Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

@Ericsson w ruchu to całkiem przyjemnie bulgocze :thumbup: za to czerwona fala jechać nie pozwalała :P

Jechałem za, to bardzo przyjemne, wydawał się że będzie głośniejszyB)

Edytowane przez aplam13
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aplam13 @Kiwi 4ester
Hahah dzięki Panowie za dobre słowa, przyjemnie się jechało w korowodzie Suburbaru i faktycznie "przyjemny" to bardzo trafne sformułowanie na ten wydech ;)

 

Oraz dzięki wszystkim za świetnego spota! 

 

Zdjęcia ode mnie niżej, dzięki uprzejmości @aplam13 ogarnąłem jak zrobić HDR i świetnie to widać po dwóch zdjęciach niżej, jedno przepalone na pojedyńczej ekspozycji gdzie zieleń zamieniła się w szarość po stonowaniu przy obróbce, Zdjęcie złożone z dwóch (jasnego dołu i przepalonej góry ze zdjęciem gdzie widać górę i nie widać kompletnie dołu) dało najlepszy efekt. 

_A7R4551.JPG

_A7R4553.JPG

_A7R4556-HDR.JPG

_A7R4557.JPG

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ericsson napisał:

@aplam13 @Kiwi 4ester
Hahah dzięki Panowie za dobre słowa, przyjemnie się jechało w korowodzie Suburbaru i faktycznie "przyjemny" to bardzo trafne sformułowanie na ten wydech ;)

 

Oraz dzięki wszystkim za świetnego spota! 

 

Zdjęcia ode mnie niżej, dzięki uprzejmości @aplam13 ogarnąłem jak zrobić HDR i świetnie to widać po dwóch zdjęciach niżej, jedno przepalone na pojedyńczej ekspozycji gdzie zieleń zamieniła się w szarość po stonowaniu przy obróbce, Zdjęcie złożone z dwóch (jasnego dołu i przepalonej góry ze zdjęciem gdzie widać górę i nie widać kompletnie dołu) dało najlepszy efekt. 

_A7R4551.JPG

_A7R4553.JPG

_A7R4556-HDR.JPG

_A7R4557.JPG

Rewelacja ja się dopiero zabieram za foto stay tuned;) impreza bardzo fajna się trafiła służyła dzielnie:thumbup:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za spota, miło było się spotkać i trochę pogadać ;) 

@Ericsson no ładnie mruczy ten Twój Batmobil :P Teraz człowiek się zastanawia żeby może coś tam zmienić pomiędzy kolektorem a końcówką wydechu, żeby chociaż trochę ciekawiej brzmiało to N/A...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, spiderq napisał:

Zadeklarowałem się że będę w sobotę, ale myślałem o następnej :facepalm:

W tą niestety i tak bym się nie pojawił 

W następny weekend będzie spot w niedzielę (tj. 06.09) o 14:00 pod OBI na Wielickiej. @LosioDriver podał info, że przyjedzie ekipa z rolkami i będzie można się wypróbować na rolkach :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ericsson napisał:

 

_A7R4556-HDR.JPG

 

Fajnie kopiec wyszedł, tak jakby @Dj Brabus kredkami dorysował :thumbup:

 

8 godzin temu, aplam13 napisał:

 

_MG_9758_59_60_Enhancer.thumb.jpg.e65aa078b756c185c6febb60de6d0d38.jpg

 

@MasteROOT Wzmianka o batmobilu całkiem na miejscu, zważywszy, że na jednym foto załapał się jeszcze Flash :biglol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 sierpnia 2020 - zostanie zapamiętany jako smutny dzień tego roku. Nie wiedziałem czy pisać, ale jednak potrzebuję się zwierzyć uprzejmemu gronu. Kojarzycie mnie, mój czarny batmobil, czerwoną może mniej, ale dzisiaj (już wczoraj) czerwona odbyła swoją ostatnią drogę kończąc jako cel wozu strażackiego. Z zewnątrz zmielone na części pierwsze, spoiler poleciał na jakieś 8-10 metrów i nasadki z bagażnika w promieniu 30 metrów można było znaleźć (a były w zestawie zamknięte) Nieszczęściem jest to, że wóz strażacki uderzył w słupek C gdzie akurat siedział mój bratanek, przy prędkości ok 56km/h, bez hamowania z obu stron. Dzieciak obecnie jest operowany, ale szczęściem w nieszczęściu na złamany nadgarstek, poza tym kilka ran ciętych, wyjdzie z tego. Kierowca trochę poturbowany ale też z tego wyjdzie, w przeciwieństwie do czerwonej. Wina (wstępnie) spadła na kierowcę wozu strażackiego jadącego na częściowym sygnale, który nie zatrzymał się na czerwonym i wjechał z pełną prędkością w skręcające subaru. Powiem tylko, że jak na takie zdarzenie mogło skończyć się tragicznie, co prawda auto złom ale ludzie cali. Co tutaj ważne, wnętrze auta nie zostało bardzo sponiewierane, było to co prawda stare i pordzewiałe Subaru ale gdyby to była corsa, czy coś tego typu dzieciaka mogliby nie odratować... Zdjęcie dla przypomnienia, aktualnego wolę nie wrzucać.

_DSC4281.jpg

  • Smutny 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ericsson napisał:

Powiem tylko, że jak na takie zdarzenie mogło skończyć się tragicznie, co prawda auto złom ale ludzie cali.

 

Najważniejsze, że ludzie cali... przy takiej prędkości i masie nie jest to oczywiste. Dużo zdrowia dla bratanka!

 

No i trzymam kciuki żeby obeszło się bez nieprzyjemności, z tego co widzę, wszędzie piszą, że to auto osobowe wjechało (bokiem?) w wóz strażacki....

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...