Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

@aplam13 jak termin się zbliży to musimy ogarnąć kwestie techniczne. :D Skąd ruszamy i dokąd. I gdzie chłopaki dołączą. 

Aaaa, no i jak to przystało na szofera ze Subarki :D Otwieram drzwi (chyba, że wolisz nie to wal śmiało) . 

Takie coś znalazłem: 

Kierowca wysiada i otwiera drzwi Panu Młodemu, który następnie pomaga wysiąść Narzeczonej, kierowca otwiera równiez drzwi pozostałym pasażerom;

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

26 minut temu, Dr Zybertowicz napisał:

@aplam13 słuchaj, jako niezrealizowany reżyser kina akcji mogę pomóc w inscenizacji jak na przedstawionej ikonografii, ale za efekt finalny nie ręczę :upside-down-face_1f643-small:

 


HAHAHA dobre, można jakąś "bramę" ciekawą ogarnąć, tylko jak już to w tajemnicy przede mną:thumbup:

8 minut temu, thomson0073 napisał:

@aplam13 jak termin się zbliży to musimy ogarnąć kwestie techniczne. :D Skąd ruszamy i dokąd. I gdzie chłopaki dołączą. 

Aaaa, no i jak to przystało na szofera ze Subarki :D Otwieram drzwi (chyba, że wolisz nie to wal śmiało) . 

Takie coś znalazłem: 

Kierowca wysiada i otwiera drzwi Panu Młodemu, który następnie pomaga wysiąść Narzeczonej, kierowca otwiera równiez drzwi pozostałym pasażerom;

Oczywista oczywistość, wszystko już dogadamy jak mniej więcej będę wiedział co i jak i o której (to już poza forum), świadkowie - oni będą moim jechać z ciekawym akcentem jeżeli pogoda dopisze, nie zdradzam co kolega wymyślił:dance:

Jestem za otwieraniem drzwi, poczuję się jak jakiś VIP, ale to wszystko wyjdzie w praniu:thumbup:

 

Myślałem żeby koledzy dołączyli pod kościołem, bo miejsca jest sporo, chyba że w drodze do kościoła od Panny Młodej coś mi @Dr Zybertowicz zainscenizuje:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aplam13 napisał:

HAHAHA dobre, można jakąś "bramę" ciekawą ogarnąć, tylko jak już to w tajemnicy przede mną:thumbup:

Nie bądź taki prędki, bo jak Ci @Dr Zybertowicz brame zrobi to gorzoły na wesele może zabraknąć :P

albo wesele się na drogę przeniesie. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, thomson0073 napisał:

Nie bądź taki prędki, bo jak Ci @Dr Zybertowicz brame zrobi to gorzoły na wesele może zabraknąć :P

albo wesele się na drogę przeniesie. 

Podpuszczam:evil2: Ciiiichutko:P

 

@_Peter_ o ile pamięć mnie nie myli, dobrze pamiętam, że dronem nam kręciłeś spota dopóki nagłym trafem w krzakach nie wylądował? Może coś gdzieś na pamiątkę by się udało, nieśmiało zapytam:blush:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, thomson0073 napisał:

Kierowca wysiada i otwiera drzwi Panu Młodemu, który następnie pomaga wysiąść Narzeczonej, kierowca otwiera równiez drzwi pozostałym pasażerom;

Potwierdzam, ja w zeszłym roku miałem okazję powozić Państwa Młodych takim oto dyliżansem:

 

DSC_2112.JPG

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, aplam13 napisał:

 

@_Peter_ o ile pamięć mnie nie myli, dobrze pamiętam, że dronem nam kręciłeś spota dopóki nagłym trafem w krzakach nie wylądował? Może coś gdzieś na pamiątkę by się udało, nieśmiało zapytam:blush:

 

 

Jeżeli uda mi dołączyć to oczywiście nie ma sprawy, mogę polatać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _Peter_ napisał:

 

Jeżeli uda mi dołączyć to oczywiście nie ma sprawy, mogę polatać.

 

O super by było:drunk:

 

4 godziny temu, Dj Brabus napisał:

XJ Sovereign (lata 80.) - pod maską rzędowa szóstka 4.2. :wub:

 

DSC_2087.JPG

Piękna stara motoryzacja z duszą;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 00:22, aplam13 napisał:

Drogie Panie i Panowie!

