Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

somsiad musisz mi tak trase Kraków- Gdańsk narysować :mrgreen:

 

jutro kiełbacha i śmiganto?: co Wy na to?

 

kurde, no fajny pomysł. Nie wiem czy nie opuszczę kiłbachy bo pokaszluję trochę, ale ślizganka nie odpuszczę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

somsiad musisz mi tak trase Kraków- Gdańsk narysować :mrgreen:

 

Orajt. Przekonales mnie! Tylko nie wiem skad tyle papieru wezme i czy zmiesci sie na forumie. :mrgreen:

 

-- 1 gru 2010, o 14:14 --

 

To ja se nie posmigam z wami bo do 23:00 uziemiony jestem. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie mam pojęcie o co w tym schemacie robiło confused.gif , ale nie martw nic, Dziedzicu, ja po prostu nie mam smykałki do matmy.... ani geografii.... nie mam też wyboraźni przestrzennej .... i zmysłu artystycznego.... lub czegokolwiek, co jest potrzebne do zrozumienia Twojego dzieła Tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie mam pojęcie o co w tym schemacie robiło, ale nie martw nic, Dziedzicu, ja po prostu nie mam smykałki do matmy.... ani geografii.... nie mam też wyboraźni przestrzennej .... i zmysłu artystycznego.... lub czegokolwiek, co jest potrzebne do zrozumienia Twojego dzieła

 

Nie przejmuj sie. Kiedy juz bedzie nam dane spotkac sie w realu zaczniemy od chemii (C2H5OH).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior

 

tak teraz wygląda jazda na czyżynach, środek tego owalu :mrgreen: co narysowal dziedzic jest hmmm...nie ujeżdżany :D

 

Dzieki temu mozna sobie tam piknie zaparkowac i zrobic przerwe na papieroska tak jak ja kiedy mnie ladnie na lewo wyrzucilo na tym odcinku na lodzie przy ok. 80 km/h. :) Zabraklo metra szerokosci do udanej kontry. :(

 

Generalnie powaznym mankamentem jest to, ze pas po ktorym da sie jezdzic ma tylko ok. 5m szerokosci. Na luku potrafi niezle wyciagnac przod i ladujesz w bandzie/glebokim sniegu. Jak auto dobrze postawisz przed skretem i lecisz bokiem to i tak sie okazuje, ze tego luku brakuje i... wyrzuca cie poza tor. :shock:

Noz mi cholera jasna za kazdym niemal razem brakowalo jednego metra. :evil:

 

Raz jeszcze: stan opisywany na 23:00-00:30 29/30.11. Teraz moze to wygladac inaczej. Ale jestem pewien, ze ten cholerny gleboki zmrozony snieg poza 'torem jazdy' dalej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, 3 nas będzie?? :evil: Idę za chwilę objechać całe forum!! WSZYSTKIE SUBARU Z KRAKOWA MAJĄ BYĆ JUTRO NA SPOCIE!! :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda że trochę wąsko ale teraz przynajmniej nie kusi żeby się do 120km/h rozpędzać bo tacy kiedyś śmigali i różnie się kończyło :)

 

To jak, kto na jutro? :D

ja będę ale później, z kiełbasy pasuję. Lewen powiedział mi przed chwilą, że też mógłby później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...