Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie ma kto? A ja? Wyznacz czas i miejsce - przyjadę, przywiozę, odwiozę. :D

A co się stało :?:

Zbiegałem ze schodów, wyglądało na zwykłe skręcenie, ale na zdjęciu wyszło "awulsyjne złamanie kości podudzia" :(

 

Przemyślę propozycję, ale nie chciałbym robić kłopotu.

 

PRIMAR zmuś go siłą wezmę markera i jak w podstawówce każdy się nakreśli na gipsie :twisted:

 

A tak poważnie życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, niestety zmiana planów. Przed chwilą dowiedziałem się, że przyjeżdża rodzina, którą się trzeba w czwartek zająć. :evil:

Sikor, przepraszam - oferta ważna na następnego spota. Wracaj do zdrowia. :D

Ken08, jak coś ustalicie w sprawie szkolenia, to proszę o info na Forum lub na PW. BTW. Dostałem maila, że AL organizuje 6.02 w Częstochowie (Rudnikach) szkolenie - st. I/st. II/jazda sportowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ken08, jak coś ustalicie w sprawie szkolenia, to proszę o info na Forum lub na PW. BTW. Dostałem maila, że AL organizuje 6.02 w Częstochowie (Rudnikach) szkolenie - st. I/st. II/jazda sportowa.

 

Kto lub co to jest AL? Chętnie do Czewy pojadę, lewen pewnie też. Szkolenia w SJS nie będzie ale mamy z lewenem pewien pomysł i chcemy go obgadać przy świńskim mięsku :mrgreen:

czwartek o 20.00 jak zwykle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pogoda dopisze tak by móc wyjechać moim antykiem i go nie uchlapać to ...

 

to antykiem dopiero chyba na jakiś majowy czwartek uda się przyjechać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

wpadaj subarynką , szkoda aby mu heble rdzewiały ....

 

 

byłem 2 dni temu w Berlinie i tam spokojnie mógłbym jeździć 8) praktycznie cała droga do Berlina sucha może za kilka dni uda sie wypchać okaza z garażu :P

 

Że tak zapytam, Subaru jest tak mało popularną marką w Niemcowni że przez 2 dni widziałem tylko jednekgo forka? Na dodatek rozbitego, jechał na lawecie w strone naszej granicy. Moze wszyscy chowają je w garazach tak jak ja :lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macia, jeśli sprzedający będzie miał taką ochotę to mogę podjechać w sobote między 15 a 16 i oblookać tego forka, tylko gdzie?

 

Pozdro

 

Ps. Chętnie się zaznajomię z bracią krakowską na jakimś spociku w któryś weekend :mrgreen:

Ps2. Byłem na WOŚP w Krk koło 9-10 ale mnie ściągnęli chłopaki do do Dobczyc i nie widziałem żadnych przejazdów :x Ale fury prezzentowały się nieziemsko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie niestety nie będzie :( Forek nie nadaje się do jazdy :(

 

Z dobrych informacji: nie nadaje się, bo stoi na letnich gumach. Na szczęście to nie zawieszenie, tylko któraś z opon (kilka.....??) lub felga.... Ufff, a już się martwiłem ;)

 

Bawcie się dobrze Panowie i Panie :)

 

Do zobaczenia na następnym spocie!!

 

 

PS:

Oskar, Lewen :arrow: temat chlapek już prawie opanowałem, jak tylko odzyskam stForka na 100% dam znać, co w tej materii słychać ;) Dzięki za cierpliwość :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...