Jump to content

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

30 minut temu, Dj Brabus napisał:

@aplam13 cała przyjemność po naszej stronie, dziękujemy za zaproszenie, a spotkanie było rewelacyjne. :wub:

A te bulgoty, to prawdopodobnie Adam (srebrna GC) i Patryk (niebieska GC), którzy przyjechali w połowie Mszy:

_A7R1970.jpg

(C) @Ericsson

_A7R1974.jpg

(C) @Ericsson

Natomiast najgłośniejsza Impreza, która "darła" się jak wychodziliście z kościoła, to na pewno Adam i jego srebrna Impreza! :dance:

O to tak, bo to jakoś środek mszy był pamiętam ten moment:krecka_dostal::thumbup:

Rewelacja:yahoo:

• Like 2
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki za spotkanie. Trochę nas było tym razem.     

Pierwsza partia tylko poprawione kolory i naświetlenie sorry za jakość, nie mam już najnowszego sprzętu, a z ręki nie pozwala na wiele w słabszym świetle  

31 sierpnia 2020 - zostanie zapamiętany jako smutny dzień tego roku. Nie wiedziałem czy pisać, ale jednak potrzebuję się zwierzyć uprzejmemu gronu. Kojarzycie mnie, mój czarny batmobil, czerwoną może

Posted Images

@aplam13 To była czysta przyjemność :) I jeszcze raz gratulacje :clapping:

Miło spotkać się z wariatami, a jeśli okazją do spotkania jest ślub innego wariata, to już jest bardzo miło :D

• Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 1

Słuchajcie, tak ładnie pokazaliśmy się w "zdrowiu", a teraz jest okazja pokazać się w "chorobie". Pozwolę sobie jeszcze raz podkleić ale razem z naszą listą:

Cytat

Jak już zostało wspomniane w tym wątku kilka dni temu przez @Michał Krupa, w dniu 26/6 (piątek) o godz. 13 odbędzie się pogrzeb Oskara Langnera, naszego przyjaciela, kolegi, forumowicza i wielkiego fana Subaru. W związku z tym, chcielibyśmy go pożegnać w wyjątkowy sposób i organizujemy Subarowy przejazd z domu Oskara na cmentarz. Na obecną chwilę jest już 6 samochodów i liczba rośnie. Mam nadzieję, że uda Wam się dołączyć. Poniżej przesyłam wstępny plan i jeśli chcielibyście się dopisać to proszę albo o kontakt w wiadomości prywatnej albo komentarz w wątku  https://forum.subaru.pl/topic/7814-pomóżmy-oskarowi/page/10/#comments

@Tutek

@thomson0073

@Waldek Woźny

@> raven <

@Michał Krupa

@KubaXT 

@Sławo 

@Kamyl 

@adish24

@jkarp

@spiderq

@_Peter_

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@Sebastian32

@tarus

@Tokio34

@trzymek

@andrzej0811

@blejzu

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@ech

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@Kiwi 4ester

@aplam13

• Like 1
  • Upvote 2
4 minuty temu, LosioDriver napisał:

Słuchajcie, tak ładnie pokazaliśmy się w "zdrowiu", a teraz jest okazja pokazać się w "chorobie". Pozwolę sobie jeszcze raz podkleić ale razem z naszą listą:

@Tutek

@thomson0073

@Waldek Woźny

@> raven <

@Michał Krupa

@KubaXT 

@Sławo 

@Kamyl 

@adish24

@jkarp

@spiderq

@_Peter_

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@Sebastian32

@tarus

@Tokio34

@trzymek

@andrzej0811

@blejzu

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@ech

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@Kiwi 4ester

@aplam13

Jeżeli tylko będę w Krakowie to oczywiście postaram się być na miejscu. Podbijam również!

8 godzin temu, LosioDriver napisał:

@Tutek

@thomson0073

@Waldek Woźny

@> raven <

@Michał Krupa

@KubaXT 

@Sławo 

@Kamyl 

@adish24

@jkarp

@spiderq

@_Peter_

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@Sebastian32

@tarus

@Tokio34

@trzymek

@andrzej0811

@blejzu

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@ech

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@Kiwi 4ester

@aplam13

No ja niestety nie dam rady bo na 13:30 mam umówioną wizytę u lekarza :/ 

8 godzin temu, LosioDriver napisał:

Postaram się być.

Edited by trzymek
52 minuty temu, trzymek napisał:

Słuchajcie, tak ładnie pokazaliśmy się w "zdrowiu", a teraz jest okazja pokazać się w "chorobie".

Na chwilę obecną odpadam z 11.30, ale o 13-ej na cmentarzu będę. 

