Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Dj Brabus napisał:

@aplam13 cała przyjemność po naszej stronie, dziękujemy za zaproszenie, a spotkanie było rewelacyjne. :wub:

 

A te bulgoty, to prawdopodobnie Adam (srebrna GC) i Patryk (niebieska GC), którzy przyjechali w połowie Mszy:

_A7R1970.jpg

(C) @Ericsson

_A7R1974.jpg

(C) @Ericsson

 

Natomiast najgłośniejsza Impreza, która "darła" się jak wychodziliście z kościoła, to na pewno Adam i jego srebrna Impreza! :dance:

O to tak, bo to jakoś środek mszy był pamiętam ten moment:krecka_dostal::thumbup:

Rewelacja:yahoo:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, tak ładnie pokazaliśmy się w "zdrowiu", a teraz jest okazja pokazać się w "chorobie". Pozwolę sobie jeszcze raz podkleić ale razem z naszą listą:

 

Cytat

Jak już zostało wspomniane w tym wątku kilka dni temu przez @Michał Krupa, w dniu 26/6 (piątek) o godz. 13 odbędzie się pogrzeb Oskara Langnera, naszego przyjaciela, kolegi, forumowicza i wielkiego fana Subaru. W związku z tym, chcielibyśmy go pożegnać w wyjątkowy sposób i organizujemy Subarowy przejazd z domu Oskara na cmentarz. Na obecną chwilę jest już 6 samochodów i liczba rośnie. Mam nadzieję, że uda Wam się dołączyć. Poniżej przesyłam wstępny plan i jeśli chcielibyście się dopisać to proszę albo o kontakt w wiadomości prywatnej albo komentarz w wątku  https://forum.subaru.pl/topic/7814-pomóżmy-oskarowi/page/10/#comments

 

@Tutek

@thomson0073

@Waldek Woźny

@> raven <

@Michał Krupa

@KubaXT 

@Sławo 

@Kamyl 

@adish24

@jkarp

@spiderq

@_Peter_

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@Sebastian32

@tarus

@Tokio34

@trzymek

@andrzej0811

@blejzu

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@ech

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@Kiwi 4ester

@aplam13

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LosioDriver napisał:

Słuchajcie, tak ładnie pokazaliśmy się w "zdrowiu", a teraz jest okazja pokazać się w "chorobie". Pozwolę sobie jeszcze raz podkleić ale razem z naszą listą:

 

 

@Tutek

@thomson0073

@Waldek Woźny

@> raven <

@Michał Krupa

@KubaXT 

@Sławo 

@Kamyl 

@adish24

@jkarp

@spiderq

@_Peter_

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@Sebastian32

@tarus

@Tokio34

@trzymek

@andrzej0811

@blejzu

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@ech

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@Kiwi 4ester

@aplam13

Jeżeli tylko będę w Krakowie to oczywiście postaram się być na miejscu. Podbijam również!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LosioDriver napisał:

Słuchajcie, tak ładnie pokazaliśmy się w "zdrowiu", a teraz jest okazja pokazać się w "chorobie". Pozwolę sobie jeszcze raz podkleić ale razem z naszą listą:

 

 

@Tutek

@thomson0073

@Waldek Woźny

@> raven <

@Michał Krupa

@KubaXT 

@Sławo 

@Kamyl 

@adish24

@jkarp

@spiderq

@_Peter_

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@Sebastian32

@tarus

@Tokio34

@trzymek

@andrzej0811

@blejzu

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@ech

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@Kiwi 4ester

@aplam13

No ja niestety nie dam rady bo na 13:30 mam umówioną wizytę u lekarza :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LosioDriver napisał:

Słuchajcie, tak ładnie pokazaliśmy się w "zdrowiu", a teraz jest okazja pokazać się w "chorobie". Pozwolę sobie jeszcze raz podkleić ale razem z naszą listą:

 

Postaram się być.

Edytowane przez trzymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2020 o 22:23, aplam13 napisał:

Witam, trochę dochodzimy do siebie, emocji szczyt, dziękuję za odprowadzanie w orszaku mnie i mojej już Żony spod kościoła w tak licznej grupie, w życiu nie myślałem, że tak fajnie to wyjdzie, wszyscy goście byli pod wrażeniem, a ja chyba pod największym, nawet właściciele sali mówili że rewelacyjnie to wyszło:thumbup: Oczywiście jak tylko będę miał jakieś zdjęcia będę na bieżąco wrzucał. Dziękuję za przewiezienie, - wspaniała niespodzianka z podpisami będzie cudowną pamiątką, no po prostu no nie, jak tylko znajdę chwilę to od razu się pochwalę z montażu:thx:autobunio w formie:thumbup: jednak biały:dance:, kto tak ładnie bulgotał podczas kazania, to Ty?

 

Prośba do osób, które uczestniczyły osobiście w orszaku, czy wpiszecie się w tym wątku lub w moim temacie, cobyśmy mieli dodatkową pamiątkę na przyszłość?:yahoo:

 

 

Naprawdę jestem przeogromnie wdzięczny za tak miłą i wspaniałą atmosferę którą stworzyliście, ode mnie i mojej Małżonki

OGROMNE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!

Ja bulgotałem dopiero jak dojechaliśmy na miejsce docelowe :) Tak jak bodajże radek napisał najlepiej będzie zrobić podpis z grupowego foto. Nurtuje mnie jedno pytanie co tam robiła milicja :) dniówkę czy było to też ustawione :D:D

Edytowane przez Tokio34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tokio34@Kiwi 4ester mój kolega co woził świadków moim forkiem, jak ich zobaczył to myśli skąd ja ich jeszcze wytrzasnąłem, wyskoczył do nich i na pewniaka że czemu syren i świateł jeszcze nie włączyli, od razu jak na rozkaz powłączali, potem mu mówię co i jak, że nie mam pojęcia skąd się wzięli (później się dowiedziałem od właścicielki, że przyjechali popytać co jakieś szczegóły bo mają mieć jakąś prywatną imprezę za 2 tyg) ale jak zobaczyli co się dzieje to zrezygnowali, a kolega co z nimi gadał to padł ze śmiechu wtedy:dance:

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, aplam13 napisał:

mój kolega co woził świadków moim forkiem, jak ich zobaczył to myśli skąd ja ich jeszcze wytrzasnąłem, wyskoczył do nich i na pewniaka że czemu syren i świateł jeszcze nie włączyli, od razu jak na rozkaz powłączali, potem mu mówię co i jak, że nie mam pojęcia skąd się wzięli (później się dowiedziałem od właścicielki, że przyjechali popytać co jakieś szczegóły bo mają mieć jakąś prywatną imprezę za 2 tyg) ale jak zobaczyli co się dzieje to zrezygnowali, a kolega co z nimi gadał to padł ze śmiechu wtedy:dance:

Ja się zastanawiałem czy dowodów nie zabiorą :D za wydech lub za światła na forku ale w sumie to był już teren prywatny :) Wszystkiego dobrego jeszcze raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tokio34 napisał:

Ja się zastanawiałem czy dowodów nie zabiorą :D za wydech lub za światła na forku ale w sumie to był już teren prywatny :) Wszystkiego dobrego jeszcze raz 

Dowodu i tak zapomniał wziąć, ale tak samo się zastanawiałem bo w sumie dowodu i tak nie trzeba, co tam raz w życiu taki dzień, dzięki super było:thumbup:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...