Jump to content

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

22 godziny temu, Ericsson napisał:

Niestety nie mamy oficjalnego zatwierdzacza zlotów, jest ktoś kto chciałby objąć to stanowisko? ;) 

Ja bym najchętniej na godzinę 14 się zebrał, standardowo plaza lub zimowo tesco wielicka.

Kij z samochodem, ale na imprezę wpadniesz? :D 

Jak nie mamy, jak mamy. A Prezes i Dyrektor, to od czego niby są? :D

• Upvote 1
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki za spotkanie. Trochę nas było tym razem.     

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego młodej parze @aplam13!  I podziękowania za dzisiejszy zlot w dość nietypowym miejscu jak na forumowe standardy    Niżej macie zdjęcia ode mnie, po peł

Pierwsza partia tylko poprawione kolory i naświetlenie sorry za jakość, nie mam już najnowszego sprzętu, a z ręki nie pozwala na wiele w słabszym świetle  

Posted Images

Ja jeszcze na 18 godzin do domu wpadłem :D, ale i tak mnie nie będzie :(. Na dodatek okazało się, że odprysk na przedniej szybie sprzed pół roku zbiera teraz żniwo, bo się powiększa w formie rysy :facepalm:, a równo 2 lata temu była taka sama sytuacja :th_dash:

Edited by Kiwi 4ester
  • Sad 1
15 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Ja jeszcze na 18 godzin do domu wpadłem :D, ale i tak mnie nie będzie :(. Na dodatek okazało się, że odprysk na przedniej szybie sprzed pół roku zbiera teraz żniwo, bo się powiększa w formie rysy :facepalm:, a równo 2 lata temu była taka sama sytuacja :th_dash:

Dlatego warto przy ubezpieczeniu dopłacić te 100zł i ubezpieczyć szyby :D

• Upvote 1
15 minut temu, Tokio34 napisał:

Dlatego warto przy ubezpieczeniu dopłacić te 100zł i ubezpieczyć szyby :D

Albo i 50 :D Ja przy ostatnim ubezpieczeniu nie wziąłem na szyby... oby do następnego wytrzymały :D

• Like 1

Będzie ktoś? Bo ja dosłownie na chwilkę bo z młodym. Tak żeby pogadać przejechać się na kopiec i będę się zmywał

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Czekam na fotorelacje jak coś ;) ja się "kofituje" na wyspach :facepalm: Pozdro dla wszystkich i wstępnie Wesołych Świąt! :rolleyes:

13 minut temu, aplam13 napisał:

Był ktoś?? Ja wszystkim życzę za wczasy wesołych świąt w cudownej atmosferze jeżeli nie uda się już spotkać:) dzisiaj nie wyrobiłem się już niestety:(

4xSG :D

• Like 2

polecaliście i tak poleciliście, że w końcu zajmuję kolejkę u mechanika na Klimeckiego, ale na 25.01, przykro mi, sami sobie to zrobiliście :D

ale już na pierwszy rzut oka widać, że wie co robi. Pozdrawiam wszystkich którzy tam zostawili świnie, było ich sporo ;)

polecaliście i tak poleciliście, że w końcu zajmuję kolejkę u mechanika na Klimeckiego, ale na 25.01, przykro mi, sami sobie to zrobiliście
ale już na pierwszy rzut oka widać, że wie co robi. Pozdrawiam wszystkich którzy tam zostawili świnie, było ich sporo

Będziesz pan zadowolony, my mniej :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka