Jump to content

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

1 godzinę temu, LosioDriver napisał:

@Ericsson super foty :) Złożę jutro filmik z kamerki, o ile będzie co składać :) Dzisiaj to jedynym sposobem na uchwycenie wszystkich świnek byłby dron :D

Dzięki ;) Miałem w planach właśnie zakup drona, ale to raczej plan długoterminowy więc u mnie pewnie coś w przyszłym roku zaświta w tym temacie, póki co czarna ważniejsza :dance:

• Like 1
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki za spotkanie. Trochę nas było tym razem.     

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego młodej parze @aplam13!  I podziękowania za dzisiejszy zlot w dość nietypowym miejscu jak na forumowe standardy    Niżej macie zdjęcia ode mnie, po peł

Pierwsza partia tylko poprawione kolory i naświetlenie sorry za jakość, nie mam już najnowszego sprzętu, a z ręki nie pozwala na wiele w słabszym świetle  

Posted Images

1 godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Jeszcze Kiedy przyjdzie na Ciebie kolej:D

Chyba...po moim zejściu. Tyle, że nie przewiduję tego w przewidywalnym terminie :biglol:

• Haha 1

Panowie ja też dziękuję za dzisiejsze spotkanie. :)

Bardzo fajnie było Was poznać na żywo, naprawdę super było. ;)

@Ericsson kozak fotki! 

Btw.  Dobrze że na filmie i zdjęciach nie czuć "przyngła" :biglol:

• Like 2
15 minut temu, thomson0073 napisał:

Btw.  Dobrze że na filmie i zdjęciach nie czuć "przyngła" :biglol:

Dobrze, że o tym wspomniałeś, bo internety nie zapominajo :biglol:

• Haha 2

Podziękowania... :)

Po pierwsze dla Bartka @aplam13 - dzięki, że mogliśmy stać się częścią Twojej nowej drogi w życiu, jeszcze raz wszystkiego dla Was najlepszego no i daj znać na forum, że żyjesz. :dance:

Po drugie - dla Was Panowie, jak zwykle był ogień, kupa śmiechu, luźnych żartów, czyli krótko to, co kocham na tym forum! :superhero:

Po trzecie - tak prywatnie dla @thomson0073, bardzo miło było wreszcie poznać i powiem Ci, że Legasia masz genialnego!

P.S. Jakby faktycznie ktoś chciał rysunek ode mnie ( @trzymek), to zapraszam na PW - dla pospólstwa mam jeden cennik, dla dobrych znajomych drugi. ;) 

01.JPG

04.JPG

03.JPG

02.JPG

06.JPG

05.JPG

09.JPG

08.JPG

07.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

01.JPG

Edited by Dj Brabus
  • Like 8
  • Upvote 2
3 godziny temu, MasteROOT napisał:

Wydawało mi się że ktoś coś wcześniej wspominał o dronie. Gdybym wiedział że nie będzie to bym ze znajomym pogadały...

@Kiwi 4ester, widzę że się załapałem na ostatnią fotę :P 

Wspomnienie o dronie było w moim kierunku, niestety nie udało mi się dotrzeć z przyczyn ode mnie niezależnych. :( Żałuje, @aplam13 wybacz, ale ufam, że wśród doniosłości wydarzenia brak ujęć z lotu ptaka będzie znikomym rozczarowaniem. Wszystkiego Najlepszego! :clinking-glasses:

9 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Dobrze, że o tym wspomniałeś, bo internety nie zapominajo :biglol:

Będzie temat do szydery, @trzymek pewnie ręce zaciera. :biglol: Ale to nic i tak było zarąbiście. :D

Dzięki za fotki!

@Dr Zybertowicz patrz jakie mamy foto :thumbup:

@Dj Brabus dzięki za fotki. W końcu się poznaliśmy face to face! :) Miałem wrażenie jakbyśmy się znali już dłuższy czas. 

Edited by thomson0073
  • Like 2
  • Haha 1
5 minut temu, trzymek napisał:

@thomson0073 co ja Ci zrobiłem,  że masz o mnie taką opinię? Przemyślę jeszcze , czy nie strzelić focha w związku :P

Oj tam oj tam. :D

ja mam o każdym bardzo dobrą opinię!

