Jump to content
adaś

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

Witam a może ktoś chętny na jakiś nieduży spot jutro około 18:00 lub 19:00?;)

Brzmi dobrze, bede w okolicyB) im pozniej tym dla mnie lepiej;) 

• Like 1

Rewelacja dla mnie w sumie też im później tym lepiej:thumbup:

:)A gdzie myślicie?

Godzinę temu, trzymek napisał:

:)A gdzie myślicie?

Ostatnio nie dotarłem, więc teraz się dostosuje ;)

Postaram się dotrzeć. Dajcie znać czy plaza czy kopiec

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Może Plaza bo aura trochę chłodna;)

• Like 1
  • Upvote 1

Szybka decyzja  - dobra decyzja 

@trzymek To co wstępnie Plaza a potem na miejscu się okaże co i jak dalej;)

• Like 1

@aplam13może puść szybką listę adresową. Może się jeszcze kogo od stołu odciągnie ?;)

• Thanks 1

Niestety nie będę :( w tym momencie czekam na prom do Anglii, A na sylwestra utknę gdzieś w Niemczech. Tak więc Subarowego Nowego Roku dla wszystkich :thumbup:

Czołem! Chętnie bym się stawił ale wczoraj miałem spotkanie ze sarenką...  :( Pracuje dziś nad Legasiem... 

20191228_152155.thumb.jpg.8a8f21ca7dec887df1f61f5140bf4a91.jpg

• Confused 2
  • Sad 2

23 minuty temu, thomson0073 napisał:

Czołem! Chętnie bym się stawił ale wczoraj miałem spotkanie ze sarenką...  :( Pracuje dziś nad Legasiem... 

20191228_152155.thumb.jpg.8a8f21ca7dec887df1f61f5140bf4a91.jpg

Coś nam nie dane się spotkać, dobrze że nikomu nic się nie stało, blacharsko wszystko całe? Klosz da się sam wymienić czy trzeba lampę?

• Sad 1

2 godziny temu, radek311989 napisał:

Niestety nie będę :( w tym momencie czekam na prom do Anglii, A na sylwestra utknę gdzieś w Niemczech. Tak więc Subarowego Nowego Roku dla wszystkich :thumbup:

Dzięki i wzajemnie, szerokości na drogach:D

• Thanks 1

23 minuty temu, aplam13 napisał:

Coś nam nie dane się spotkać, dobrze że nikomu nic się nie stało, blacharsko wszystko całe? Klosz da się sam wymienić czy trzeba lampę?

Niestety... :( Mam nadzieję, że następnym razem się uda.... 
Co do Subarki skończyło się niegroźnie. Rozbity plastik reflektora, i grill. Poza tym, nic się nie stało, chociaż zdjąłem ją przy ok. 80km/h, myślałem, że przodu nie będzie... chyba szczęście w nieszczęściu, że był mała i poszła centralnie na wzmocnienie zderzaka w miejsce rejestracji... Na filmiku z kamerki widać, że dobre 3-5 metrów to ona w powietrzu leci. 
Grilla składam dzisiaj i lakieruję, zrobię go całego w czerń, lampę dogaduję z @R4RE, także jest szansa, że jutro się może kopsnę po lampę. Muszę to ogarnąć do czwartku bo mam na Bydgoszcz do rodzinki lecieć, a golfem jakoś mi się nie uśmiecha jechać. 
Ciekawe co z AC.

18 minut temu, thomson0073 napisał:

Niestety... :( Mam nadzieję, że następnym razem się uda.... 
Co do Subarki skończyło się niegroźnie. Rozbity plastik reflektora, i grill. Poza tym, nic się nie stało, chociaż zdjąłem ją przy ok. 80km/h, myślałem, że przodu nie będzie... chyba szczęście w nieszczęściu, że był mała i poszła centralnie na wzmocnienie zderzaka w miejsce rejestracji... Na filmiku z kamerki widać, że dobre 3-5 metrów to ona w powietrzu leci. 
Grilla składam dzisiaj i lakieruję, zrobię go całego w czerń, lampę dogaduję z @R4RE, także jest szansa, że jutro się może kopsnę po lampę. Muszę to ogarnąć do czwartku bo mam na Bydgoszcz do rodzinki lecieć, a golfem jakoś mi się nie uśmiecha jechać. 
Ciekawe co z AC.

No to faktycznie szczęście w nieszczęściu, jak jak kiedyś walnąłem w zwierza to wszystko całe, lampy zderzak itp. tylko maskę zagiął na rancie i trzeba było robić:evil:

Nie wiem jak z AC jest, natomiast słyszałem, że z OC można jakoś skorzystać jeżeli nie ma znaku na drodze o zwierzynie leśnej, musiałbyś doczytać co i jak, ale pewnie żeby dostać cokolwiek z tego czy tego musiałbyś prawdopodobnie uziemić samochód do czasu oględzin rzeczoznawcy, a jak jest perspektywa golfa to nie wiem, nie wiem...:biglol:

Ustalone na którą? Może zdążę :)

Teraz, elmot napisał:

Ustalone na którą? Może zdążę :)

Od 18-19 pod Plazą, jak ktoś będzie później to przecież nie na 15 minut jesteśmy:thumbup: ja pewnie dojadę na ok 18.30:blush:

• Like 2

Wstępnie wszytko wskazuje,że dotrę. 

• Like 1

Ja niestety nie dam rady - rodzinna organizacja popołudnia i wieczoru. Ale proszę porobić zdjęcia ( @aplam13 ), żeby ślad po spotkaniu pozostał również na forum. :) 

Hej, udanego spotkania, siedzę w schronisku pod Babią G., śniegu mega dopadało:)

IMG_20191228_115908.jpg

IMG_20191228_111127.jpg

• Like 2

Mnie dzisiaj niestety nie będzie, bawcie się dobrze ;)

@Dj Brabus, ja ponawiam pytanie czy pojawiły się jakieś konkrety odnośnie Rzeszowa?