 

Chciałbym poinformować, że dnia 20.06.2020r. będę brał ślub z moją wybranką serca, ślubując jej dozgonną miłość i wsparcie, w taki pięknym i wspaniałym dniu, chciałbym zapytać i zarazem poprosić Was czy dałoby się zorganizować orszak subarowo-ślubno-weselny spod kościoła pod sale. Jakieś bulgoty, przegazówki, autobunio i ogólnie żeby było pozytywne zamieszanie:thumbup: Czekałem trochę z zapytaniem z racji sytuacji jakie się ostatnio dzieją:blush:

 

Ślub odbędzie się w Woli Zachariaszowskiej w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej o godzinie 15:00, a sala weselna jest w Zajeździe Polesie przy ulicy Młyńskiej 29 w  Januszowicach nieopodal Prądnika Korzkiewskiego (jest to w zależności jaki wariant trasy wybierzemy 5.5km lub 7.2km wg. https://goo.gl/maps/PKULs6oK8u9MbD8J6).

Wstępnie moim szoferem miał być @R4RE - dziękuję Ci za chęci, ale z wiadomych przyczyn nie jest to możliwe aktualnie, udało się i skorzystałem z wspaniałej propozycji @thomson0073 który to zgodził się i w jego Legacy GT zawiezie nas na nasz ślub - wielkie dziękuję:thx:

 

Było by nam niezmiernie miło jechać w tak wspaniałym towarzystwie, oczywiście przewiduje podziękowania - na każdy samochód spod znaku plejad który się zjawi - w postaci gorzałki weselnej:drunk:

Nawołujcie i informujcie znajomych od imprez, forków, legacy, outbacków, libero, XV, BRZ i wszystkich coby hałasu narobić po drodze:yahoo:

 

Poniżej lista krakowska, jak ktoś może niech potwierdza obecność:

@Tutek

@thomson0073

@Waldek Woźny

@> raven <

@Michał Krupa

@KubaXT 

@Sławo 

@Kamyl 

@adish24

@jkarp

@spiderq

@_Peter_

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@Sebastian32

@tarus

@Tokio34

@trzymek

@andrzej0811

@blejzu

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@ech

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@Kiwi 4ester

 

@Aga Jeżeli to nie najlepsze miejsce na taką informację, to proszę o przeniesienie w stosowne miejsce oraz jasna sprawa, również zapraszam jeśli tylko będziesz w okolicy:clinking-glasses:

 

Jak uda mi się doprowadzić do ładu czarną, to z miłą chęcią potowarzyszę bo dawno mnie nie było, czerwona poszła w kąt a teraz jest się czym przejechać ;) 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie gościłem na forum. Takie wieści !!! Niestety jak w terminie spotkania przy plazie, tak również 20.06 jestem poza Krakowem. TAKI PECH! :( "Gorzałka weselna" niestety nie dla mnie.  Pozdrawiam wszystkich i GRATULACJE DLA PRZYSZŁEJ MŁODEJ PARY.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 00:22, aplam13 napisał:

Drogie Panie i Panowie!

 

Chciałbym poinformować, że dnia 20.06.2020r. będę brał ślub z moją wybranką serca, ślubując jej dozgonną miłość i wsparcie, w taki pięknym i wspaniałym dniu, chciałbym zapytać i zarazem poprosić Was czy dałoby się zorganizować orszak subarowo-ślubno-weselny spod kościoła pod sale. Jakieś bulgoty, przegazówki, autobunio i ogólnie żeby było pozytywne zamieszanie.

Ślub odbędzie się w Woli Zachariaszowskiej w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej o godzinie 15:00, a sala weselna jest w Zajeździe Polesie przy ulicy Młyńskiej 29 w  Januszowicach nieopodal Prądnika Korzkiewskiego 

 

Było by nam niezmiernie miło jechać w tak wspaniałym towarzystwie, oczywiście przewiduje podziękowania - na każdy samochód spod znaku plejad który się zjawi - w postaci gorzałki weselnej

 

Taka sprawa jest: zamienię gorzalkę weselną na równie  WESELNE  ciasto

Wiem, że to komuś wydaje się dziwne,  ale....:biglol::upside-down-face_1f643-small::krecka_dostal:

Właściwie,, to podbilem wątek do góry :dance:

Edytowane przez trzymek
  • Super! 2
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, trzymek napisał:

Taka sprawa jest: zamienię gorzalkę weselną na równie  WESELNE  ciasto

Wiem, że to komuś wydaje się dziwne,  ale....:biglol::upside-down-face_1f643-small::krecka_dostal:

Właściwie,, to podbilem wątek do góry :dance:

Coś wymyślimy dla Ciebie:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Subarowicze,
Informacja o wydarzeniu z przeciwnego bieguna emocji.

 

1 godzinę temu, kruku napisał:

Drodzy forumowicze, 

 

W imieniu rodziny Oskara chciałbym poinformować Was o pogrzebie, który odbędzie się w Krakowie w dniu 26 czerwca o godz. 13 na cmentarzu na Salwatorze (aleja Jerzego Waszyngtona). 

 

Pozdrawiam, 

kruku

 

Cytat z poniższego wątku:

 

Edytowane przez Michał Krupa
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...