Heineken 0,00 na zlocie rozwiąże sprawę foszków. :P

7 minut temu, thomson0073 napisał:

Heineken!!? Tylko Żywiec 0.00:yahoo:

Też Cię lubię :lol::upside-down-face_1f643-small::thumbup: 

@thomson0073 faktycznie foty super - i jak tu powiedzieć, że nie mam parcia na szkło :th_dash:

Ale po kolei:

@aplam13 raz jeszcze wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia;

@Ericsson i @Dj Brabus dzięki za super foty;

Wszystkim dziękuję za spotkanie - za jego "recenzję", jeśli mogę sobie pozwolić, rozmowa z mim Młodym; wsiadamy do samochodu pod kościołem, a Młody mówi "Twarz mnie boli", "Od czego?" pytam, "Od śmiechu" słyszę w odpowiedzi :)))

@trzymek co do przekazania sterów młodszemu pokoleniu - niechętnie o tym mówię i myślę :)) na szczęście jeszcze kilka lat względnego spokoju mnie czeka zanim usłyszę pytanie "Ojciec, gdzie są kluczyki?". Spokój ten mąci jedynie mimochodem rzucane "Taki niebieski WRX to fajny jest..." :)

Dziękuję Wam za wczoraj i do kolejnego :)

P.S. Mr. Prezes został przez Młodego ochrzczony Profesorem... - tak się bidny z wrażenia przejęzyczył :thumbup:

• Like 5
  • Upvote 1
12 godzin temu, Dj Brabus napisał:

Podziękowania... :)

Po pierwsze dla Bartka @aplam13 - dzięki, że mogliśmy stać się częścią Twojej nowej drogi w życiu, jeszcze raz wszystkiego dla Was najlepszego no i daj znać na forum, że żyjesz. :dance:

Po drugie - dla Was Panowie, jak zwykle był ogień, kupa śmiechu, luźnych żartów, czyli krótko to, co kocham na tym forum! :superhero:

Po trzecie - tak prywatnie dla @thomson0073, bardzo miło było wreszcie poznać i powiem Ci, że Legasia masz genialnego!

P.S. Jakby faktycznie ktoś chciał rysunek ode mnie ( @trzymek), to zapraszam na PW - dla pospólstwa mam jeden cennik, dla dobrych znajomych drugi. ;) 

01.JPG

04.JPG

03.JPG

02.JPG

06.JPG

05.JPG

09.JPG

08.JPG

07.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

01.JPG

Super fotki :ok:

• Thanks 1
22 godziny temu, MasteROOT napisał:

No ja strzelectwo raczej traktuję bardziej rekreacyjnie. Ot od czasu do czasu przejść się na strzelnicę postrzelać do tarczy albo blach .

A ja mam pecha: wymyśliłem sobie z początkiem roku, żeby zrealizować marzenie z młodości  i mieć "prawdziwą" broń. Poczytawszy o tym sporo postanowiłem pójść w czarnoprochowce (nie wymagają zezwolenia). Gdy już ustaliłem, jaki chcę model i jakiej firmy, to rozpętała się epidemia. Czemu to pech? Bo po pierwsze ludzie uznali, że plaga zombie i plądrujących band jest tuż-tuż i wyczyścili rynek z broni, a po drugie fabryka Uberti jest we Włoszech i co gorsza prawie w epicentrum ich największego ogniska epidemii! Oczywiście więc nie ma nowych dostaw już od kilku mies., a jeśli coś jest, to ceny są takie, że po prostu mnie nie stać (1.5 miesięcznej pensji, gdy przedtem oscylowały w okolicy 0.6 pensji)... No nic, czekam, może kiedyś w końcu się poprawi.... Może wtedy spot Subarowo-strzelecki na strzelnicy? Dla posiadaczy Foresterów opcja kontynuacji "na nielegalu" w lesie... :evil2:

39 minut temu, Dr Zybertowicz napisał:

@trzymek co do przekazania sterów młodszemu pokoleniu - niechętnie o tym mówię i myślę :)) na szczęście jeszcze kilka lat względnego spokoju mnie czeka zanim usłyszę pytanie "Ojciec, gdzie są kluczyki?". Spokój ten mąci jedynie mimochodem rzucane "Taki niebieski WRX to fajny jest..." :)

