Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, > raven < napisał:

Dobre towarzystwo, rowery i świeża rybka, zachęciły :)...fajne piachy w lesie do pojeżdzenia, oczywiście tam gdzie można bo suchy las jak pieprz.

No ba, sam bym się wybrał, ale junior jeszcze za mały na dalsze podróże :unsure:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic się nie zmieni, zamierzam jutro wyjąć Autobunia z nory. Taki mam plan. Ilez razy sie mozna na spotach wstydzić przyjazdem Forestera:biglol: Tak, że wydaje się, iż jestem otwarty na propozycje :yahoo:

Co na to reszta bandy i kierownictwo (prezes @Dj Brabus mnie słyszy)?:biglol:

Edytowane przez trzymek
  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, > raven < napisał:

Gdybyś kiedyś był w okolicach Ropek lub okolicach, daj znać, zrobimy sobie mały spot, jest tam jeszcze jeden Forek I :lol:

Ropki tak, chociaż ostatnio trochę mniej, bo jak na tamtejsze standardy, to trochę komercyjne sie zrobiły ;)  Obecnie trochę bardziej na wschód, Regietów, Konieczna, Radocyna, w sumie aż po Duklę :) Ja tam widzę potencjał na taki dwudniowy spot ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, trzymek napisał:

W Regietowie zamieniamy Subaru na hucuły?:biglol:

Ale fakt, okolice bajkowe. I jeszcze, w miarę, pustawe czasami.

Nie wiem ile koni ma hucuł, ale i tak za mało :D 

Pustawe fakt, sa miejsca (szlaki), gdzie nie spotkałem żywej duszy przez cały dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2020 o 19:44, elmot napisał:

Ropki tak, chociaż ostatnio trochę mniej, bo jak na tamtejsze standardy, to trochę komercyjne sie zrobiły ;)  Obecnie trochę bardziej na wschód, Regietów, Konieczna, Radocyna, w sumie aż po Duklę :) Ja tam widzę potencjał na taki dwudniowy spot ;)

 

Regietów tak, Radocyna klimatyczna, wiele nocy pod namiotem pod obiektem Lasów Państwowych ale odkąd nie ma p.Wioli z mężem, miejsce straciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, > raven < napisał:

Regietów tak, Radocyna klimatyczna, wiele nocy pod namiotem pod obiektem Lasów Państwowych ale odkąd nie ma p.Wioli z mężem, miejsce straciło.

W sumie, to chyba tylko raz nocowałem w Niskim i było to w Hucie Polańskiej (stamtąd można na lekkim nielegalu przejść zlikwidowanym szlakiem do Ciechani). Z Sącza mam dość blisko, więc głównie jednodniowe strzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...