Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

bociek, wziąłbyś mi czapkę?

giehu masz u mnie jakies graty w garazu od Adasia

wpadnij jak sie ociepli bo chwilowo nie mam wejscia do garazu

 

Ok. A dziś będziesz na spocie?

 

Jak nie będę mógł jechać na upalanko, to pojawię się w miejscu zbiórki i odbiorę czapki. Dzięki!

no to pojechałem :evil:

mam L4 do poniedziałku włącznie...miłej zabawy chłopaki!

 

Przecież nie masz napisane "musi leżeć"... ! :wink:

 

No właśnie :) a herbatka przy kiełbasce dobrze Ci zrobi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :roll: drogi czarne nie mam motywacji zeby wychodzic z domu :cry:

 

Ja z tej samej przyczyny wczoraj pojechalem do pracy MPK. :mrgreen:

A potem zalowalem widzac co sie dzieje wieczorem. :evil:

 

Bendzieta pod Lubiczem bo nie wiem czy sie nastawiac psychicznie na wasz lans. :P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja też się melduję na spocie :) Idę zatankować Subarynkę, do banku po kasiorkę dla Boćka i jestem o 21 :)

 

-- Cz gru 02, 2010 7:36 pm --

 

Dziedzic_Pruski, ja na pewno jestem, trzeba się poznać do kurki wodnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, my pojechaliśmy po Dziedzica_Pruskiego i tak się akurat złożyło, że zostaliśmy niemal sami na Czyżynach... :twisted: więc uznaliśmy, że nie ma sensu wracać. Było ciekawie, pierwszy spot, kolumnowe przejazdy Subaraków, Miśka EVO, Opli Calibra 4x4, Audi A6, Citroena Saxo na "plac xxxxxxxxx" (jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam) :mrgreen:, powrót w okrojonym składzie na Lubicz i Czyżyny. Trochę wczoraj w Krakowie pohałasowaliśmy.... 8) :P:mrgreen:

Pozdrowienia dla wszystkich, z którymi wczoraj spędzałem wieczór, było rewelacyjnie, konieczna powtórka w szerszym składzie (luk skywalker, GRAF, Ken08, Zelazny, eMTe, Dziedzic_Pruski, Bociek, Sikor, ptkrally, PRIMAR - Panie Konradzie, było miło poznać :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF, my pojechaliśmy po Dziedzica_Pruskiego i tak się akurat złożyło, że zostaliśmy niemal sami na Czyżynach... :twisted: więc uznaliśmy, że nie ma sensu wracać. Było ciekawie, pierwszy spot, kolumnowe przejazdy Subaraków, Miśka EVO, Opli Calibra 4x4, Audi A6, Citroena Saxo na "plac xxxxxxxxx" (jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam) :mrgreen:, powrót w okrojonym składzie na Lubicz i Czyżyny. Trochę wczoraj w Krakowie pohałasowaliśmy.... 8) :P:mrgreen:

Pozdrowienia dla wszystkich, z którymi wczoraj spędzałem wieczór, było rewelacyjnie, konieczna powtórka w szerszym składzie (luk skywalker, GRAF, Ken08, Zelazny, eMTe, Dziedzic_Pruski, Bociek, Sikor, ptkrally, PRIMAR - Panie Konradzie, było miło poznać :) )

Primar się w końcu pojawił!?

Żałuję że nie mogłem się pojawić ale choroba, się rozchorowałem :mrgreen:

Czekam na następny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu widzę że przepracowałem najlepsze:( niestety przez ostatnie 2 dni śmigałem dostawczakiem i rozwoziłem łopatki do śniegu po całej polsce:) niestety nie byłem w stanie... prace kończyłem ok 23;00 a wstawałem ok 4;00 .... :shock: może w weekend coś pośmigamy np. przelot trasą jak pisałem a potem na plac xxxx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...