Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobmy ranking najlepszych miejsc w Krakowie do polatania.

Najlepsza miejscówka jeśli chodzi o plac to chyba lotnisko naprzeciwko Geanta. Wjeżdzamy od strony inkubatora/comarchu. Dużo miejsca, nie wyrzucają. No i stacje benzynowe blisko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie zgłoszeń, że ludzie boją się spacerować z psami, wózkami itp.

Oraz na podstawie zakazu wydanego przez zarządcę placu (polibuda).

 

Tak tłumaczyli, jak złapali :twisted:

 

A mi sie nie podoba, ze owi ludzie spaceruja z psami i s.raja gdzie popadnie. Te psy znaczy. I ze co?

Jezdzic samochodem sobie spokojnie nie mozna a s.rac gdzie popadnie to juz tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie skandalem jest, ze nie ma miejsc w Krakowie do upalania. Najpierw wyrzucają z lotniska, a potem się dziwią, że zaraz obok, na Bora ludzie się ścigają i dochodzi do wypadków. :evil:

miejsc na poludniowych przedmiesciach Krakowa jest pelno i to duzo lepszych niz lotnisko czy plac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc w wątku "Białe z nieba leci!" miałem okazję pogadać z Panami eMTe, Zelaznym, Oskar, Dziedzic_Pruski, Lewen na temat spotu w Krakowie. Wszyscy byli zainteresowani, więc proponuję połączyć siły i spotkać się gdzieś w Krakowie np za tydzień w sobotę (04.12.2010r). Wydaje mi się, że fajnie byłoby zacząć od listy, kto ma ochotę się pojawić, ewentualnie zaproponujcie jakieś odpowiadające Wam terminy.

 

1. 1yearold

2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc w wątku "Białe z nieba leci!" miałem okazję pogadać z Panami eMTe, Zelaznym, Oskar, Dziedzic_Pruski, Lewen na temat spotu w Krakowie. Wszyscy byli zainteresowani, więc proponuję połączyć siły i spotkać się gdzieś w Krakowie np za tydzień w sobotę (04.12.2010r). Wydaje mi się, że fajnie byłoby zacząć od listy, kto ma ochotę się pojawić, ewentualnie zaproponujcie jakieś odpowiadające Wam terminy.

 

1. 1yearold

2.

 

Paaaaaanie... Kto wie co sie bedzie dzialo za tydzien? Czy nie bedzie konca swiata albo innego ocieplenia globalnego, ktore zniweczy plany. :P Jak bedzie snieg i pogoda to czw-pt bedzie mozna sie umawiac widzac jakie sa warunki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic,

 

To tylko propozycja jest :) Ja wiem, że Barbórka, jeśli nie wypali, to jest też następna sobota :) Więc luz, na razie zobaczymy ilu jest chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc w wątku "Białe z nieba leci!" miałem okazję pogadać z Panami eMTe, Zelaznym, Oskar, Dziedzic_Pruski, Lewen na temat spotu w Krakowie. Wszyscy byli zainteresowani, więc proponuję połączyć siły i spotkać się gdzieś w Krakowie np za tydzień w sobotę (04.12.2010r). Wydaje mi się, że fajnie byłoby zacząć od listy, kto ma ochotę się pojawić, ewentualnie zaproponujcie jakieś odpowiadające Wam terminy.

 

1. 1yearold

2.

ja jestem chetny ale na nocny wypad na poludnie od Krakowa tak od 22 do 1-2 ww nocy oczywiscie po swiezych opoadach zanim posprzataja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chetny ale na nocny wypad na poludnie od Krakowa tak od 22 do 1-2 ww nocy oczywiscie po swiezych opoadach zanim posprzataja

 

Z uwagi, ze pracuje do 23:00 i czesto po pracy jestem wkurzony to jestem za. :twisted:

 

Wyglada na to, ze najbardziej optymalnie jest jutro:

 

http://pogoda.onet.pl/0,196,38,miasto.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...