Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, elmot napisał:

Jestem za, z kilku powodów. Czuję jakiś dyskomfort licytując pamiątkę po czyimś najbliższym członku rodziny. Jeśli ktoś te rzeczy wystawia, to znaczy, że jest problem i pomoc jest naprawdę potrzebna. No i licytacja licytacją, tu wygrywa jedna osoba, a pomóc mogłoby więcej. Dajcie znać też i tutaj jak coś zorganizujecie 

Mam podobne przemyślenia jak Ty. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W te święta, mimo obecnej sytuacji, wszystkim forumowiczom, fanom i pozytywnie zakręconym ludziom życzenia zdrowia, szczęścia, smacznego jajka, mokrego dyngusa i żeby plejady nigdy Wam nie zgasły... I nie piły dużo oleju... I nie wydmuchiwały UPG...:)
Wesołych Świąt:D

20200410_211038.jpg

  • Super! 2
  • Dzięki! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta Święta i po świętach. Ja mam propozycje wirtualnego spota. Dzień obojętne, do ustalenia :) myślę, że nikt się nie wymiga i może być najlepsza frekwencja. Jakby to miało wyglądać? Nic prostszego. W umówiony dzień każdy niech wrzuci tutaj fotę swojej subarki, albo dwóch jak ma :D im więcej tym lepiej. Nie dajmy się zwariować, trzeba się zaktywizować, dlatego aparaty w ruch, cyk pstryk i ogień. Filmiki też mile widziane. Moja propozycja to za tydzień w sobotę tak, żeby każdy miał szansę zrobić najświeższe zdjęcie :)

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Dj Brabus napisał:

Bardzo dobry pomysł, choć na pewno nic nie zastąpi naszych rozrywkowych spotkań. ;) 

Jakoś trzeba rozruszać nasz wątek, samo mi przyszło do głowy. Być może, że inni już tak robili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...