Jump to content

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

• Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki za spotkanie. Trochę nas było tym razem.     

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego młodej parze @aplam13!  I podziękowania za dzisiejszy zlot w dość nietypowym miejscu jak na forumowe standardy    Niżej macie zdjęcia ode mnie, po peł

Pierwsza partia tylko poprawione kolory i naświetlenie sorry za jakość, nie mam już najnowszego sprzętu, a z ręki nie pozwala na wiele w słabszym świetle  

Posted Images

Ja się zbieram na jutrzejszy wyjazd więc tego jeszcze muszę odpuścić, ale myślę, że na następnym się już pojawię :)

W dniu 30.07.2020 o 21:23, Kiwi 4ester napisał:

W Kobylanach za full konserwę z profilami zamkniętymi dałem jakieś 1800 zł. W wątku "korozja w foresterze" wrzuciłem całą litanię zdjęć z roboty.

Przekonaliście mnie, Szanowni Forumowicze :)  Byłem już na oględzinach w Kobylanach, wstępnie nie ma dramatu (jak na 13-letniego Japońca), w połowie października zostawiam autko. Podzielę się fotkami w odpowiednim wątku, jak już będzie po robocie. Przy okazji pomyślałem, że można dorzucić metalową osłonę pod silnik (wielu Forumowiczów rekomenduje takie rozwiązanie), będziemy ratować też stalowe oryg. felgi. Może też uda się ustalić, czemu powyżej 120 km/h auto wpada (nie od razu, po min. 30 sek.!) w dziwne wibracje, że aż zęby dzwonią - może coś się w zawieszeniu wygięło/zepsuło? Jeśli nie, to najwyżej będzie się potem "męczył" mój zaprzyjaźniony mechanik... ;-)

Przekonaliście mnie, Szanowni Forumowicze   Byłem już na oględzinach w Kobylanach, wstępnie nie ma dramatu (jak na 13-letniego Japońca), w połowie października zostawiam autko. Podzielę się fotkami w odpowiednim wątku, jak już będzie po robocie. Przy okazji pomyślałem, że można dorzucić metalową osłonę pod silnik (wielu Forumowiczów rekomenduje takie rozwiązanie), będziemy ratować też stalowe oryg. felgi. Może też uda się ustalić, czemu powyżej 120 km/h auto wpada (nie od razu, po min. 30 sek.!) w dziwne wibracje, że aż zęby dzwonią - może coś się w zawieszeniu wygięło/zepsuło? Jeśli nie, to najwyżej będzie się potem "męczył" mój zaprzyjaźniony mechanik... ;-)
U mnie felgi poszły w czarny mat :)777167a7646f5b7828dfc74034ec3dbe.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

13 minut temu, coocer napisał:

U mnie felgi poszły w czarny mat

Żonie się nie podobają, zresztą... mnie też nie. Wolę srebrne, jak oryginał. Najchętniej to bym całe auto na srebrne przemalował, czarnych aut nie lubię z praktycznych względów (horror w lecie, jak wsiadam do auta, to mam 55-60 st.). No i każdy brud widać, a należę do tych, którzy wierzą w naturalne metody mycia (deszcz) :biglol: No i czarne auto na czarnych felgach? Toż w nocy auta pod blokiem nie zobaczę bez noktowizora! :D

Edited by Tichy
Żonie się nie podobają, zresztą... mnie też nie. Wolę srebrne, jak oryginał. Najchętniej to bym całe auto na srebrne przemalował, czarnych aut nie lubię z praktycznych względów (horror w lecie, jak wsiadam do auta, to mam 55-60 st.). No i każdy brud widać, a należę do tych, którzy wierzą w naturalne metody mycia (deszcz) :biglol: No i czarne auto na czarnych felgach? Toż w nocy auta pod blokiem nie zobaczę bez noktowizora!
Ale wtedy można opony kolorowe kupić :)c7d8fc333f2a28d6072d794cfe3fe11c.jpg

• Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1

Ale tak, czarne auto to zło, pal sześć bród, każda ryske widać

2 godziny temu, coocer napisał:

Ale wtedy można opony kolorowe kupić :)c7d8fc333f2a28d6072d794cfe3fe11c.jpg

a SOM TAKIE RURZOWE?!  :biglol:

ktoś dobre rzeczy musi brać :D

a SOM TAKIE RURZOWE?!  :biglol:

ktoś dobre rzeczy musi brać
Challenge accepted :)0c28e7fa3082abddeb8e5e2d835d2ad4.jpg

• Haha 2
Teraz, coocer napisał:

Challenge accepted :)0c28e7fa3082abddeb8e5e2d835d2ad4.jpg

ok, to tu mnie zaskoczyłeś :P

do tego jeszcze taka fela

https://nl.part-box.com/image/cache/catalog/rays/57CR%20Pink-500x500_2.jpg

44 minuty temu, aplam13 napisał:

Panowie i co, udało się coś z rolkami testować, ktoś był dzisiaj?;)

Byłem na 5 minut zobaczyć i pojechałem :upside-down-face_1f643-small:

2 godziny temu, aplam13 napisał:

Coś się działo? czy nie dopisała frekwencja?

Coś tam się turlali na tych rolkach, ale ja z dziećmi wracałem z weekendu więc i tak długo bym nie pobył:P

13 godzin temu, aplam13 napisał:

Coś się działo? czy nie dopisała frekwencja?

Poza mną i kolegą zaproszonym przez @Dj Brabus, to była jeszcze jedna nowa w gronie Subarka. Liczę na to że jeszcze zawitają na przyszłe spoty ;) 

Poza tym było jeszcze Mini Clubman(?) i Audi TT Quattro + dosłownie na sam test na rolkach podjechał Forek SJ, ale to dosłownie tak że już TT miało wjeżdżać na rolki ale pan z Forka pogadał z ekipą od rolek, wjechał przed TT i zaraz po zjechaniu z rolek pojechał.

20200913_141718.jpg

• Like 1
6 godzin temu, MasteROOT napisał:

Poza mną i kolegą zaproszonym przez @Dj Brabus

Ehhh, a mi się plany niedzielne poprzestawiały i musiałem zostać w domu. :( A to właśnie kolega od bulgotu był... 

59 minut temu, Dj Brabus napisał:

Ehhh, a mi się plany niedzielne poprzestawiały i musiałem zostać w domu. :( A to właśnie kolega od bulgotu był... 

To bez wątpienia ten... Słyszałem jak ładnie ten egzemplarz mruczy :D 

• Upvote 1
Teraz, Dj Brabus napisał:

No właśnie, a ja zapomniałem jak się nazywa ta ulica w Krakowie, gdzie to robił... :( 

Nie pytałem o to, ale myślę że będzie okazja, na którymś z przyszłych spotów ;) 

Szkoda, że na forum nie zarejestrował się... Choć czyta, skoro pojawił się na spocie. Więc apel kolego od srebrnego bulgota - namiary na Twojego tłumikarza pilnie poszukiwane! :thumbup:

W dniu 13.09.2020 o 18:38, coocer napisał:

Ale wtedy można opony kolorowe kupić :)

Łooo, Panie, dzięki, już lecę kupić! :D A są wersje z wbudowanymi świecącymi (podczas kręcenia się) diodami? Jak w wiatrakach do kompów? :biglol:

Łooo, Panie, dzięki, już lecę kupić!  A są wersje z wbudowanymi świecącymi (podczas kręcenia się) diodami? Jak w wiatrakach do kompów? :biglol:
Kurka, szukam :)