Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

1yearold, odpozdrawiam! :wink:

 

-- 4 maja 2011, o 06:59 --

 

Potrzebuje namiar na kogos w KRK, kto robi mikrowgniotki jakas nieinwazyjna metoda. Dostalem juz kiedys namiar, ale zgubilem... :oops: To sie chyba jakos wyciaga? A Forka mamy podziubanego w kilku miejscach... i mnie to denerwuje :evil:

Dzieki z gory!

 

Na większych wgnieceniach działa taki patent:

 

-- Śr maja 11, 2011 10:37 am --

 

sasiad, na kiełbaskach pod Halą Targową: http://krakowostki.jogger.pl/2010/10/18 ... iej-nyski/

Gdzie to wiadomo. Teraz może ustalmy kiedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

 

Za okresowe podbijanie mojego ogłoszenia w dziale Sprzedam -> Pojazdy, uprzejmym współplemieńcom galicyjskim zobowiązuję się zaoferować SUPERKAWIOROWĄ kiełbaskę z chlebusiem, musztardką i napojem o smaku PRLu :!: :idea: :!:

 

 

 

 

 

 

 

PS Oczywiście po udanej transakcji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

niebawem przybede do Krk ze slonecznej Italii z zamiarem dokonania przegladu rejestracyjnego. W zwiazku z tym, ze niedawno zmienilem wydech to chcialbym zapytac czy ktorys z szanowych wspolforumowiczow(lub wspolforumowiczek) zna w miare rozsadnego diagnoste, ktory nie bedzie przykladal zbytniej uwagi do halasu :) Sugestie prosilbym raczej na PW z wiadomych wzgledow.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: bede mial do sprzedania komplet mebli rattanowych - szafa, lozko, komoda. W bardzo dobrym stanie. Gdyby ktos byl zainteresowany, to PW. Nowe kosztuja ok. 5k pln.

Wrzucam na razie tylko tutaj, bo transport bylby latwiejszy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: bede mial do sprzedania komplet mebli rattanowych - szafa, lozko, komoda. W bardzo dobrym stanie. Gdyby ktos byl zainteresowany, to PW. Nowe kosztuja ok. 5k pln.

Wrzucam na razie tylko tutaj, bo transport bylby latwiejszy... :wink:

 

Przytargaj je na następne kiełbaski, przetestujemy je i się zobaczy czy warto je kupić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się tak "na beszczela" wtrącę w Wasz wątek, ale sprawa związana z Krakowem i okolicami 8)

 

Szwagier chce kupić Forka z Krakowa i znajomy sugerował mu wizytę w celu sprawdzenia go w ASO (swoją drogą: Emil czy Bełtowski?), ja zaś sugerowałem "cztery litery" w Katowicach...kto ma więcej racji :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się tak "na beszczela" wtrącę w Wasz wątek, ale sprawa związana z Krakowem i okolicami 8)

 

Szwagier chce kupić Forka z Krakowa i znajomy sugerował mu wizytę w celu sprawdzenia go w ASO (swoją drogą: Emil czy Bełtowski?), ja zaś sugerowałem "cztery litery" w Katowicach...kto ma więcej racji :?:

 

Wiesz co, po ostatnich moich przejściach u Emila to mogę Ci tylko szczerze ODRADZIĆ :evil:

Więcej info w pytaniach do Dyrekcji w sprawie powłoki lakierniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...