Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

kruku, trza sie wcisnąć w garniak...?? 8)

 

1yearold, w garniakach nie trzeba przychodzic :) wystarczy ubrac sie normalnie.

 

Kielbaski fajny pomysl, ale jesli chodzi o mnie to ja niestety nie dam rady :arrow: bankiet po koncercie :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kruku, kurcze, bankiety, balety, imprezy... Widać, że jesteś osoba "z towarzystwa", tzw elita.... :twisted::mrgreen: Kto by tam chciał iść pod Halę na kiełbaski i stać na zimnie :twisted: :wink: jak można na bankiet... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1yearold, pod nyske bardzo chetnie, ale w nastepny czwartek - na jajeczko z kielbaska :P

 

kruku, to wynieś nam trochę kawioru z bankietu, będziemy czekać pod nyską :mrgreen:

 

Giechu, nie bede raczej w stanie :wink: dlatego tez na wszelki wypadek biore wolne w pracy na piatek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giechu, obawiam się, że kruku odmawia współpracy z nami ;) Nie chce się kawiorem dzielić ;)

 

kruku, na jajku być musisz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede raczej w stanie :wink: dlatego tez na wszelki wypadek biore wolne w pracy na piatek :mrgreen:

 

a są jakieś wakaty u was w orkiestrze, jak takie bankiety to ja chętnie na jakimś instrumencie zagram :mrgreen::mrgreen:

 

ps . to jak już tym kawiorem nie chcesz się dzielić, to może jakieś % pod nyskę dostarczysz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko wolałbym najpierw bankiet potem grać, wtedy może i nawet pierwsze skrzypce bym zagrał :roll:

 

golum :mrgreen: tak to by kazdy chcial :wink:

 

krzysiek555, ja w nic tam nie dme :) Gram sobie na perkusji i instrumentach perkusyjnych :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

 

Ja mam pytanko z innej beczki, czy ktoś z forumowiczów z cracowa posiada garaż albo warsztat co by się czasem spotkać i podłubać przy maszynkach?

Oczywiście można bawić się samemu, ale nie ma to jak wspólna wymiana doświadczeń, porównanie itp. :)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...