Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, elmot napisał:

Wymienione oba trójkąty szyby i szyba czołowa z uszczelką.

 

Gdzie i na jaką wymieniałeś szybę? Muszę to kiedyś zrobić w swoim Legacy bo mam denerwujący odprysk dokładnie na linii wzroku... Odkładam to jak najdłużej w czasie bo fajnie, że oryginalna i jakby mi przyszła do głowy sprzedaż to zawsze jakiś plus... Jeżeli już bym wymieniał to nie wiem jak do tematu podejść: OEM (wykonalne w ogóle?) czy jakiś zamiennik? (wolałbym tego uniknąć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, elmot napisał:

Stare volvo i aktualnie dogrywam temat Forka XT SJ

Kolega niedawno kupił. Strasznie dumny...Mi się podoba. Bardzo 

20210319_183436.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Peter_ napisał:

 

Gdzie i na jaką wymieniałeś szybę? Muszę to kiedyś zrobić w swoim Legacy bo mam denerwujący odprysk dokładnie na linii wzroku... Odkładam to jak najdłużej w czasie bo fajnie, że oryginalna i jakby mi przyszła do głowy sprzedaż to zawsze jakiś plus... Jeżeli już bym wymieniał to nie wiem jak do tematu podejść: OEM (wykonalne w ogóle?) czy jakiś zamiennik? (wolałbym tego uniknąć)

W euroglass na łokietka. Oczywiście zamiennik. Grzanie jest, a jedyna różnica, to ciut jaśniejszy zielony pasek u góry. Zrobili nieźle, choć dwie spinki osłony słupka musiałem wymienić.

 

1 godzinę temu, trzymek napisał:

Kolega niedawno kupił. Strasznie dumny...Mi się podoba. Bardzo 

20210319_183436.jpg

krokodyl zawsze mi się marzył. Jeden z ładniejszych samochodów jakie powstały. Jakbym miał duży, bardzo duży garaż, dużo gotówki i bardzo dużo czasu, to na stówę szukałbym takiego.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Peter_ napisał:

 

Gdzie i na jaką wymieniałeś szybę? Muszę to kiedyś zrobić w swoim Legacy bo mam denerwujący odprysk dokładnie na linii wzroku... Odkładam to jak najdłużej w czasie bo fajnie, że oryginalna i jakby mi przyszła do głowy sprzedaż to zawsze jakiś plus... Jeżeli już bym wymieniał to nie wiem jak do tematu podejść: OEM (wykonalne w ogóle?) czy jakiś zamiennik? (wolałbym tego uniknąć)

W firmie RGlass na Wielickiej wstawiałem drugi raz NordGlass. Różnica to grzanie pod wycieraczkami. Ścieżki nie są "miedziane" tylko "ciemne", ale wszystko działa. Chłop też dobrze robi. 530 brutto szyba z wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Piekło zamarzło - dorobiłem się wątku 

No nie przesadzaj, zgrabnie Co to wyszło :thumbup:

Piekło zamarznie jak zrobisz wątek na temat... wyższości Skody nad Subaru :D

Edytowane przez Dr Zyber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dr Zyber napisał:

No nie przesadzaj, zgrabnie Co to wyszło :thumbup:

Piekło zamarznie jak zrobisz wątek na temat... wyższości Skody nad Subaru :D

Yyy, taki wątek już jest, ale:ph34r:..... Za miesiąc z tatą wymieniamy się autami, bo pożycza nam swoje (XC60 2014) na wyjazd wakacyjny:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gaijin napisał:

Właśnie mam rozkminy czy naprawdę potrzebuje wiatraka. Serce mówi tak, ale ...

Bier wolnossaka :D za zaoszczędzone pieniążki na silnik zrobisz pięknie budę :thumbup:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...