Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dzięki za odpowiedź :)

Silnik, wolnossak 2.0 lub 2.5.

Planuje gaz, więc raczej DOHC, Ale zadbane SOHC też wchodzi w grę.

Planowalem zamknąć się w kwocie 25 000 zł. (kwestia konkretnego egzemplarza, mogę trochę dołożyć, mogę zapłacić mniej)

Skrzynia maniak, lub automat. Obie wchodzą w grę. 

 

I tak jak wspomniałem wcześniej, szukam głównie kombi. Jeśli żaden ciekawy egzemplarz z subaru się nie znajdzie to pomyślę o sedanie lub hondzie frv lub accord.

Edytowane przez olencjo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu spotkań krakowskich:

https://www.facebook.com/groups/513238618880999/permalink/1286169824921204/

 

Za 2 tygodnie planowane luźne zwiedzanie podkrakowskich zamków. "Wożenie się" przewidziane bardziej dla posiadaczy Forków niż Imprez.

 

@aplam13

@andrzej0811

@blejzu

@coocer

@Dj Brabus

@Dr Zybertowicz

@ech

@elmot

@Elpi

@Ericsson

@LosioDriver

@MasteROOT

@palmall

@przemekka

@R4RE

@radek311989

@Sebastian32

@tarus

 

@Tokio34

@trzymek

@Tutek

 

@thomson0073

@Waldek Woźny

 

 

Edytowane przez Dj Brabus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, blejzu napisał:

Nie mam konta na fejsbuniu a grupa zamknieta. Moglbys strescic? :)

Subaru Forester Travel Group lub po prostu Subaru Travel Group :)

(Jest już 9z10 )

Co wy na to aby skrzyknąć się w kilka Foresterków (i nie tylko) i zorganizować TEAM na lajtowe wyprawy na początek po Polsce. Takie 1 dniówki z dziewczynami, chłopakami czy rodzinami i psami. Nie koniecznie upalanie auta w błocie po pas. Relaks i podziwianie natury, zwiedzanie zabytków czy fortyfikacji. Co wy na to? Chyba, że już coś takiego istnieje? Zobaczcie ten kanał https://www.youtube.com/cha…/UC_hQBkKxpo8dNKRvzxr3ozw/videos Zbieramy grupę przynajmniej 10 aut na pierwszą jednodniową wycieczkę Szlakiem Orlich Gniazd (odcinek Małopolska). Jak się uzbiera grupa 10 aut to planujemy wydarzenie na FB (poprosimy moderatora :) ). Chętni dodawajcie się w komentarzach. Chętni niech dodają autko w komentarzu (tak jestem zainteresowany wycieczką) 

Jest już 9 brakuje jeszcze 1 :)

Propozycja trasy: 50 km, 3 zamki i 1 obiad :)

https://www.google.pl/…/data=!3m1!4b1!4m20!4m19!1m5!1m1!1s0…

Macie inne propozycje wklejajcie.

Pozdrawiam 

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, olencjo napisał:

Planuje gaz, więc raczej DOHC, Ale zadbane SOHC też wchodzi w grę.

Planowalem zamknąć się w kwocie 25 000 zł. (kwestia konkretnego egzemplarza, mogę trochę dołożyć, mogę zapłacić mniej)

Niebieski Legaś od @Gaceq robi robotę. Widziałem na żywo, przepiękny "pazurnik". "Pazurnik" bo widać, że szybki wóz udający cywila. :)
Dozbierać troszkę kaski i za jakiś czas zrobić przekładkę, chyba, że przywykniesz do prawej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa bardzo fajna i chętnie bym dołączył. Weekendy mam trochę obłożone i jednoznacznej deklaracji złożyć nie mogę. Ale może uda się gdzieś wstrzelić na trasie... Jest szansa na zajawkę do kolejnych mitingów? Też fejsbukowy nie jestem. @akir ten link nie bangla, czy tylko ja coś nie teges robię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, thomson0073 said:

Niebieski Legaś od @Gaceq robi robotę. Widziałem na żywo, przepiękny "pazurnik". "Pazurnik" bo widać, że szybki wóz udający cywila. :)
Dozbierać troszkę kaski i za jakiś czas zrobić przekładkę, chyba, że przywykniesz do prawej strony. 

