Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

1. czternastka

2. Bouler

3. PRIMAR + Krystyna (?)

4. lewen (na 90%)

5. ptkrally (jak by co to wpadnę na soczek)

6. Galileon

7. 1yearold, ale tylko na soczek (niestety), bo w piątek jedzie rano Subarakiem do Warszawy :)

8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za spota pubowego. Do zobaczenia w szerszym gronie następnym razem :!:

 

Primar czekamy na listę obecności.

 

Ci którzy się zapisali na listę a nie przyszli, następnym razem stawiają piwo :mrgreen: (lewen usprawiedliwiony):

 

1. czternastka

2. Bouler

3. PRIMAR + Krystyna (?)

4. lewen (na 90%)

5. ptkrally (jak by co to wpadnę na soczek)

6. Galileon

7. 1yearold, ale tylko na soczek (niestety), bo w piątek jedzie rano Subarakiem do Warszawy :)

8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przepraszam wszystkich, że mimo zapowiedzi nie dałem rady dotrzeć na spotkanie w czwartek, niestety zatrzymały mnie bardzo pilne i niestety przykre sprawy osobiste... :?

 

Przy okazji, pozdrawiam Lewena widzianego w piątek ok 16 niedaleko Korony (ulica równoległa do Wisły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1yearold, odpozdrawiam! :wink:

 

-- 4 maja 2011, o 06:59 --

 

Potrzebuje namiar na kogos w KRK, kto robi mikrowgniotki jakas nieinwazyjna metoda. Dostalem juz kiedys namiar, ale zgubilem... :oops: To sie chyba jakos wyciaga? A Forka mamy podziubanego w kilku miejscach... i mnie to denerwuje :evil:

Dzieki z gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mi nikt nie odmachuje ostatnio? No ja wiem że WRX to obciach ogólnie, ale świnie mam na lusterku jak trzeba, naklejkę wkurzającą motocyklistów i BOVa do straszenia przechodniów :) Staram się a tu nic... Koledzy w STi'kach się patrzą i pogardliwie wydymają wargi :(

 

BTW kolego z czarnego WRX'a z rej TSK odezwij się na PM, bo pracujemy chyba blisko siebie, można by na jakiś lunch wyskoczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mi nikt nie odmachuje ostatnio? No ja wiem że WRX to obciach ogólnie, ale świnie mam na lusterku jak trzeba, naklejkę wkurzającą motocyklistów i BOVa do straszenia przechodniów :) Staram się a tu nic... Koledzy w STi'kach się patrzą i pogardliwie wydymają wargi :(

 

BTW kolego z czarnego WRX'a z rej TSK odezwij się na PM, bo pracujemy chyba blisko siebie, można by na jakiś lunch wyskoczyć :)

Moze ktos jest tez motocyklistą i widząc Twoją naklejke Ci nie odmachuje, ja bym nie odmachał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje namiar na kogos w KRK, kto robi mikrowgniotki jakas nieinwazyjna metoda. Dostalem juz kiedys namiar, ale zgubilem... :oops: To sie chyba jakos wyciaga? A Forka mamy podziubanego w kilku miejscach... i mnie to denerwuje :evil:

Dzieki z gory!

 

http://www.paintfixpro.pl/uslugi.html

 

Tutaj też się chyba zajmują takim wyciąganiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...