Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, thomson0073 napisał:

Niestety nie... :(

Będą dostępne dopiero w przyszłym tygodniu,  a nie chciałem na tak długo uziemiać auta. Na wiosnę coś będę kombinować i rewizję skrzyni zrobię od razu. :)

Rozumiem, właśnie czytałem wątek i nie widziałem żeby dostępne były dlatego pytam:unsure:

A co zakładałeś sprzęgło ori czy coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kamyl napisał:

Witam wszystkich Krakowskich Subarowiczów! :D W odpowiedzi na pytanie @aplam13 w dziale Pozdrawiamy sie, jeśli nic nie pokrzyżuje planów to z przyjemnością wpadniemy! ;)

I rewelka, ja się kuruje coby również być i jakieś fotki strzelić:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, aplam13 napisał:

Rozumiem, właśnie czytałem wątek i nie widziałem żeby dostępne były dlatego pytam:unsure:

A co zakładałeś sprzęgło ori czy coś innego ?

OEM weszło :)
Zamach sztywny, i cała reszta wg katalogu. Wyszedłem z założenia, że nawet jak zjadę te tarcze to jednak cała reszta sprzęgła będzie jakby nie patrzeć nowa, wtedy okuję ją kewlarem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, ja niestety muszę odpuścić najbliższe spotkanie z przyczyn osobistych oraz technicznych (nie wiem na tę chwilę, co boli bardziej...). Na następnego spota postaram się być osobiście, bądź obiecane gadżety konkursowe komuś przekażę ( @trzymek, @aplam13 czy komukolwiek tam będzie do mnie po drodze).

 

Niestety, jak się człowiekowi w życiu pier...li, to wszystko od razu.:facepalm:

  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dj BrabusJak nie tym razem, to następnym.

Poukładaj swoje ważniejsze  sprawy, a auto (Subaru też) to tylko rzecz nabyta. Przecież rozruszałeś ponownie nasze krakowskie spoty. Masz prawo, jako Prezes, żądać podwózki (deklaruję się, jak by co).

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, thomson0073 napisał:

OEM weszło :)
Zamach sztywny, i cała reszta wg katalogu. Wyszedłem z założenia, że nawet jak zjadę te tarcze to jednak cała reszta sprzęgła będzie jakby nie patrzeć nowa, wtedy okuję ją kewlarem. :)

I bardzo dobra decyzja, daj znać jak się jeździ czy jest różnica ;)

 

@Dj Brabus jakby coś to wal śmiało zawsze postaramy się coś pomóc jeżeli będziesz potrzebował jakiejkolwiek :)

 

Ja będę, tylko znowu mogę być mam nadzieję, że tylko lekko spóźniony - nie jak ostatnio o zgrozo godzinę... :oops:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, aplam13 napisał:

 jakby coś to wal śmiało zawsze postaramy się coś pomóc jeżeli będziesz potrzebował jakiejkolwiek :)

Spokojnie, ale dziękuję bardzo. :) Tak jak mówię - jest jeszcze "policyjny" Legaś mojego taty, a jak się polepszy sytuacja, to może dołączę do naszego Małopolskiego Klubu Caravaningu Foresterów, bo z tego co wiem, "mój" zeszłoroczny Forek, z którego zrezygnowałem na korzyść Outbacka, wciąż stoi i czeka, aż się ktoś nim zaopiekuje... 

04.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dj Brabus jakby nie było jesteśmy z Tobą :bowdown:

3 godziny temu, LosioDriver napisał:

Ja zobaczę czy będę, bo właśnie miałem telefon że przy oględzinach zawieszenia nie było za wesoło...

Co to to się podziało?

 

8 godzin temu, Sen123 napisał:

Miałem się pojawić i kicha...żona urodziny ma 9.02 , pozamiatane :facepalm:

Powiedz żonie, że masz dla niej niespodziankę, zawiąż oczy i przywieź na spota. Będzie gorące sto lat :D

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może w Krakowie płytę systemową (z plikiem LOADING.KWI/płytę A z zestawu 4 płyt DVD z nawigacją) do radia core2? (Pacjent Legacy Spec.B MY08) Niestety po odłączeniu akumulatora w warsztacie zajmującym się detailingiem stacja multimedialna wisi na "No DVD. Please insert map DVD" a posiadam tylko płytę D 2019-2020. Z tego co zdążyłem się zorientować potrzebuję ją tylko i wyłącznie w celu odblokowania stacji, na 2 minuty. Podjadę w dowolne miejsce jak będzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może w Krakowie płytę systemową (z plikiem LOADING.KWI/płytę A z zestawu 4 płyt DVD z nawigacją) do radia core2? (Pacjent Legacy Spec.B MY08) Niestety po odłączeniu akumulatora w warsztacie zajmującym się detailingiem stacja multimedialna wisi na "No DVD. Please insert map DVD" a posiadam tylko płytę D 2019-2020. Z tego co zdążyłem się zorientować potrzebuję ją tylko i wyłącznie w celu odblokowania stacji, na 2 minuty. Podjadę w dowolne miejsce jak będzie trzeba.

Ja niestety jestem w Poznaniu obecnie i nie planuje wizyty w najbliższym czasie w Krakowie ale może to ci pomoże


https://forum.subaru.pl/topic/93166-aktualizacja-softu-oprogramowania-z-p%C5%82yty-dvd-oem-radia-navi-kenwood/?do=findComment&comment=2732213
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek przewertowałem, nagrałem nawet ten plik systemowy na płytę, ale niestety nie zadziałał. (Tak, do dobrej szufladki wsadzałem ;) ) Nie miałem za bardzo jak testować kompleksowo bo nawet nie mam już w domu nagrywarki... Ogarneli w Emilu przy okazji innej roboty, także już nieaktualne. Dzięki za chęci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje Panie Dyrektorze? 

 

Bo ja tak w ogóle skupiłem się i patrzę, że jak na początku mówiliśmy o sobocie, to w końcu stanęło na tym, że spot jest w niedzielę o 18:00, prawda? Bo ja w niedzielę dam radę! Jak wiśnia nie przejdzie przeglądu, to przyturlam się czymkolwiek innym, choćby Pankiem czy Traficarem. :yahoo:

  • Super! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...