Widziałem, jest przepiękny. Niestety jako rodzinne auto do codziennego użytku raczej się nie sprawdzi. Szkoda zresztą go tak tyrać ;)

 

Do zabawy mam WRX, więc przyspieszeń mi nie brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, coocer napisał:

Może trasa 22 rajdu nieustającego?

Swietny film :) Ale to nie wyglada jak trasa dla OBK :( Mysle ze w paru miejscach bym sie utopil. Pomijam bol spowodowany biciem galezi po lakierze ;p 

Edytowane przez blejzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny film  Ale to nie wyglada jak trasa dla OBK  Mysle ze w paru miejscach bym sie utopil. Pomijam bol spowodowany biciem galezi po lakierze ;p 
Bardziej bolało od spodu ale akurat mój Forek do tego jest przeznaczony :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był fajny wypad. Niestety tego Forka już nie posiadam,  a aktualnym bym się już tam chyba nie zapuścił. ;)

Ale jeśli coś bardziej lajtowego to jestem chętny. :)

Ten link z fb u mnie też nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Dj Brabus said:

A patrzyłeś na forumowego Outbacka?

A jak RHD Ci nie przeszkadza, to jest piękna perełka:

 

Tak widziałem. Martwią mnie zapocenia, bo przebieg bliski upg. Ponoć, tak piszą ludzie na forum.

"W wolnych ssakach 2.5 to właśnie najczęstsze objawy upg. Puszcza między kanałem olejowym i cieknie sobie na zewnątrz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad brzmi spoko, ale ja swojego Forka tyrać raczej nie chcę, ale jeżeli to ma być rzeczywiście "lajt" to bym się pewnie skusił jeżeli mowa o sobocie 28.09. W niedzielę, już niestety mam plany. No i tak patrząc na ilość osób to się chyba z tego za chwilę cały potężny konwój zrobi :P

 

---

EDIT:

Ok. Dobiłem się do grupy na FB i widzę, że data ustaliła się na niedzielę 29.09 więc ja odpadam :/

Edytowane przez MasteROOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem. Martwią mnie zapocenia, bo przebieg bliski upg. Ponoć, tak piszą ludzie na forum.
"W wolnych ssakach 2.5 to właśnie najczęstsze objawy upg. Puszcza między kanałem olejowym i cieknie sobie na zewnątrz"
Miałem, nic strasznego jak się pamięta o poziomie oleju. Gorszy jest piston slap. Strasznie wnerwia.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, coocer said:

Miałem, nic strasznego jak się pamięta o poziomie oleju. Gorszy jest piston slap. Strasznie wnerwia.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

Niestety na dwoje babka wróżyła. Spora ilość 2.5 przy tym przebiegu ma upg. Kwestia kosztów naprawy. W 2.0 też się ponoć zdarza, ale nie tak często. Cena wyjściowa to 22. Sprawa do rozważania. Ogłoszenie trochę już wisi, więc nawet nie wiadomo czy aktualne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blejzu napisał:

Jezeli niedziela to chyba nawet lepiej. Da sie tam jakos zapisac bez facebunia czy musze sie sprzedac diablu? ;) 

Specjalnych zapisów nie trzeba, jak ustalą konkretne miejsce startowe (na razie to "Zamek Ogrodzieniec"), to mogę tu wrzucić info. Poza tym martwię się właśnie tym "zamkiem", bo z doświadczenia wiem, że tam jest zawsze tłum, a parkingi wokół zamku są płatne i trzeba kombinować jakieś inne miejsce, żeby się większą grupą spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, z doświadczenia, że w niedzielę w Ogrodzieńcu to tluuuumy są przeogromne. Parkowanie, jak się ma szczęście, tylko na prywatnych posesjach. W Pieskowej Skale, w niedzielę nie jest lepiej. Te, akurat zamki są najmodniejsze. Ale taki np. Smoleń, Olsztyn, Mirów...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...