Jump to content
adaś

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

Czy Plaza?;)

Btw dzisiaj przejeżdżając obok zamku w Korzkwi pomyślałem że tam jest też fajny parking i zazwyczaj spokój, można by kiedyś tam też zrobić spot:ok:

• Like 2

Jakby coś to powoli zmierzam na kopie w takim razie bo pogoda na razie dopisuje:)

Kurcze nie wyrobiłem się :(  Korzkiew brzmi dobrze i można by zrobić spot jeszcze za jasności.

PS: Nie pamiętam od kogo (chyba  @aplam13) dostałem ostatnio namiar na gazownika i chyba jeszcze nie spotkałem tak ogarniętego speca. Obecnie wjechał nowy reduktor i jest taki porządek pod maską, że w końcu nie ma wstydu :D Dzięki za polecenie.

Tylko, żeby dojechalo coś jeszcze poza Foresterami...;)

• Like 1
  • Haha 2

I również dzięki za spotkanie, do następnego:thumbup:

@elmotTak z ciekawości gdzie byłeś? Bo nie chce otrzymać podziękowań jeżeli to nie ja Ci doradziłem, a wiem że z nami  gadał również wtedy @LosioDriver;)

8 minut temu, aplam13 napisał:

I również dzięki za spotkanie, d

o następnego:thumbup:

@elmotTak z ciekawości gdzie byłeś? Bo nie chce otrzymać podziękowań jeżeli to nie ja Ci doradziłem, a wiem że z nami  gadał również wtedy @LosioDriver;)

Jak Grafis na Winnickiej to ja polecałem, jak inny to nie ja :D

Edited by LosioDriver
  • Like 1

21 minut temu, MasteROOT napisał:

tylko @radek311989 się "wyłamał" z przed-liftem :P

Oj tam się wyłamał :biglol:. Jak to @trzymek mi wypomina "nie ja kupowałem to auto", ale cieszę się, że mogę uczestniczyć w tak zacnym gronie i się choć w taki sposób wyróżnić :biglol:

Na następny raz spoko opcja też faktycznie może być z parkingiem pod zamkiem w ojcowie. Będzie się widziało. Dzięki i do następnego :thumbup:

Godzinę temu, LosioDriver napisał:

Jak Grafis na Winnickiej to ja polecałem, jak inny to nie ja :D

Tak, na Winnickiej :) A teraz dopiero skojarzyłem, że to przecież było przy Twoim Forku z ICOM’em :) 

Jeszcze raz dzięki, bo koleś na prawdę ogarnia temat, choć nie powiem, na początku byłem lekko zaniepokojony widokiem warsztatu :D

• Like 1

Kurcze zupełnie mi wyleciało z głowy, że dziś spot. :blush:

Na usprawiedliwienie napiszę tylko, że były w ten weekend w Krakowie Dni Kaukazu i fajne prezentacje w Centrum Młodzieży na Krupniczej. 

15 minut temu, elmot napisał:

Tak, na Winnickiej :) A teraz dopiero skojarzyłem, że to przecież było przy Twoim Forku z ICOM’em :) 

Jeszcze raz dzięki, bo koleś na prawdę ogarnia temat, choć nie powiem, na początku byłem lekko zaniepokojony widokiem warsztatu :D

Haha no z tym warsztatem... zobacz sobie na opinie na Google Maps :D Właściciel Volvo dał 4 gwiazdki, a nie 5 tylko za tą "szopę" :D Miałem okazję wysłuchać całej historii o tym :D 

8 minut temu, LosioDriver napisał:

Haha no z tym warsztatem... zobacz sobie na opinie na Google Maps :D Właściciel Volvo dał 4 gwiazdki, a nie 5 tylko za tą "szopę" :D Miałem okazję wysłuchać całej historii o tym :D 

:D  Tak to skomentuję. Ja akurat podjechałem jak na tapecie był chyba Charger, który trochę nie mieścił się w garażu, ale 5 minut rozmowy i było wiadomo, że gość zna się na temacie LPG jak mało kto. O cenach nie wspomnę, bo te są 2 albo i 3 razy niższe niż u konkurencji. Ja sie tylko boję, że jak wszyscy się o nim dowiedzą, to trzeba będzie się pół roku wcześniej umawiać :D

