Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, niedzielne spotkanie już za nami - kto był to super, kto nie dojechał (jak ja) to trudno, choć zdjęcia mogłem pooglądać. Ponawiam propozycje - 28.03 wyjazd do schroniska - Pcim Kudłacze. Zbiórka na parkingu przy Decathlon-ie na Zakopiance o 11.00. Ktoś chętny?

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sławo napisał:

Panowie, niedzielne spotkanie już za nami - kto był to super, kto nie dojechał (jak ja) to trudno, choć zdjęcia mogłem pooglądać. Ponawiam propozycje - 28.03 wyjazd do schroniska - Pcim Kudłacze. Zbiórka na parkingu przy Decathlon-ie na Zakopiance o 11.00. Ktoś chętny?

Ja jestem na 99%. Ten 1% na nieprzewidziane sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety w weekend 28-29.03 to ja co najwyżej w sobotę (tylko wieczorem) lub niedzielę i to raczej tylko lokalnie, więc jeżeli to rzeczywiście ma być "wyjazdówka" to ja odpadam <_<

Edytowane przez MasteROOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sławo napisał:

Panowie, niedzielne spotkanie już za nami - kto był to super, kto nie dojechał (jak ja) to trudno, choć zdjęcia mogłem pooglądać. Ponawiam propozycje - 28.03 wyjazd do schroniska - Pcim Kudłacze. Zbiórka na parkingu przy Decathlon-ie na Zakopiance o 11.00. Ktoś chętny?

Wow, jakieś szczegóły? Rozumiem, że wypad 1-dniowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pomysł. Pisałem o tym wcześniej na forum. Mała przejażdżka do Pcimia. Auta zostawiamy na parkingu (takie raczej pole przy drodze...) i 200 m piechotą do schroniska. Na miejscu jakaś kawka, kiełbaska, podobno kwaśnica super. Pogadamy, posiedzimy. Ja zabieram rodzinę ze sobą. Taki pikniczek... Piwo podobno na miejscu też jest. I powrót. Dla zainteresowanych podaję stronę schroniska 

http://kudlacze.pttk.pl/

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszczepie w tym miejscu jeszcze swój pomysł na najbliższy weekend :D 

16.03 sobota, dobrze by było w godzinach żeby jeszcze jasno było, może 15? Na filmiku Bodzów. @LosioDriver ma jeszcze jedną miejscówke. Wszyscy mile widziani :) koledzy o niższym zawieszeniu znajdą miejsce w Bagażniku Forka :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, radek311989 napisał:

Wszczepie w tym miejscu jeszcze swój pomysł na najbliższy weekend :D 

16.03 sobota, dobrze by było w godzinach żeby jeszcze jasno było, może 15? Na filmiku Bodzów. @LosioDriver ma jeszcze jedną miejscówke. Wszyscy mile widziani :) koledzy o niższym zawieszeniu znajdą miejsce w Bagażniku Forka :biglol:

Hmmm... Nie wiem co to za kalendarz masz, ale mój pokazuje że 16.03 to poniedziałek :P No ale myślę, że wstępnie mogę być chętny chociaż jak zwykle bardziej preferowałbym niedzielę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sławo napisał:

NO TO JEST NAS 5!!! 

Jest 6 - przynajmniej 2/3 mojej podstawowej jednostki społecznej chętnie się wybierze, oczywiście z zastrzeżeniem zdarzeń losowych, rozwoju wypadków w zakresie pandemii itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Sławo napisał:

Ponawiam propozycje - 28.03 wyjazd do schroniska - Pcim Kudłacze. Zbiórka na parkingu przy Decathlon-ie na Zakopiance o 11.00. Ktoś chętny?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...