Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
43 minuty temu, ech napisał:

Taka ładna dzis pogoda, ktoś ma chwilę? 

Czas odejść na dziś od kochanego Dragon Bal'a

Ja w tygodniu bardzo chętnie ;) Dziś poza Krakowem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, R4RE napisał:

Ja w tygodniu bardzo chętnie ;) Dziś poza Krakowem B)

Oke, więc w tygodniu poruszę post i może coś sie uda, a tymczasem przyczepności!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ech napisał:

@R4RE może w przyszłym tygodniu, bo muszę sprężyny wymienić :/ jak dostanę w sobotę to jeszcze będę pisał w tygodniu

Szkoda, jestem w Kraku do jutra, później dalej w droge :wrrum: B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie było nas wielu (prawdziwy spontan bez wcześniejszego ustalenia terminu :lol:) ale było warto. 

Zawsze fajnie jest osobiście zamienić kilka słów (wczoraj było ich zdecydowanie więcej niż kilka B)) z osobami, z którymi zazwyczaj pisze się tylko na forum ;)

Do zobaczenia następnym razem. Oby też i inni dopisali bo coś zamiera ten wątek :OO:

IMAG6654.jpg

Edytowane przez R4RE
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @R4RE i @LosioDriver - bardzo miło było Was poznać! Spontan faktycznie niezły, ale w tym całym zaplanowanym i poukładanym co do minuty życiu, warto zrobić coś czasem fajnego! :yahoo:Podejrzewam, że gdyby było ciut cieplej, to byśmy jeszcze dłużej plotkowali (a nie do północy!). :D 

 

Dziękoowa i do zobaczenia następnym razem! R4RE jesteśmy umówieni. :) 

DSC_0890.JPG

DSC_0891.JPG

DSC_0892.JPG

DSC_0893.JPG

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał:

Muszę się chyba wybrać na kiełbaski z Nyski ;)

Jeden z najlepszych elementów naszych dawnych spotów. Jestem za :rolleyes:

51 minut temu, elmot napisał:

Ja to świeżak jestem, ale wpadłbym od czasu do czasu na jakiś spocik :)

Oczywiście jak zawsze każdy mile widziany B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec września chcę zorganizować coś większego w Lanckoronie. Organizuję tam corocznie zlot Labradorów i Golden Retrieverów (i oczywiście wszystkich innych szczekających istot). Chciałbym zorganizować takie wydarzenie 2w1. Dla wielu właścicieli psów i ich rodzin to będzie zawsze dodatkowa atrakcja zobaczyć jakieś fajne auta. No, a dla Nas okazja na spotkanie. Jak odpowiednio wcześnie zobaczę, że jest szersze zainteresowanie to załatwiłbym wjazd na płytę rynku. Klasycznie darmowe ciasto i przekąski będą :D

Tak więc, ktoś jest za? :)

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, R4RE napisał:

Może nie było nas wielu (prawdziwy spontan bez wcześniejszego ustalenia terminu :lol:) ale było warto. 

Zawsze fajnie jest osobiście zamienić kilka słów (wczoraj było ich zdecydowanie więcej niż kilka B)) z osobami, z którymi zazwyczaj pisze się tylko na forum ;)

Do zobaczenia następnym razem. Oby też i inni dopisali bo coś zamiera ten wątek :OO:

IMAG6654.jpg

 

Ehh... A ja dopiero teraz to czytam :( Muszę chyba zainstalować tapatalk i włączyć powiadomienia na ten wątek, żeby następnym razem mnie nie ominęło, zwłaszcza że miałem dość niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i witam.
Panowie i Panie! 

W kwietniu ślubuję swojej lubej miłość i wierność do końca moich dni, z tego tytułu chciałbym chętnych zaprosić do Orszaku Subarowo-Weselnego - 27 KWIETNIA 2019r. o godzinie 16.oo.  (sobota).
Trasa bardzo prosta 8km, Wadowice - Mucharz. (
https://www.google.pl/maps/dir/49.8669439,19.5036081/49.804068,19.5463374/@49.8288152,19.4877371,12.26z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=pl).
Oczywiście przewidziane "frukty", w postaci pitnej - flaszencji ognistego weselnego napoju na samochód. :drunk:
:drunk::drunk:

 

Jeżeli to nie problem to chciałbym zrobić listę (do 14 kwietnia), kto się wybiera, żeby dla żadnej przybyłej Subarki nie zabrakło. :) Na flaszeczce też chce zrobić taki miły akcencik ode mnie i od mojej małżonki.

Jak się tylko pogoda uda, to będzie ujęcie z drona, które oczywiście jak zostanie tylko obrobione wrzucę do obejrzenia. Byłoby rewelacja, gdybyśmy zrobili sobie na koniec zdjęcie pamiątkowe, ale to już przy sali weselnej i jak się oczywiście wszyscy zgodzą. 

Z kwestii logistycznych, miejsce zbiórki zaznaczone w linku wyżej, jest to dość długi i spory zajazd, myślę, że się pomieścimy. Zajedziemy po wszystkich przybyłych z @Mateusz22 i rozpoczniemy 8km w stronę sali weselnej. :) 

Lista:
1)  @Mateusz22 - odwozi nas swoją beSTIą! :thx:

2) Tomasz_555:)

3) Cherusek1

4) Dj Brabus

5) ...

 

 

Dziękuję i pozdrawiam!
thomson

 

 

 

W dniu ‎2019‎-‎03‎-‎29 o 12:41, LosioDriver napisał:

Pod koniec września chcę zorganizować coś większego w Lanckoronie

Toż to rzut beretem, piszę się! :)

Edytowane przez thomson0073
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, thomson0073 napisał:

Cześć i witam.
Panowie i Panie! 

W kwietniu ślubuję swojej lubej miłość i wierność do końca moich dni, z tego tytułu chciałbym chętnych zaprosić do Orszaku Subarowo-Weselnego - 27 KWIETNIA 2019r. o godzinie 16.oo.  (sobota).
Trasa bardzo prosta 8km, Wadowice - Mucharz

Do tego czasu poskładam autko! Piszę się wraz z dziewczyną, niech wie co ją czeka :)

5) ech

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...