Jump to content

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

• Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki za spotkanie. Trochę nas było tym razem.     

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego młodej parze @aplam13!  I podziękowania za dzisiejszy zlot w dość nietypowym miejscu jak na forumowe standardy    Niżej macie zdjęcia ode mnie, po peł

Pierwsza partia tylko poprawione kolory i naświetlenie sorry za jakość, nie mam już najnowszego sprzętu, a z ręki nie pozwala na wiele w słabszym świetle  

Posted Images

Dobra, dobra, przestań się bawić Photoshopem/GIMPem
Co ty, nie chciało by mi się bawić w przeróbki. Znalazłem w necie, tam jest wszystko :)

Ale ledy pod felgami masz tu

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

12 minut temu, coocer napisał:

Co ty, nie chciało by mi się bawić w przeróbki. Znalazłem w necie, tam jest wszystko

Wiem, jaja sobie robiłem :) Szczerze to różowe (znaczy "rurzowe") opony wydały mi się łatwo dostępne (zwłaszcza w USA), za to przyznasz, że diodowe opony (z wbudowanymi w strukturę LED-ami) to już niezłe wyzwanie :biglol:

Rurzowe opony do różowego znaczka na grillu. Przecież to oczywiste!;)

Edited by trzymek
5 godzin temu, coocer napisał:

Co ty, nie chciało by mi się bawić w przeróbki. Znalazłem w necie, tam jest wszystko :)

Ale ledy pod felgami masz tu

Panie, kiedyś to były tuningi :biglol:

wracając do tematu tłumikarza / wydechowca, mamy w Krakowie i okolicy jakiegoś sprawdzonego magika od podmianki kolektora? :)

Krótki film, w którym występuje oprócz  innych , jeden, dość znany aktor:biglol:

• Like 7
Krótki film, w którym występuje oprócz  innych , jeden, dość znany aktor:biglol:

Ej. No przecież tak się się robi ludziom którzy lubią dziwne auta... I co, mam teraz szukać kolejnego Subaru...

• Haha 1

Choopiska, szukam inteligentnego człowieka, który podejmie się podpięcia łopatek do zmiany biegów w moim Legasiu. Niestety, Carfit nie podjął się, bo to "za dużo roboty i nie opłaca się czasowo"... :( 

Choopiska, szukam inteligentnego człowieka, który podejmie się podpięcia łopatek do zmiany biegów w moim Legasiu. Niestety, Carfit nie podjął się, bo to "za dużo roboty i nie opłaca się czasowo"...  
A muszą działać?

883d9ff943b03566fcc6845aff7ebc16.jpg

• Haha 5
Panie @coocer, żeby były zamontowane jako atrapy do klikania to jest chwila roboty. Wolałbym, żeby działały.  
To odpadam :) hahaha

• Thanks 1
5 minut temu, Dj Brabus napisał:

Choopiska, szukam inteligentnego człowieka, który podejmie się podpięcia łopatek do zmiany biegów w moim Legasiu. Niestety, Carfit nie podjął się, bo to "za dużo roboty i nie opłaca się czasowo"... :( 

OMG, kompletnie o tym zapomniałem :blink: ale uwierz mi, że miałem powód :mellow: plany podczas ostatniego urlopu kompletnie pokręcone przez "Covid". Byłem w Kraku tylko jeden wieczór, gdzie przystanąłem na spota na Kopcu i z rana zaraz do UK :facepalm:

• Thanks 1

Luzik @R4RE - i tak byłoby ciężko coś ogarnąć, bo nie mam wtyczki przy kolumnie kierowniczej, tylko trzeba ciągnąć instalację - z tego co się orientuję - gdzieś z okolic lewarka zmiany biegów.

13 minut temu, Dj Brabus napisał:

Luzik @R4RE - i tak byłoby ciężko coś ogarnąć, bo nie mam wtyczki przy kolumnie kierowniczej, tylko trzeba ciągnąć instalację - z tego co się orientuję - gdzieś z okolic lewarka zmiany biegów.

Można bliżej, z modułu skrzyni pod deską, jak znajdę wątek z dokładniejszym info (legacygt.com) to Ci podeśle.

• Like 1
17 minut temu, Dj Brabus napisał:

Polifta.

Internety podpowiadają, że polift ma wszystko podciągnięte do kolumny B)

3 minuty temu, Dj Brabus napisał:

@R4RE Carfity powiedziały, że wtyczki nie ma przy kolumnie.

nie będę przecież negował forumowego Guru :D ale za to mogę na przykład postarać się odnależć wątek na legacygt.com gdzie mówią o wtyczce/module pod kolumną w poliftach, W przedlifcie trzeba ciągnąć z modułu skrzyni lub z szarej wtyczki zlokalizowanej mniej więcej pod radiem/zapalniczką B)