Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, aplam13 napisał:

A ja wiem ale nie powiem:P kibicuję mocno:clapping:

Tajemnica ujawniona w ostatnich wpisach na "Liberator jak ta lala":)

 Fakt, jeden z pierwszych wiedziałeś!:)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elmot napisał:

@aplam13 spokojnie :) Da chłop radę, za rok juz którymś będzie powoził ;) Fakt, czasu nie ma, miałem podłubać w gablotach, ale obecnie, to raczej nierealne :)

A ja cały czas na drogach w okolicy wypatruje białej perły, a tu ani słychu ani widu:P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, trzymek napisał:

@elmot zainwestowałeś w białą perłę?Ślivznie:)

 

7 godzin temu, aplam13 napisał:

A ja cały czas na drogach w okolicy wypatruje białej perły, a tu ani słychu ani widu:P

 

Tak i plan był, że się wyrobię przy nadejściem juniora, ale nie zdążyłem, więc teraz musi trochę poczekać :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem wcześniej, że czas urozmaicić nasze spoty i myślę o formie przeprowadzania konkursów. :) Szykuję powoli fanty, które zwycięzcy otrzymają. 

 

Oto jeden z nich, wykopany z mojego archiwum, które przetrwało 20 lat na poddaszu u rodziców:

 

DSCN2839.JPG

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, trzymek napisał:

Zastanawiam sie nad udziałem w konkursie "kto skradnie show". Pomysł jest...:biglol:

FB_IMG_1579244811171.jpg

Bardziej oryginalnie będzie jakby dać dzieciom farby do ręki, a później przezroczysty lakier :D nie mniej to ze zdjęcia bardzo pozytywne :dance:Wiosna w garażu i na drodze przez cały rok :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radek311989 napisał:

Bardziej oryginalnie będzie jakby dać dzieciom farby do ręki, a później przezroczysty lakier :D 

@radek311989 Twoje dzieciaczki pewnie chętnie malują, @Dj Brabus na pewno ma jakieś farbki czyli mi pozostałoby tylko lakierem bezbarwnym pociągnąć z pistoleta  ....

Byłoby po kosztach:biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ze mały offtop wprowadzę, ale na którymś spocie rozmawiałem z kimś o wymianie szyby czołowej do Forka SG. Ktoś to robił w Krk i był zadowolony :) Dzisiaj dostałem strzała z kamienia i muszę to w miarę szybko ogarnąć. Gdyby ktoś sobie przypomniał, to poproszę namiar na priv. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, elmot napisał:

Sorka, ze mały offtop wprowadzę, ale na którymś spocie rozmawiałem z kimś o wymianie szyby czołowej do Forka SG. Ktoś to robił w Krk i był zadowolony :) Dzisiaj dostałem strzała z kamienia i muszę to w miarę szybko ogarnąć. Gdyby ktoś sobie przypomniał, to poproszę namiar na priv. Z góry dziękuję :)

Możliwe że ze mną, ja robiłem w euroglas przy Władysława Łokietka 141 - rzut beretem od Ciebie, szybę mieli od ręki, warto uszczelkę załatwić wcześniej albo zapytać czy mają i wymienić przy okazji;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elmot napisał:

Tak, to na pewno było to, bo był też temat uszczelki. Dziękuję :D

Nie ma sprawy i od razu mówię wziąłem szybę z podgrzewaniem firmy fuyao (jedna z największych fabryk), jest jak najbardziej ok, nie wiem czy warto drugie tyle dopłacać do gobain czy pilkingtona:D

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, aplam13 napisał:

Nie ma sprawy i od razu mówię wziąłem szybę z podgrzewaniem firmy fuyao (jedna z największych fabryk), jest jak najbardziej ok, nie wiem czy warto drugie tyle dopłacać do gobain czy pilkingtona:D

O właśnie, też o tym była mowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dj Brabus napisał:

@trzymek u mnie cała rodzina plastycznie uzdolniona, więc na moją pomoc zawsze możesz liczyć.

 

Kolejno prace: moje, mojej żony i mojej córki! :D 

25.jpg

08.jpg

48.jpg

 

@Dj Brabus co Ty mi tu, szczególnie na drugim i trzecim przykładzie, jakieś fotografie:biglol: wklejasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...