W dniu 21.06.2020 o 22:23, aplam13 napisał:

Witam, trochę dochodzimy do siebie, emocji szczyt, dziękuję za odprowadzanie w orszaku mnie i mojej już Żony spod kościoła w tak licznej grupie, w życiu nie myślałem, że tak fajnie to wyjdzie, wszyscy goście byli pod wrażeniem, a ja chyba pod największym, nawet właściciele sali mówili że rewelacyjnie to wyszło:thumbup: Oczywiście jak tylko będę miał jakieś zdjęcia będę na bieżąco wrzucał. Dziękuję za przewiezienie, - wspaniała niespodzianka z podpisami będzie cudowną pamiątką, no po prostu no nie, jak tylko znajdę chwilę to od razu się pochwalę z montażu:thx:autobunio w formie:thumbup: jednak biały:dance:, kto tak ładnie bulgotał podczas kazania, to Ty?

Prośba do osób, które uczestniczyły osobiście w orszaku, czy wpiszecie się w tym wątku lub w moim temacie, cobyśmy mieli dodatkową pamiątkę na przyszłość?:yahoo:

Naprawdę jestem przeogromnie wdzięczny za tak miłą i wspaniałą atmosferę którą stworzyliście, ode mnie i mojej Małżonki

OGROMNE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!

Ja bulgotałem dopiero jak dojechaliśmy na miejsce docelowe :) Tak jak bodajże radek napisał najlepiej będzie zrobić podpis z grupowego foto. Nurtuje mnie jedno pytanie co tam robiła milicja :) dniówkę czy było to też ustawione :D:D

Edited by Tokio34
3 godziny temu, Tokio34 napisał:

. Nurtuje mnie jedno pytanie co tam robiła milicja :) dniówkę czy było to też ustawione :D:D

Podobno czysty zbieg okoliczności:D

• Like 1

@Tokio34@Kiwi 4ester mój kolega co woził świadków moim forkiem, jak ich zobaczył to myśli skąd ja ich jeszcze wytrzasnąłem, wyskoczył do nich i na pewniaka że czemu syren i świateł jeszcze nie włączyli, od razu jak na rozkaz powłączali, potem mu mówię co i jak, że nie mam pojęcia skąd się wzięli (później się dowiedziałem od właścicielki, że przyjechali popytać co jakieś szczegóły bo mają mieć jakąś prywatną imprezę za 2 tyg) ale jak zobaczyli co się dzieje to zrezygnowali, a kolega co z nimi gadał to padł ze śmiechu wtedy:dance:

• Like 1
  • Haha 3

Policja też ludzie:biglol:

• Like 2
  • Upvote 1
6 minut temu, thomson0073 napisał:

A gorzoły nie chcieli... :krecka_dostal:

Za dużo świadków pewnie:P

• Haha 1
20 godzin temu, aplam13 napisał:

mój kolega co woził świadków moim forkiem, jak ich zobaczył to myśli skąd ja ich jeszcze wytrzasnąłem, wyskoczył do nich i na pewniaka że czemu syren i świateł jeszcze nie włączyli, od razu jak na rozkaz powłączali, potem mu mówię co i jak, że nie mam pojęcia skąd się wzięli (później się dowiedziałem od właścicielki, że przyjechali popytać co jakieś szczegóły bo mają mieć jakąś prywatną imprezę za 2 tyg) ale jak zobaczyli co się dzieje to zrezygnowali, a kolega co z nimi gadał to padł ze śmiechu wtedy:dance:

Ja się zastanawiałem czy dowodów nie zabiorą :D za wydech lub za światła na forku ale w sumie to był już teren prywatny :) Wszystkiego dobrego jeszcze raz 

4 godziny temu, Tokio34 napisał:

Ja się zastanawiałem czy dowodów nie zabiorą :D za wydech lub za światła na forku ale w sumie to był już teren prywatny :) Wszystkiego dobrego jeszcze raz 

Dowodu i tak zapomniał wziąć, ale tak samo się zastanawiałem bo w sumie dowodu i tak nie trzeba, co tam raz w życiu taki dzień, dzięki super było:thumbup:

• Like 1
  • Upvote 1

Taka, napotkana po drodze, propozycja rejestracji dla @coocer

Elektryki wszystkich krajów łączcie się;) 

20200627_180918.jpg

• Like 1
  • Haha 3

@trzymek widziałem dziś tę Teslę pod kościołem na Dobrego Pasterza. Niestety, oglądając niektóre filmy na internecie można faktycznie stwierdzić - Tesla to HOR(r)OR...

@Dj Brabus Tesla to jest wymysł na chwilę obecną, a w żadnym wypadku na przyszłość. Chłop miał pieniądze, pomysł - chwyciło, ludzie łyknęli. Przyszłość to wodór :)

Haha, ja tam specjalnych rejestracji nie lubię. Taki tatuaż na samochód,

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...
2 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

Coś posucha się tu zrobiła po weselu :biglol:

@aplam13 spytaj żony czy możemy spota robić :biglol:

Byle nie w tym i przyszłym tygodniu, bo na ten tydzień mam zapchany kalendarz, a 17.07 oddaję Forka do Andrzeja :P 

• Like 1