Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

turkusowy

 

Jaki? :shock:

 

Az mi sie przypomnial watek o kolorach. :wink: :mrgreen:

Kurde sorry, wiedziałem ze coś pomyliłem. Oczywiście chodziło mi o kolor morski... :roll: :mrgreen:

 

ja właśnie wróciłem z pewnego duuużego pustego parkingu. 2 BMW i ja. Pycha! Może się umówimy na środę? 22.00?

Powiem gdzie to jest ale na PW żeby nas niebiescy zbyt szybko nie pogonili. Też czytają to forum :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem gdzie to jest ale na PW żeby nas niebiescy zbyt szybko nie pogonili. Też czytają to forum :roll:

 

To ja poproszę :wink:

 

Mają swoje forum: forum.policjanci.org :mrgreen: i się chwalą, kto które forum namierza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznałem super miejsce 8) , 20 km od krakowa, mniej wiecej moje rejony, plac 60x400 m, brak cywilizacji, wiec mundurowych raczej też brak, duuuuużo śniegu, na tyle duzo że tylko Subaru i Evo daje rade, plus tego taki że jest pusto :mrgreen: myśle nawet że ktoś z forumowiczów pewnie wczoraj tam upałał :) nie bede pisał gdzie bo znów zrobi sie za tłoczno, nie tylko policja czyta to forum:P można byłoby sie umówić na jutro i pojechać wieczorem, jeśli bedą chętni to podam instrukcje gdzie sie ustawimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk skywalker, dawaj namiary na PW, to może być niezłe miejsce... :) To nie z Tobą się wczoraj minąłem w Wieliczce między 11-12...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na lotnisku było małe puk :roll: Pewna pani w BMW lubiąca być w centrum uwagi postanowiła pojechać pod prąd :shock: zatrzymałem się poprosiłem żeby zmieniła kierunek bo zle się to skończy ... dziewczyna popatrzyła parsknęła śmiechem i pojechała niestety nie dojechała do końca prostej... szkoda renówki która na wyjściu z nawrotu spotkała się z jej sznycelwagenem....

 

 

Gdzie w sobotę się spotykamy ? może przy statoil-u w Skawinie na ul. krakowskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na lotnisku było małe puk Pewna pani w BMW lubiąca być w centrum uwagi postanowiła pojechać pod prąd zatrzymałem się poprosiłem żeby zmieniła kierunek bo zle się to skończy ... dziewczyna popatrzyła parsknęła śmiechem i pojechała niestety nie dojechała do końca prostej... szkoda renówki która na wyjściu z nawrotu spotkała się z jej sznycelwagenem....

Ciekawe czy chociaż się poczuwała :roll:

 

-- 30 lis 2010, o 23:37 --

 

Ken08, luk skywalker, zdradźcie tajemnicę na pw

Ja też poproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na zapytanie Forumowicza 1yearold, w watku Biale z nieba leci! ponizej pozwole sobie przedstawic plan sytuacyjny i stan nawierzchni lotniska:

 

czyzyny.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Korzystajac z okazji chcialbym podziekowac bilowi gejtsowi za udostepnienie mi zdobyczy cywilizacyjnej XXI wieku jaka jest 'Paint'. Copyrajt orajt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ken08, luk skywalker, zdradźcie tajemnicę na pw

 

 

Ja również bym prosil jakieś info, Subarakiem będę w Krk dopiero po 12tym grudnia i jak wtedy będzie coś organizowane to sie piszę.

 

luk skywalker, jeszcze jedno pytanie: Prawda to, że na Wodociągach w Wieliczce szlaban zawiesili?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, musisz to rzucić na płaszczyznę zespoloną, wyliczyć logarytm przy podstawie "A" z 5, następnie wyliczyć średnią ważoną. A później to już z górki, opisujesz rysunek na trójkącie jednocześnie wpisując go w koło... Wtedy rysunek powinien się bardziej uwidocznić :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Mam nadzieję, że Ci pomogłem. Nie musisz dziękować :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, szczerze powiedziawszy niebardzo rozumiem co ten schemat przedstawia [ http://threestooges.net/forums/Smileys/default/confused.gif ]

 

To schemat stanu nawierzchni jest. :mrgreen:

'Lut' to oczywiscie 'lód' :P , na nieubitym sniegu zaleca sie zwolnic, zas na ubitym i lodzie mozna spokojnie osiagnac 80-100 km/h zanim pojawi sie zakret/luk.

 

Myslalem, ze finezja i precyzja z jaka rysunek zrobilem spodoba sie wam. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...