Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam Wasze posty z osłupieniem/zdziwieniem/przerażeniem. Co się tam wczoraj działo? Chyba mam czego żałować. :wink: :D

może gdyby Pan Primar się pojawiał częściej

Miałem szczere chęci, ale obowiązki rodzinne. :(

Primar poprostu każdy boi się zastąpić mistrza

Ostatnio Żelazny sie nie bał i dał radę. :mrgreen:

Wybierasz się na szkolenie do Czwy 06.02.2011?

Bardzo bym chciał, ale obawiam się, że tak jak lewen będę mógł zdecydować dopiero w ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golum, fakt, nawet na wątku go nie ma.... Zaczynam się obawiać PRIMARA, postawny człowiek, niepozorny, a jak wiadomo :arrow: tacy są najgorsi.... :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golum, fakt, nawet na wątku go nie ma.... Zaczynam się obawiać PRIMARA, postawny człowiek, niepozorny, a jak wiadomo :arrow: tacy są najgorsi.... :wink: :twisted:

 

właśnie, niby nic, na codzień przykładny forumowicz...

a ta noga kiedyś niby w górach złamana, może to wcale nie przez góry, tylko od "kopania leżacego.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Przeczytałem wspólnie z żoną komisyjnie ostatnie wpisy i tarzaliśmy się po podłodze. Ze śmiechu, żeby nie było mi zaraz żadnych imputacji. :P:twisted:

 

Oskar, skomentujesz, czy sprawa "bąbelków" i "bujania" wanną pozostanie na wieki "tajemnicą spota"?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

taaa, a Dziedzic ciągle coś mówił o wolnym ssaniu :mrgreen:

 

taaa, a my go notorycznie namawialiśmy na coś co bardziej dmucha

 

Oczywiście musiałem też wyjaśnić jej na czym polega różnica pomiędzy wolnym ssaniem a dmuchaniem. :mrgreen::twisted:

 

ludzie na spoty do Krakowa z Gdańska będą przyjeżdzać. :mrgreen:

 

Z Gdańska to pewnie niedługo, ale wczoraj już stała tam wanna z rejestracją NOL. :mrgreen:

 

Ostatnio Żelazny sie nie bał i dał radę. :mrgreen:

 

no tak tak, ale od tamtej pory nikt go nie widział.................

 

O. I to był ostateczny argument, który przekonał mnie by nie wklejać tu zdjęcia, które mi i golumowi zrobiła wczoraj ma żona. :mrgreen:

 

Czytam Wasze posty z osłupieniem/zdziwieniem/przerażeniem. Co się tam wczoraj działo?

 

Winę biorę na siebie w imieniu żony. :oops::twisted: Emilia zapytała się mnię była czy Oskarowe dziewczyny też jadą i tak jakoś reszta potoczyła się sama. :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu widzę, że wesoło było! :mrgreen:

 

Primar poprostu każdy boi się zastąpić mistrza

Ostatnio Żelazny sie nie bał i dał radę. :mrgreen:

Ooo, dziękuję! :)

 

no tak tak, ale od tamtej pory nikt go nie widział.................

Na przedostatnich kiełbaskach byłem, i jakoś cię nie widziałem? :P

Wiesz, szkoła, matematyka... :mrgreen:

 

 

Ps. Od marca prawdopodobnie zaczynam robić prawo jazdy więc bójcie się wszyscy! :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, gdy czytam te nasze posty ocierając łzy ze śmiechu, to myślę, że musimy kiedyś zorganizować jakiś spot poza Krakowem, np

wyjazd na narty połączony z upalaniem na śniegu wieczorem i nocną imprezką :mrgreen:

Podejrzewam, że rozbolą nas brzuchy od śmiechu bo loża szyderców jest spora :lol:

 

To zacny pomysł i nie trzeba umieć na nartach jeździć, bo przecież można się nauczyć a wieczorem przy piwku omówimy co trzeba jeszcze poprawić w technice :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozmawiałem z AL odnośnie szkolenia

 

Jak ktoś chce to http://www.alsds.eu/pl/3/3/90//aktualnosci.html i wypełnia formularz ale że to forum możemy zrobić listę i zapłacić na miejscu, przypomnę że koszt szkolenia 300zł :)

 

więc

 

1 Oskar

 

Oskar, mamy się wpisywać w wątku krakowskim czy w głównym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, gdy czytam te nasze posty ocierając łzy ze śmiechu, to myślę, że musimy kiedyś zorganizować jakiś spot poza Krakowem, np

wyjazd na narty połączony z upalaniem na śniegu wieczorem i nocną imprezką :mrgreen:

Podejrzewam, że rozbolą nas brzuchy od śmiechu bo loża szyderców jest spora :lol:

 

To zacny pomysł i nie trzeba umieć na nartach jeździć, bo przecież można się nauczyć a wieczorem przy piwku omówimy co trzeba jeszcze poprawić w technice :twisted:

Ja bem siem na ten przykład jutro na narty karnął. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...