Jump to content

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

• Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki za spotkanie. Trochę nas było tym razem.     

Pierwsza partia tylko poprawione kolory i naświetlenie sorry za jakość, nie mam już najnowszego sprzętu, a z ręki nie pozwala na wiele w słabszym świetle  

31 sierpnia 2020 - zostanie zapamiętany jako smutny dzień tego roku. Nie wiedziałem czy pisać, ale jednak potrzebuję się zwierzyć uprzejmemu gronu. Kojarzycie mnie, mój czarny batmobil, czerwoną może

Posted Images

Dobra, dobra, przestań się bawić Photoshopem/GIMPem
Co ty, nie chciało by mi się bawić w przeróbki. Znalazłem w necie, tam jest wszystko :)

Ale ledy pod felgami masz tu

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

12 minut temu, coocer napisał:

Co ty, nie chciało by mi się bawić w przeróbki. Znalazłem w necie, tam jest wszystko

Wiem, jaja sobie robiłem :) Szczerze to różowe (znaczy "rurzowe") opony wydały mi się łatwo dostępne (zwłaszcza w USA), za to przyznasz, że diodowe opony (z wbudowanymi w strukturę LED-ami) to już niezłe wyzwanie :biglol:

Rurzowe opony do różowego znaczka na grillu. Przecież to oczywiste!;)

Edited by trzymek
5 godzin temu, coocer napisał:

Co ty, nie chciało by mi się bawić w przeróbki. Znalazłem w necie, tam jest wszystko :)

Ale ledy pod felgami masz tu

Panie, kiedyś to były tuningi :biglol:

wracając do tematu tłumikarza / wydechowca, mamy w Krakowie i okolicy jakiegoś sprawdzonego magika od podmianki kolektora? :)

Krótki film, w którym występuje oprócz  innych , jeden, dość znany aktor:biglol:

• Like 7
Krótki film, w którym występuje oprócz  innych , jeden, dość znany aktor:biglol:

Ej. No przecież tak się się robi ludziom którzy lubią dziwne auta... I co, mam teraz szukać kolejnego Subaru...

• Haha 1

Choopiska, szukam inteligentnego człowieka, który podejmie się podpięcia łopatek do zmiany biegów w moim Legasiu. Niestety, Carfit nie podjął się, bo to "za dużo roboty i nie opłaca się czasowo"... :( 

Choopiska, szukam inteligentnego człowieka, który podejmie się podpięcia łopatek do zmiany biegów w moim Legasiu. Niestety, Carfit nie podjął się, bo to "za dużo roboty i nie opłaca się czasowo"...  
A muszą działać?

883d9ff943b03566fcc6845aff7ebc16.jpg

• Haha 5
Panie @coocer, żeby były zamontowane jako atrapy do klikania to jest chwila roboty. Wolałbym, żeby działały.  
To odpadam :) hahaha

• Thanks 1
5 minut temu, Dj Brabus napisał:

Choopiska, szukam inteligentnego człowieka, który podejmie się podpięcia łopatek do zmiany biegów w moim Legasiu. Niestety, Carfit nie podjął się, bo to "za dużo roboty i nie opłaca się czasowo"... :( 

OMG, kompletnie o tym zapomniałem :blink: ale uwierz mi, że miałem powód :mellow: plany podczas ostatniego urlopu kompletnie pokręcone przez "Covid". Byłem w Kraku tylko jeden wieczór, gdzie przystanąłem na spota na Kopcu i z rana zaraz do UK :facepalm:

• Thanks 1

Luzik @R4RE - i tak byłoby ciężko coś ogarnąć, bo nie mam wtyczki przy kolumnie kierowniczej, tylko trzeba ciągnąć instalację - z tego co się orientuję - gdzieś z okolic lewarka zmiany biegów.

13 minut temu, Dj Brabus napisał:

Luzik @R4RE - i tak byłoby ciężko coś ogarnąć, bo nie mam wtyczki przy kolumnie kierowniczej, tylko trzeba ciągnąć instalację - z tego co się orientuję - gdzieś z okolic lewarka zmiany biegów.

Można bliżej, z modułu skrzyni pod deską, jak znajdę wątek z dokładniejszym info (legacygt.com) to Ci podeśle.

• Like 1
17 minut temu, Dj Brabus napisał:

Polifta.

Internety podpowiadają, że polift ma wszystko podciągnięte do kolumny B)

3 minuty temu, Dj Brabus napisał:

@R4RE Carfity powiedziały, że wtyczki nie ma przy kolumnie.

nie będę przecież negował forumowego Guru :D ale za to mogę na przykład postarać się odnależć wątek na legacygt.com gdzie mówią o wtyczce/module pod kolumną w poliftach, W przedlifcie trzeba ciągnąć z modułu skrzyni lub z szarej wtyczki zlokalizowanej mniej więcej pod radiem/zapalniczką B)