Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.07.2020 o 21:23, Kiwi 4ester napisał:

W Kobylanach za full konserwę z profilami zamkniętymi dałem jakieś 1800 zł. W wątku "korozja w foresterze" wrzuciłem całą litanię zdjęć z roboty.

Przekonaliście mnie, Szanowni Forumowicze :)  Byłem już na oględzinach w Kobylanach, wstępnie nie ma dramatu (jak na 13-letniego Japońca), w połowie października zostawiam autko. Podzielę się fotkami w odpowiednim wątku, jak już będzie po robocie. Przy okazji pomyślałem, że można dorzucić metalową osłonę pod silnik (wielu Forumowiczów rekomenduje takie rozwiązanie), będziemy ratować też stalowe oryg. felgi. Może też uda się ustalić, czemu powyżej 120 km/h auto wpada (nie od razu, po min. 30 sek.!) w dziwne wibracje, że aż zęby dzwonią - może coś się w zawieszeniu wygięło/zepsuło? Jeśli nie, to najwyżej będzie się potem "męczył" mój zaprzyjaźniony mechanik... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie, Szanowni Forumowicze   Byłem już na oględzinach w Kobylanach, wstępnie nie ma dramatu (jak na 13-letniego Japońca), w połowie października zostawiam autko. Podzielę się fotkami w odpowiednim wątku, jak już będzie po robocie. Przy okazji pomyślałem, że można dorzucić metalową osłonę pod silnik (wielu Forumowiczów rekomenduje takie rozwiązanie), będziemy ratować też stalowe oryg. felgi. Może też uda się ustalić, czemu powyżej 120 km/h auto wpada (nie od razu, po min. 30 sek.!) w dziwne wibracje, że aż zęby dzwonią - może coś się w zawieszeniu wygięło/zepsuło? Jeśli nie, to najwyżej będzie się potem "męczył" mój zaprzyjaźniony mechanik... ;-)
U mnie felgi poszły w czarny mat :)777167a7646f5b7828dfc74034ec3dbe.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, coocer napisał:

U mnie felgi poszły w czarny mat

Żonie się nie podobają, zresztą... mnie też nie. Wolę srebrne, jak oryginał. Najchętniej to bym całe auto na srebrne przemalował, czarnych aut nie lubię z praktycznych względów (horror w lecie, jak wsiadam do auta, to mam 55-60 st.). No i każdy brud widać, a należę do tych, którzy wierzą w naturalne metody mycia (deszcz) :biglol: No i czarne auto na czarnych felgach? Toż w nocy auta pod blokiem nie zobaczę bez noktowizora! :D

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonie się nie podobają, zresztą... mnie też nie. Wolę srebrne, jak oryginał. Najchętniej to bym całe auto na srebrne przemalował, czarnych aut nie lubię z praktycznych względów (horror w lecie, jak wsiadam do auta, to mam 55-60 st.). No i każdy brud widać, a należę do tych, którzy wierzą w naturalne metody mycia (deszcz) :biglol: No i czarne auto na czarnych felgach? Toż w nocy auta pod blokiem nie zobaczę bez noktowizora!
Ale wtedy można opony kolorowe kupić :)c7d8fc333f2a28d6072d794cfe3fe11c.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, aplam13 napisał:

Coś się działo? czy nie dopisała frekwencja?

Poza mną i kolegą zaproszonym przez @Dj Brabus, to była jeszcze jedna nowa w gronie Subarka. Liczę na to że jeszcze zawitają na przyszłe spoty ;) 

Poza tym było jeszcze Mini Clubman(?) i Audi TT Quattro + dosłownie na sam test na rolkach podjechał Forek SJ, ale to dosłownie tak że już TT miało wjeżdżać na rolki ale pan z Forka pogadał z ekipą od rolek, wjechał przed TT i zaraz po zjechaniu z rolek pojechał.

20200913_141718.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...