Jump to content

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

Przepraszam Panowie że nie dojechałem, obiecuję poprawę i plusem tej sytuacji jest fakt że następnym razem może uda mi się przyprowadzić dosyć ciekawego legwana spec b blue mica, także familia może się powiększy ;)

• Like 2
  • Upvote 1
  • 4 weeks later...
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki za spotkanie. Trochę nas było tym razem.     

Pierwsza partia tylko poprawione kolory i naświetlenie sorry za jakość, nie mam już najnowszego sprzętu, a z ręki nie pozwala na wiele w słabszym świetle  

31 sierpnia 2020 - zostanie zapamiętany jako smutny dzień tego roku. Nie wiedziałem czy pisać, ale jednak potrzebuję się zwierzyć uprzejmemu gronu. Kojarzycie mnie, mój czarny batmobil, czerwoną może

Posted Images

Ogłoszenie i propozycja spota :D

6 września o 14 pod OBI na wielickiej ekipa z kanału 4x4 Test on Rollers będzie nagrywała testy napędów na rolkach i zapraszają wszystkie Subaraki :)

Możemy się przy okazji spotkać i pobawić na rolkach.

Natomiast do filmów z testów są mega chętni na Autobunia @trzymek i Outbacka @elmot ;) Imprez z tego co widziałem też jeszcze nie mają na kanale.

Wklejam listę

:)

@Tutek

@thomson0073

@Waldek Woźny

@> raven <

@Michał Krupa

@KubaXT 

@Sławo 

@Kamyl 

@adish24

@jkarp

@spiderq

@_Peter_

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@Sebastian32

@tarus

@Tokio34

@trzymek

@andrzej0811

@blejzu

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@ech

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@Kiwi 4ester

@aplam13

• Like 6
  • Thanks 1
  • Upvote 1
36 minut temu, LosioDriver napisał:

Ogłoszenie i propozycja spota :D

6 września o 14 pod OBI na wielickiej ekipa z kanału 4x4 Test on Rollers będzie nagrywała testy napędów na rolkach i zapraszają wszystkie Subaraki :)

Zapisuje i zrobię co się da aby być na miejscu!:D

Edited by aplam13
Godzinę temu, Michał Krupa napisał:

A BRZeta? :P

sprawdzimy jak szpera działa. ;)

Obecny, bardzo chętny na każdego spota, bo wczoraj - po 3,5 tygodnia - wreszcie odebrałem auto od mechanika. :D 

• Like 2
  • Thanks 1
3 godziny temu, aplam13 napisał:

Zapisuje i zrobię co się da aby być na miejscu!:D

To jest bardzo ciekawe w ogóle - obejrzałem sobie kilka ich filmów i nie lada wyzwanie to pokonanie trzech rolek, zwłaszcza gdy tylko jedno tylne ma przyczepność. Nowy Outback w standardowym trybie nie dał rady, a i Audi A6 Allroad miało poważne problemy z wyjazdem z trzech rolek. Fajne to! :) 

Tu pojedynek dwóch Forków - jest grubo:

EDIT

I słynne Symmetrical All Wheel Drive poszło w piz... :dance:

Edited by Dj Brabus
  • Haha 2
3 godziny temu, Dj Brabus napisał:
To jest bardzo ciekawe w ogóle - obejrzałem sobie kilka ich filmów i nie lada wyzwanie to pokonanie trzech rolek, zwłaszcza gdy tylko jedno tylne ma przyczepność. Nowy Outback w standardowym trybie nie dał rady, a i Audi A6 Allroad miało poważne problemy z wyjazdem z trzech rolek. Fajne to!  

Noooo trochę lipa. Teoretycznie hamulec powinien pomóc :D Albo mocniej spinający dyfer.

Edited by LosioDriver
41 minut temu, Dj Brabus napisał:

I słynne Symmetrical All Wheel Drive poszło w piz... :dance:

1391033209_by_mikihero_500.jpg.8fde44eb306f5e61930bbbd2adab2c92.jpg

• Like 1
5 godzin temu, LosioDriver napisał:

Natomiast do filmów z testów są mega chętni na Autobunia @trzymek i Outbacka @elmot 

Że,  mówisz do filmu? W głównej roli?Grzech nie wziąć...:biglol:

Edited by trzymek

Będę w Kraku sobota/niedziela tak więc jeśli ma ktoś ochotę na szybkiego spota wieczorem pod Plazą/Kopcem to chętnie się pojawię na pogaduchy B)

• Upvote 1
Będę w Kraku sobota/niedziela tak więc jeśli ma ktoś ochotę na szybkiego spota wieczorem pod Plazą/Kopcem to chętnie się pojawię na pogaduchy B)
Ja chętnie :)
  • Upvote 1
56 minut temu, R4RE napisał:

Kurde, ostatnia szansa żeby pomacać czerwoną strzałę, bo później nie wiadomo gdzie pojedzie, a mnie w ten weekend nie ma

Teraz, Kiwi 4ester napisał:

Kurde, ostatnia szansa żeby pomacać czerwoną strzałę, bo później nie wiadomo gdzie pojedzie, a mnie w ten weekend nie ma

@R4RE , a właśnie, mój kolega z Krakowa myśli nad czerwoną strzałą, tylko chwilowo ma problem z powrotem do Polski ;)

11 minut temu, LosioDriver napisał:

@R4RE , a właśnie, mój kolega z Krakowa myśli nad czerwoną strzałą, tylko chwilowo ma problem z powrotem do Polski ;)

Nie widze problemu, niech pisze PW, ciśnienia chwilowo nie ma ;). Lepiej, żeby nie odjechał daleko bo i tak pewnie kiedyś odkupię :lol:

• Haha 1
17 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Spokojnie poza pogaduchami w dobrym towarzystwie Subaromaniaków nic nie tracisz. Będę srebrnym :P Prosto z Kraka jade do UK, więc tylko taka opcja pozostaje.

(Blitzen w ciepłym garażu, na stojakach, pod kocykiem B)).

• Like 1
27 minut temu, LosioDriver napisał:

Przelew zrobi z każdego miejsca na świecie, a auto przecież już wielokrotnie oblukane przez takich fachowców jak my;)

• Like 1
  • Haha 1