Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Dj Brabus napisał:

Co się dzieje Panie Dyrektorze? 

 

Bo ja tak w ogóle skupiłem się i patrzę, że jak na początku mówiliśmy o sobocie, to w końcu stanęło na tym, że spot jest w niedzielę o 18:00, prawda? Bo ja w niedzielę dam radę! Jak wiśnia nie przejdzie przeglądu, to przyturlam się czymkolwiek innym, choćby Pankiem czy Traficarem. :yahoo:

Rewelacja:applause:

Właśnie skąd jesteś bo myślę że nie potrzeba Panków tudzież Traficów, daj znać z której strony jesteś i znajdzie się chętny:thumbup::P

W takim razie jak dyrektor jest to zwracam się z pytaniem do dyrektora @Dj Brabus -

50 minut temu, aplam13 napisał:

Swoją drogą, jak wygląda konkurs? Jakie wytyczne?:P

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dj Brabus napisał:

przyturlam się czymkolwiek innym, choćby Pankiem czy Traficarem. :yahoo:

U mnie słowo drozsze pieniędzy. Propozycję złożyłem...

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, elmot napisał:

 

@_Peter_ Czy brak płyt oznacza poważny problem? Kupiłem OBK i mam wszystkie papiery, ale płyt nie mam

 

 

Też jestem dosyć świeży w temacie, ale z tego co zdążyłem się rozeznać problem pojawia się po odłączeniu akumulatora. Stacja multimedialna wymaga płyty z plikiem LOADING.KWI żeby wystartować po utracie prądu który z tego co wiem znajduje się tylko na płytach A z 4-płytowego zestawu. Mogę nie mieć jeszcze wszystkich informacji, może jest to problem tylko w przypadku, gdy masz inne płyty niż ta która była oryginalnie z autem. (Ja mam jakąś nowszą, teoretycznie z nadrukiem Subaru ale czy to jest OEM to nie wiem)

Na pewno nie masz żadnej płyty? Sprawdzałeś "ukrytą" szczeline pod zaślepką w radiu?

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, _Peter_ napisał:

 

Też jestem dosyć świeży w temacie, ale z tego co zdążyłem się rozeznać problem pojawia się po odłączeniu akumulatora. Stacja multimedialna wymaga płyty z plikiem LOADING.KWI żeby wystartować po utracie prądu który z tego co wiem znajduje się tylko na płytach A z 4-płytowego zestawu. Mogę nie mieć jeszcze wszystkich informacji, może jest to problem tylko w przypadku, gdy masz inne płyty niż ta która była oryginalnie z autem. (Ja mam jakąś nowszą, teoretycznie z nadrukiem Subaru ale czy to jest OEM to nie wiem)

Na pewno nie masz żadnej płyty? Sprawdzałeś "ukrytą" szczeline pod zaślepką w radiu?

No tak, oczywiście, że nie sprawdziłem drugiego napędu <wstyd> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dj Brabus napisał:

Dziękuję wszystkim za propozycje, dobre słowa i doping - wiśnia wyjechała od diagnosty z pieczątką, miły Pan stwierdził "Panie, gorsze przyjeżdżają". :) Także do zobaczenia w niedzielę o 18:00!

55a55b3ac1a5b.jpg.967e465caf4c4635761f1cc53a85ef39.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, trzymek napisał:

Po ile będziesz brał za zdjęcie z Wiśnią, co to już miała nie żyć? Jakieś promocje dla optymistów?;)

Ja bym rzekł ile będzie musiał chłopakom zadośćuczynienie zapłacić za uśmiercenie całkiem żywej wiśni. :D:D:P:P
Już o stresie forumowej braci nie wspomnę. :P

Edytowane przez thomson0073
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, trzymek napisał:

Puść jeszcze raz, dla zapominalskich, info o niedzieli i pucuj Wiśnię, żeby wstydu nie było ;)

 

Kurdę... mój Forek jest taki upierd...

Jadę na myjnię co by wstydu nie było :D:D

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...