35 minut temu, elmot napisał:

:D  Tak to skomentuję. Ja akurat podjechałem jak na tapecie był chyba Charger, który trochę nie mieścił się w garażu, ale 5 minut rozmowy i było wiadomo, że gość zna się na temacie LPG jak mało kto. O cenach nie wspomnę, bo te są 2 albo i 3 razy niższe niż u konkurencji. Ja sie tylko boję, że jak wszyscy się o nim dowiedzą, to trzeba będzie się pół roku wcześniej umawiać :D

Hehe zawsze ma jakieś maszyny tam :D A co Ci zrobił w temacie porządku pod maską?

5 godzin temu, LosioDriver napisał:

Hehe zawsze ma jakieś maszyny tam :D A co Ci zrobił w temacie porządku pod maską?

Pochował i poukładał wszystkie przewody od LPG, tak, że teraz praktycznie ich nie widać (wcześniej wszystko „leżało” na silniku). No i to z czym przyjechałem, czyli nowy reduktor wjechał i dołożył kompensację (nie było). No i stwierdził, że on by to trochę inaczej zrobił (to o montażu wtrysków) :)

Cześć, mam pytanie czy ktoś z Krakowa i okolicy chętny na kalendarz forumowy? Będę dla siebie kupował to można by w jednej paczce puścić kilka;)

tutaj info:

• Like 1

3 godziny temu, aplam13 napisał:

Cześć, mam pytanie czy ktoś z Krakowa i okolicy chętny na kalendarz forumowy? Będę dla siebie kupował to można by w jednej paczce puścić kilka;)

tutaj info:

Jestem chętny :) zdjęcie @R4RE przypomina mi moje pierwsze spotkanie z grupą :thumbup:

Edited by radek311989
  • Like 1

9 godzin temu, aplam13 napisał:

Jestem chętny na 3szt, wyślij mi prosze PW z danymi do przelewu, odebrałbym w okresie międzyświątecznym jeśli będzie taka możlowość B) Pzdr!

• Upvote 1

6 godzin temu, radek311989 napisał:

Jestem chętny :) zdjęcie @R4RE przypomina mi moje pierwsze spotkanie z grupą :thumbup:

Mam taką propozycję, w wątku kalendarzowym na liście zapisów kto chciałby się dopisać do jednej paczki to napiszcie w rubryce forma wysyłki wysyłka z aplam13, albo tak jak @R4RE podeślę konto i zwiększam na liście:ok:

• Like 1

Ja robię swój :D Ten forumowy trochę nie podchodzi mi stylistycznie, za dużo tego wszystkiego - lubię jak jest "czysty" i czytelny. 

Przez dwa tworzyłem kalendarz na forum Jeepa, doświadczenie jest, sprawdzona drukarnia internetowa również. :) 

2019.jpg

• Like 3

53 minuty temu, Dj Brabus napisał:

Ja robię swój :D 

2019.jpg

toteż jest jakieś pomysł:thumbup:

1 godzinę temu, Dj Brabus napisał:

Ja robię swój :D 

"Subarowy" kalendarz?? Wrzuć jakieś szczegóły. Koniecznie!!! 

Od lat korzystam ze strony uwolnijkolory - mają bardzo prosty edytor, mnóstwo szablonów, wystarczy znaleźć sobie 13 ciekawych zdjęć i można robić. 

https://www.uwolnijkolory.pl/fotokalendarz

Tu macie cennik:

https://www.uwolnijkolory.pl/cennik

26 złotych za A3, 24 złote za A4. 

Gdybyście potrzebowali jakiejś pomocy - polecam się. Zdjęcia jak trzeba jakieś wyszukać, też problemu nie ma. :D Mój na przyszły rok będzie - wiadomo - w głównej mierze Outbackowy. :D 

Tu macie zdjęcia, z których korzystałem w tym roku:

okładka.jpg

01.jpg

02.jpeg

03.jpg

04.jpeg

05.jpg

06.jpeg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg