Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

MMS dostałes ? Kupiłem ! :mrgreen:

 

Epic :mrgreen:

 

Jak Ty żeś mu MMSem zapach przesłał. :shock:

 

Dla mnie hitem dzisiejszego spota była opowieść o śrubokręcie :mrgreen: .

 

Dupa, dupa. Ile w tym prawdy, a ile urban ledżend - tego nie wie nikt. :wink: Łącznie ze śruboWKRĘTEM. :mrgreen: Ale przyznam, że wykazaliście się dobrym poczuciem humoru. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to i ja byłem chociaż mnie nie widzieliście :D o 20:30 przejeżdżałem pod Nyską Subarakiem, niestety jestem w trakcie załatwiania papierów wyjazdowych z Polski, więc nie mogłem dołączyć do imprezy... :( Ale pozdrawiam ekipę srebrnego hawka KMY, która akurat wysiadała, kiedy przejeżdżałem :D Obstawiam, że to był GeFo555 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak wczorajsi nowi koledzy przestali sie 'stydzić' i tu napisali co nieco. :P

 

wstydzić się nie wstydzimy, skądże znowu ;) powrót do UK itd trochę czasu zajął, że nawet na forum nie zaglądałem

 

miło było poznać chociaż fragment ekipy z forum,

 

nadzieja jest, że uda się do Was dołączyć także w grudniu, a także choćby opony rozgrzać na mieście ;) podobnie jak to miało miejsce dzień wcześniej (środa) z kolegą So What! za co dzięki jeszcze raz

 

pozdr 4all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak wczorajsi nowi koledzy przestali sie 'stydzić' i tu napisali co nieco. :P

 

wstydzić się nie wstydzimy, skądże znowu ;) powrót do UK itd trochę czasu zajął, że nawet na forum nie zaglądałem

 

miło było poznać chociaż fragment ekipy z forum,

 

nadzieja jest, że uda się do Was dołączyć także w grudniu, a także choćby opony rozgrzać na mieście ;) podobnie jak to miało miejsce dzień wcześniej (środa) z kolegą So What! za co dzięki jeszcze raz

 

pozdr 4all!

A o mnie to juz zapomniał :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_misiek_, Dziedzic_Pruski, Vasquez, eMTe, ptkrally, Panowie, dzięki za spota :D Miło było pogadać do północy pod Halą Targową :mrgreen: Mam nadzieję to powtórzyć albo nawet, kto wie, przedłużyć kolejny event do późniejszych godzin przy bardziej sprzyjających warunkach... Można np zaprosić Pana Jacka Danielsa lub Johnnie Walkera... 8)

 

-- Wt paź 11, 2011 9:59 am --

 

Vasquez, ptkrally :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...