Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

No tak...czyli nie ma idealnego rozwiązania jak zwykle...w ASO raz jest lepiej, raz gorzej - zależy jak się trafi. Z drugiej strony w "czwóreczce" w Katowicach pewnie nie mierzą powłoki lakierniczej...A do Doktora Carfita jest jednak spory kawałek... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do Doktora Carfita jest jednak spory kawałek...

Do Katowic jest ok 80km, do Nowego Sącza 100 parę...Różnica chyba niewielka. Tyle tylko, że do Sącza jedzie się niewspółmiernie dłużej niż do Katowic

 

Ale za to jaką kawę u carfita mają a do sącza na lawecie :( dotarłem ostatnio w 1.5h 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista Sprawiedliwych uprawnionych do zestawu "NYSKA":

1. Ken

2. Zelazny

3. Oskar

4. Vasquez

5. Dziedzic_Pruski

6. 1yearold

7. Graf

 

Listę zamykam :!: (czasowo lub definitywnie...)

 

 

PS Zestaw "NYSKA" = kiełbaska 8) , przyprawy :D , bułka, herbavit :P / herbatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewen, Lista Siedmiu Wspaniałych brzmi lepiej ;)

 

Powiem tak, miałem jeszcze nadzieję, że w weekend wygram w lotto i Twoja be-STi-a (znak towarowy zastrzeżony ;P ) będzie moja, ale ja nie mam szczęścia w takich zabawach... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się tak "na beszczela" wtrącę w Wasz wątek, ale sprawa związana z Krakowem i okolicami 8)

 

Szwagier chce kupić Forka z Krakowa i znajomy sugerował mu wizytę w celu sprawdzenia go w ASO (swoją drogą: Emil czy Bełtowski?), ja zaś sugerowałem "cztery litery" w Katowicach...kto ma więcej racji :?:

którego Forka, może jest znany wśród krakowskiej braci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkogda, niech szwagier poczeka miesiąc, sprzedam pewnie wtedy swojego Forka w tej samej wersji tyle, że srebrnego z manualem i z 2 kompletami opon na felgach alu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Forek z automatem to musi strasznie mulić... :? Z 2.0 n/a to tylko manual, moim zdaniem.

Trudno się nie zgodzić. Byłem jakiś czas temu na nartach nowym modelem Imprezy 2.0 N/A AT - Forek 2.0 MT (poprzedniej generacji) był przy niej demonem prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w Krakowie najlepiej malować felgi? I jak z trwałością lakieru, nie zejdzie po 1 sezonie? Bo WRX idzie na generalny remont i pewne pomysły chodzą mi po głowie :)

 

 

Ja bym polecił p. Czaję w Wieliczce, nieopodal Intercars'u. Nikt lepiej nie prostuje/maluje/regeruje felgi w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...