Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera sie ktos na Rajdowa Wielka Orkiestre w niedziele pod Forum?

Ja. Startuję :twisted: .Tylko że ma być mega odwilż i obiecywany przez organizatorów śnieg się chyba zdematerializuje na moje nieszczęście :evil: .

 

 

Witaj Krzysku, ja tez podobno startuje, tylko zastanawiam sie czy brac rajdowke, czy cywila, ale tak czy inaczej, do zobaczenia pod Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Krzysku, ja tez podobno startuje, tylko zastanawiam sie czy brac rajdowke, czy cywila, ale tak czy inaczej, do zobaczenia pod Forum :)

 

No to już co najmniej trzy osoby z forum startują :lol: Bierz rajdówkę, w końcu to rajdowa WOŚP :twisted: Do zobaczenia w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Krzysku, ja tez podobno startuje, tylko zastanawiam sie czy brac rajdowke, czy cywila, ale tak czy inaczej, do zobaczenia pod Forum :)

 

No to już co najmniej trzy osoby z forum startują :lol: Bierz rajdówkę, w końcu to rajdowa WOŚP :twisted: Do zobaczenia w takim razie.

 

 

A kto jest trzecia osoba z Forum ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 9:00 ma być zapoznanie z trasą ale z tego co się dowiedziałem to tylko pieszo, od 12:00 mają się zacząć właściwe przejazdy. Nie ma harmonogramu żadnego ani regulaminu tej imprezy, nie wiem dlaczego :roll: :?

 

Tutaj jakieś okrojone info:

 

http://www.safetypoludnie.pl/info.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

wybieram się jutro na rajdowy WOSP ale bardziej jako widz niż uczestnik. nie wiem czy dotrę samochodem bo dzisiaj mam imprezę i nie wiem czy będę w stanie jutro rano wsiąść do samochodu :P fajnie byłoby w końcu poznać innych miłośników marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztcw to odcinek ma być wokół Forum i gdzieś tam na bulwary wiślane nawet zachodzić.

 

raczej wątpię żebym dała radę na 9 przyjechać:) niezbyt często tak rano w weekend wstaje

 

myślę że jak na oglądarę to można nie wcześniej niż 10:00 -11:00 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce niebieskiej Imprezy N/A ( Krzysiek555 ? )

 

Ano to sem ja, odpozdrawiam :wink:

 

No i ogólnie pozdrawiam wszystkich spotkanych, lewena nie trudno bylo zauważyć w tej oświnionej czapce :mrgreen: .

 

Generalnie Subaraków się sporo kręcilo w okolicy, turbowanna Oskara mi się rzucila w oczy, wygląda gitowo a brzmi wprost rewelacyjnie :!: :twisted:

 

Gdyby ktoś dysponowal jakąś fotą bądź filmikiem z przejazdu mojego wolnossaka to proszę o info na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...