Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z Was takie fotele w Forku SG?

f50af8c1996524e61381b2ca1ff5b252.jpg

Zastanawiam się nad zmianą swoich skórzanych na te przedliftowe - głównie ze względu na podłokietniki.
Zanim jednak bym się zdecydował to chciałbym się do nich przymierzyć.

No i od razu, gdybym się zdecydował to miałbym poliftowe skórzane w dobrym stanie na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2020 o 11:15, Kiwi 4ester napisał:

Kurczę może i tak, ale najmniej praktyczne. Daj znać jak się sprawuje.

Hej, bagażnik założony i przetestowany...stabilnie się trzyma, trochę ciężki bo stalowy ale podczas jazdy bez negatywnych odczuć. Trzeba uważać przy zakładaniu zaczepów na klapę i odpowiednio je podkleić (dodać dodatkowe podklejki), żeby nie porysowało lakieru przy zaczepianiu. Ogólnie jest to alternatywa dla hakowych i dachowych, żeby uciec z kosztów.

IMG_20200613_134657.jpg

IMG_20200613_142547.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by Prezes @Dj Brabus zarządził,  gdzie i o której? I od razu usprawiedliwiam się, że nie ma opcji na bulgotanie z mojej strony;)

Czy poszła informacja o tym desperackim kroku @aplam13 na naszym Telegramie?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes to, Prezes tamto... No jak to gdzie i o której? Pod Plazą o 18:00! :dance::biglol: :dance:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No a tak serio, to przecież @aplam13 napisał, że ślub jest o 15:00 w Kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej (Plac Józefa Kusia) i nawet dał linka do trasy. Myślę, że możemy się gromadzić na parkingu kościelnym gdzieś od 15:30, ale żeby mieć pewność jak wygląda teren i ile jest tam miejsca, to może nawet jutro przejadę się tam i ogarnę teren. Bo widzę na mapach google jeszcze stary teren i drewniany kościółek, a dziś tam już stoi nowy, duży kościół.

Edytowane przez Dj Brabus
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dj Brabus napisał:

No a tak serio, to przecież @aplam13 napisał, że ślub jest o 15:00 w Kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej (Plac Józefa Kusia) i nawet dał linka do trasy. .

Tak to jest jak nie chce się przewinąć stronę czy dwie wcześniej :biglol:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 00:22, aplam13 napisał:

Drogie Panie i Panowie!

 

Chciałbym poinformować, że dnia 20.06.2020r. będę brał ślub z moją wybranką serca [...] Ślub odbędzie się w Woli Zachariaszowskiej w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej o godzinie 15:00, a sala weselna jest w Zajeździe Polesie przy ulicy Młyńskiej 29 w  Januszowicach nieopodal Prądnika Korzkiewskiego (jest to w zależności jaki wariant trasy wybierzemy 5.5km lub 7.2km wg. https://goo.gl/maps/PKULs6oK8u9MbD8J6). [...] Było by nam niezmiernie miło jechać w tak wspaniałym towarzystwie, oczywiście przewiduje podziękowania - na każdy samochód spod znaku plejad który się zjawi - w postaci gorzałki weselnej:drunk:

No to skrót informacji dla leniwych... :D 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dj Brabus napisał:

No a tak serio, to przecież @aplam13 napisał, że ślub jest o 15:00 w Kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej (Plac Józefa Kusia) i nawet dał linka do trasy. Myślę, że możemy się gromadzić na parkingu kościelnym gdzieś od 15:30, ale żeby mieć pewność jak wygląda teren i ile jest tam miejsca, to może nawet jutro przejadę się tam i ogarnę teren. Bo widzę na mapach google jeszcze stary teren i drewniany kościółek, a dziś tam już stoi nowy, duży kościół.

Tak, tak, wszystko bez zmian, i nadal kościółek drewniany tak jak google pokazuje, duży w trakcie budowy co jeszcze pewnie potrwa trochę czasu, przed jest spory parking, tylko ksiądz prosi aby nie palić gumy, bo w nocy się tam zjeżdżają i upalają na ów parkingu:facepalm:, śmiało zapraszam na 15, ja mam być na 14:55:thumbup::krecka_dostal: Trasa raczej będzie ta krótsza, spokojniejsza to i wolniej sobie będzie można jechać:dance:

 

Dla przypomnienia:

Ślub odbędzie się w Woli Zachariaszowskiej w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej o godzinie 15:00, a sala weselna jest w Zajeździe Polesie przy ulicy Młyńskiej 29 w  Januszowicach nieopodal Prądnika Korzkiewskiego (jest to w zależności jaki wariant trasy wybierzemy 5.5km lub 7.2km wg. https://goo.gl/maps/PKULs6oK8u9MbD8J6).

Trasa raczej krótsza wstępnie informując.

 

Mam nadzieję że wytrzymam stres:krecka_dostal:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dj Brabus napisał:

Prezes to, Prezes tamto... No jak to gdzie i o której? Pod Plazą o 18:00! :dance::biglol: :dance:

 

A swoją drogą, nie dam rady być z wiadomych powodów, ale może jak już w okolicy będziecie to polecam parking pod zamkiem w Korzkwi https://goo.gl/maps/WVQkBA3hjSSr6GHi6

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, aplam13 napisał:

.

Mam nadzieję że wytrzymam stres:krecka_dostal:

Dasz rade :ok: na swoim weselu z żoną ostatnią osobę odprawiliśmy tuż przed świtem, a za 1,5h wstawałem żeby rzeczy ogarniać. Kelner jak mnie zobaczył to powiedział, że jeszcze nie spotkał wcześniej takiego młodego, który by tak wcześniej wstawał :biglol:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aplam13 napisał:

Mam nadzieję że wytrzymam stres:krecka_dostal:

Panieeee, zrobisz Pan drina we Subarce z małżonką, to stres minie. Myśmy u @Mateusz22 chlapnęli małe coś tam i nie tak się pierwszy taniec tańcowało. :biglol:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dj Brabus napisał:

jest o 15:00 w Kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej

To bądźcie wcześniej, zrobimy pogaduchy jak młodzi nabożeństwo będą mieli,  a jak będą wychodzić, to jak ich nie pobulgoczemy (bo nie zawsze się da, autobunia czy tam 2.5T z UPG) to chociaż obtrąbimy (W klaksonie UPG mi nie padnie). :)

taka ot sugestia z mojej strony. 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, thomson0073 napisał:

To bądźcie wcześniej, zrobimy pogaduchy jak młodzi nabożeństwo będą mieli,  a jak będą wychodzić, to jak ich nie pobulgoczemy (bo nie zawsze się da, autobunia czy tam 2.5T z UPG) to chociaż obtrąbimy (W klaksonie UPG mi nie padnie). :)

taka ot sugestia z mojej strony. 

Jestem za to o której w końcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...