Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

1. Oskar

2. lewen (nie wiem czy zdaze na kielbaski, ale na placyk napewno!)

3. Bouler (mam nadzieję, że mi nic nie wyskoczy niespodziewanego)

4. ptkrally( jak nie na kielbasie to na placu)

5. tj (kielbachy, bo nie wiem gdzie jest plac)

6. Ken08 (nie zdążę na kiełbachę ale pojadę z dr. lewen na placyk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oskar

2. lewen (nie wiem czy zdaze na kielbaski, ale na placyk napewno!)

3. Bouler (mam nadzieję, że mi nic nie wyskoczy niespodziewanego)

4. ptkrally( jak nie na kielbasie to na placu)

5. tj (kielbachy, bo nie wiem gdzie jest plac)

6. Ken08 (nie zdążę na kiełbachę ale pojadę z dr. lewen na placyk)

7. 1yearold - na 80% powinienem się pojawić... :) Potwierdzę jutro.

Oskar, mógłbyś na jutro załatwić 2 metry czarnej wycinanki ?? :mrgreen: Miałem dzisiaj do Ciebie dzwonić, ale w pracy miałem takie zamieszanie, że po prostu zapomniałem... :( Więc przepraszam Cie serdecznie, jeśli specjalnie czekałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dacie rade na 21:30-45?

 

 

Oskar, czy wiesz jak wygląda nawierzchnia w tej chwili? Nie padał śnieg od kilku dni i może się okazać, że

plac jest zajeżdżony i w podobnym stanie co Czyżyny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% od środy 22.12 do niedzieli 26.12 będę autem w Krakowie i liczę na jakiegoś śnieżnego spota albo kiełbaski bo ładnych parę lat ich już nie jadłem :| Jest jeszcze Oranżada KACyk ? :D

 

Witam ziomka. 23 XII to moj ostatni dzien pracy w tych chorych godzinach, totez i ja sie...

 

Cholera... Nie dokoncze zdania bo wlasnie sobie zdalem sprawe, ze czwartek wypada 23.12 wlasnie.

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa, znów odpadam w ostatnim momencie... :evil::evil::evil: Niestety mam ważny kontrakt do skończenia na jutro i się nie wyrobię do diaska.... :( Coś ostatnio daję ciała, sorry chłopaki... :(

 

Oskar, jak możesz, daj znać gdzie i jak Cię można namierzyć, ja się jutro będę poniewierał po Podgórzu (od 8 do 11-12) a później na Prądniku Białym / Opolskiej / Galerii Krakowskiej (od 12 do skutku... niestety... :( ), więc mogę podjechać po to czarne... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota - miejscówka faktycznie fajna :) Szkoda tylko żeście się tak szybko zawinęli! Ja jeszcze ze znajomymi zostałem, a na sam koniec dojechał jeszcze bouler (miło było poznać! ), tyle że tuż po tym, jak Panowie Policjanci nas ostrzegli ... że zaraz policja przyjedzie :mrgreen: Potem jeszcze przysłowiowe piwko na Kazimierzu z wyciąganiem Berlingo z rowu po drodze i suma summarum udany wieczór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że tuż po tym, jak Panowie Policjanci nas ostrzegli ... że zaraz policja przyjedzie

 

podobno jakiś mieszkaniec dam daje cynk :roll: Miejsce jest super, jeśli będzie regularnie odwiedzanie to wyślizgany tor zostanie :D

Następnym razem zostaniemy dłużej, tym razem czas cisnął :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...