Jeszcze trochę i dojdzie do słusznego skądinąd wniosku, że niebieskie STI jeszcze fajniejsze.  Jesteś pewien ,  że to syn będzie pytał o kluczyki? Nie , Ty?:biglol:

• Like 1
  • Haha 2
Godzinę temu, Dr Zybertowicz napisał:

P.S. Mr. Prezes został przez Młodego ochrzczony Profesorem... - tak się bidny z wrażenia przejęzyczył :thumbup:

Że ja Profesorem? Mogłoby być... :hi:

• Upvote 2
1 godzinę temu, thomson0073 napisał:

Było być na spocie końcem maja to cała krata była żywców :D

• Thanks 1
29 minut temu, trzymek napisał:

Jesteś pewien ,  że to syn będzie pytał o kluczyki? Nie , Ty?:biglol:

Hm... 

...Jakby to powiedzieć...

...Ech...

...

I jeszcze zapyta: Lekarstwa wziąłeś? 

Mówisz przyzwyczajać się... ???

• Haha 3

Witam, trochę dochodzimy do siebie, emocji szczyt, dziękuję za odprowadzanie w orszaku mnie i mojej już Żony spod kościoła w tak licznej grupie, w życiu nie myślałem, że tak fajnie to wyjdzie, wszyscy goście byli pod wrażeniem, a ja chyba pod największym, nawet właściciele sali mówili że rewelacyjnie to wyszło:thumbup: Oczywiście jak tylko będę miał jakieś zdjęcia będę na bieżąco wrzucał. Dziękuję @thomson0073 za przewiezienie, @Dj Brabus - wspaniała niespodzianka z podpisami będzie cudowną pamiątką, @Kiwi 4ester no po prostu no nie, jak tylko znajdę chwilę to od razu się pochwalę z montażu:thx:@trzymek autobunio w formie:thumbup:@elmot jednak biały:dance:, kto tak ładnie bulgotał podczas kazania, @Tutek to Ty?

Prośba do osób, które uczestniczyły osobiście w orszaku, czy wpiszecie się w tym wątku lub w moim temacie, cobyśmy mieli dodatkową pamiątkę na przyszłość?:yahoo:

Naprawdę jestem przeogromnie wdzięczny za tak miłą i wspaniałą atmosferę którą stworzyliście, ode mnie i mojej Małżonki

OGROMNE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!

• Like 5
  • Thanks 3
8 godzin temu, aplam13 napisał:

1. @Kiwi 4ester no po prostu no nie, jak tylko znajdę chwilę to od razu się pochwalę z montażu:thx:

2. Prośba do osób, które uczestniczyły osobiście w orszaku, czy wpiszecie się w tym wątku lub w moim temacie, cobyśmy mieli dodatkową pamiątkę na przyszłość?:yahoo:

1. Panie z tym, że to są te mocniejsze, ale sugestia, żeby przymować w miejsce tej śruby bliżej zawiasu maski (teraz na to wpadłem :th_dash:).

2. Może jak będzie fota grupowa to wtedy wirtualne podpisy? :)

• Like 1
  • Upvote 1
10 godzin temu, aplam13 napisał:

kto tak ładnie bulgotał podczas kazania, @Tutek to Ty

Hej, Niestety to nie byłem ja, nie udało mi się dotrzeć pokonała mnie dwumiesięczna córka, a widzę po zdjęciach, że impreza się udała. 

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! 

• Like 1

@aplam13 cała przyjemność po naszej stronie, dziękujemy za zaproszenie, a spotkanie było rewelacyjne. :wub:

A te bulgoty, to prawdopodobnie Adam (srebrna GC) i Przemek (niebieska GC), którzy przyjechali w połowie Mszy:

_A7R1970.jpg

(C) @Ericsson

_A7R1974.jpg

(C) @Ericsson

Natomiast najgłośniejsza Impreza, która "darła" się jak wychodziliście z kościoła, to na pewno Adam i jego srebrna Impreza! :dance:

Edited by Dj Brabus