temu, Sławo napisał:

Wow, jakieś szczegóły? Rozumiem, że wypad 1-dniowy?

Taki pomysł. Pisałem o tym wcześniej na forum. Mała przejażdżka do Pcimia. Auta zostawiamy na parkingu (takie raczej pole przy drodze...) i 200 m piechotą do schroniska. Na miejscu jakaś kawka, kiełbaska, podobno kwaśnica super. Pogadamy, posiedzimy. Ja zabieram rodzinę ze sobą. Taki pikniczek... Piwo podobno na miejscu też jest. I powrót. Dla zainteresowanych podaję stronę schroniska 

http://kudlacze.pttk.pl/

• Upvote 1

Wszczepie w tym miejscu jeszcze swój pomysł na najbliższy weekend :D 

16.03 sobota, dobrze by było w godzinach żeby jeszcze jasno było, może 15? Na filmiku Bodzów. @LosioDriver ma jeszcze jedną miejscówke. Wszyscy mile widziani :) koledzy o niższym zawieszeniu znajdą miejsce w Bagażniku Forka :biglol:

7 godzin temu, radek311989 napisał:

Wszczepie w tym miejscu jeszcze swój pomysł na najbliższy weekend :D 

16.03 sobota, dobrze by było w godzinach żeby jeszcze jasno było, może 15? Na filmiku Bodzów. @LosioDriver ma jeszcze jedną miejscówke. Wszyscy mile widziani :) koledzy o niższym zawieszeniu znajdą miejsce w Bagażniku Forka :biglol:

Hmmm... Nie wiem co to za kalendarz masz, ale mój pokazuje że 16.03 to poniedziałek :P No ale myślę, że wstępnie mogę być chętny chociaż jak zwykle bardziej preferowałbym niedzielę ;)

2 godziny temu, Sławo napisał:

NO TO JEST NAS 5!!! 

Jest 6 - przynajmniej 2/3 mojej podstawowej jednostki społecznej chętnie się wybierze, oczywiście z zastrzeżeniem zdarzeń losowych, rozwoju wypadków w zakresie pandemii itd. :)

16 godzin temu, Sławo napisał:

Ponawiam propozycje - 28.03 wyjazd do schroniska - Pcim Kudłacze. Zbiórka na parkingu przy Decathlon-ie na Zakopiance o 11.00. Ktoś chętny?

Przypominam, jutro 14.03 o 15.00, Bodzów, to jest ulica Widłakowa.
Współrzędne wkleić w mapy google. 
50.037359, 19.876698
Oby nie było potrzebne, ale wezmę linke holowniczą :P

• Aga changed the title to Subaru na Pole - Grupa Krakoska