Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam @MasteROOT brawo nie bij, boś jeszcze nic nie widział! :biglol: @aplam13 super te zdjęcia wyszły, u mnie niestety gorzej, bo bez statywu i na mocno podwyższonym ISO.

 

Ale są. :thumbup:

 

I również dziękuję wszystkim za miłe spotkanie, fajne pogaduchy o oleju, ciężarówkach i rozjeżdżaniu wszystkich za pomocą Eye Sight'a. :dance:Aha, no i spoty trzeba przemianować na spotkania Forester Klub Polska. :D 

 

P1250577.JPG

P1250578.JPG

P1250580.JPG

P1250581.JPG

P1250584.JPG

P1250593.JPG

P1250598.JPG

P1250601.JPG

P1250602.JPG

P1250604.JPG

Edytowane przez Dj Brabus
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dj Brabus napisał:

spoty trzeba przemianować na spotkania Forester Klub Polska

swojego SF5 sprzedałem tuż przed ostatnim "sylwestrem" , dzięki za miłe przywitanie , następnym razem pojawię się imprezą, jeśli już ją odzyskam i będzie się nadawała do jazdy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panie i Panowie mam pytanie, czy posiada ktoś interfejs którym byłbym w stanie odczytać parametry lub błędy abs? Od czasu do czasu świeci się kontrolka i po ponownym odpaleniu gaśnie i nie wiem co i jak a traska mi się szykuje i chciałbym ogarnąć temat, z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, aplam13 napisał:

Hej Panie i Panowie mam pytanie, czy posiada ktoś interfejs którym byłbym w stanie odczytać parametry lub błędy abs? Od czasu do czasu świeci się kontrolka i po ponownym odpaleniu gaśnie i nie wiem co i jak a traska mi się szykuje i chciałbym ogarnąć temat, z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc;)

Zakupiłem sobie ELM327 za 27zl na aledrogo i z telefonu z programu "piston" sobie sprawdzam. Jak będziesz w okolicach Wadowic to możesz podjechać, postaram się pomóc. 

Chociaż polecam zakupić takie urządzenie, bo majątku nie kosztuje a zawsze ma się go od zaraz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, thomson0073 napisał:

Zakupiłem sobie ELM327 za 27zl na aledrogo i z telefonu z programu "piston" sobie sprawdzam. Jak będziesz w okolicach Wadowic to możesz podjechać, postaram się pomóc. 

Chociaż polecam zakupić takie urządzenie, bo majątku nie kosztuje a zawsze ma się go od zaraz. :)

Dzięki za odpowiedź, elma mam jak i usb kkl, ale za nic nie wiem jak połączyć się z absem, mówisz piston, to sprawdzę czy zadziała;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak muszę odczekać aż się kontrolka zapali bo chwilowo zgasła, miałem nadzieję że w pamięci pokaże, a jak nie, to inny interface potrzebny;) jutro będę miał jeszcze jeden na kablu z manualnym wyborem pinów może tym się uda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choopy, wybiera się ktoś na zlot aut japońskich JapOnly w sobotę o 20:00 w Krakowie? (Łowisko MZW Brzegi). Można byłoby się spotkać w większym subarowym gronie:

https://www.facebook.com/events/597862350740370/?active_tab=discussion

Edytowane przez Dj Brabus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dj Brabus napisał:

Choopy, wybiera się ktoś na zlot aut japońskich JapOnly w sobotę o 20:00 w Krakowie? 

 

Tam na wjeżdzie trza mieć minimum 300 kucy! Ja odpadam:biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, choć zdecydowanie zwiększa to respekt. Byłem raz na ich spocie i było kilka mocnych aut, w tym kilka Imprez, ale zdecydowana większość to Civiki żelazka lub jajka udające Type R. Inna sprawa, że towarzystwo trochę rodem z Need for Speeda i nie wszystkim odpowiada wysłuchiwanie przechwałek o tym kto i jak wyprzedził ostatnio Audi A3. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, trzymek napisał:

 

Tam na wjeżdzie trza mieć minimum 300 kucy! Ja odpadam:biglol:

Tym razem wystarczają plastikowe nakrętki zbierane na cel charytatywny. Wybieram się z ciekawości, chciałbym wreszcie na jakimś spocie zaparkować obok Imprezy! :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...