Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.04.2019 o 08:02, thomson0073 napisał:

Cześć i witam.
Panowie i Panie! 

W kwietniu ślubuję swojej lubej miłość i wierność do końca moich dni, z tego tytułu chciałbym chętnych zaprosić do Orszaku Subarowo-Weselnego - 27 KWIETNIA 2019r. o godzinie 16.oo.  (sobota).
Trasa bardzo prosta 8km, Wadowice - Mucharz. (
https://www.google.pl/maps/dir/49.8669439,19.5036081/49.804068,19.5463374/@49.8288152,19.4877371,12.26z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=pl).
Oczywiście przewidziane "frukty", w postaci pitnej - flaszencji ognistego weselnego napoju na samochód. :drunk:
:drunk::drunk:

 

Jeżeli to nie problem to chciałbym zrobić listę (do 14 kwietnia), kto się wybiera, żeby dla żadnej przybyłej Subarki nie zabrakło. :) Na flaszeczce też chce zrobić taki miły akcencik ode mnie i od mojej małżonki.

Jak się tylko pogoda uda, to będzie ujęcie z drona, które oczywiście jak zostanie tylko obrobione wrzucę do obejrzenia. Byłoby rewelacja, gdybyśmy zrobili sobie na koniec zdjęcie pamiątkowe, ale to już przy sali weselnej i jak się oczywiście wszyscy zgodzą. 

Z kwestii logistycznych, miejsce zbiórki zaznaczone w linku wyżej, jest to dość długi i spory zajazd, myślę, że się pomieścimy. Zajedziemy po wszystkich przybyłych z @Mateusz22 i rozpoczniemy 8km w stronę sali weselnej. :) 

Lista:
1)  @Mateusz22 - odwozi nas swoją beSTIą! :thx:

2) Tomasz_555:)

3) Cherusek1

4) Dj Brabus

5) ...

 

 

Dziękuję i pozdrawiam!
thomson

 

 

 

Toż to rzut beretem, piszę się! :)

Bardzo mi przykro ale niestety mnie nie będzie delegacja mi się przedłużyła i siedzę w Niemczech Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba panowie sobie zaznaczyć dokładnie ten parking. Tam się spotkamy, za ok godzinke :)

Przyjeżdżajcie mam w bagażniku 40 flaszeczekB)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki chciałbym Wam serdecznie podziękować za to, że byliście z nami w tym ważnym dla nas dniu! :)

Jak tylko pojawi się filmik z drona to wrzucę na forum. 

No i przy tym serdeczne podziękowania dla moje przyjaciela @Mateusz22 za użyczenie swojego STI do zawieziena nas na wesele i przetransportowania kolejnych flach dla przybyłych kolegów (już przy sali weselnej), my mieliśmy niestety bardzo napięty plan... mam nadzieję, że nam wybaczcie.:)

 

Taka fotka, przed  wyjazdem do Pani Młodej. 

20190428_232401.thumb.jpg.79b959920302cce7cff68b8a4f12d173.jpg

 

Do zobaczenia na zlotach! 

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkaliśmy się z @aplam13 przy okazji też z takiego powodu, że mam do oddania w dobre ręce paręnaście naklejek Świnek w kolorze czarnym i białym. Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę o kontakt - oddam za free. Mój diler "wlepkowy" stwierdził, że jak będę chciał 100 sztuk, to wtedy dopiero będziemy się rozliczać. ;)

 

 DSC_1034.thumb.JPG.9bfc478ef6eb654907f2b671f9bdc824.JPG

Edytowane przez Dj Brabus
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2019 o 12:21, thomson0073 napisał:

Moja kobieta sama zasugerowała zakup LGT. 

Dobrą kobietę masz. Moja to zanim się chajtnęliśmy to kupiła Forka :P, a teraz ja się nim opiekuje :D

 

@Dj Brabus Będziesz miał jeszcze z dwie świnki? W przyszłym tygodniu wracam do domu, to bym przytulił Forkowi. Napisz mi na priv gdzie się mam zgłosić :)

Edytowane przez radek311989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LosioDriver napisał:

W sumie to dawno się nie widzieliśmy :D Wprawdzie pogoda teraz marna i okres u mnie pracowity ale może jakiś jakiś wypas sobie z wyprzedzeniem zorganizujemy? :D

Również jestem na tak. Na razie mam trochę luzów jeżeli chodzi o terminy więc prawdopodobnie będę mógł się dopasować ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...