Jump to content

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

• Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki za spotkanie. Trochę nas było tym razem.     

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego młodej parze @aplam13!  I podziękowania za dzisiejszy zlot w dość nietypowym miejscu jak na forumowe standardy    Niżej macie zdjęcia ode mnie, po peł

Pierwsza partia tylko poprawione kolory i naświetlenie sorry za jakość, nie mam już najnowszego sprzętu, a z ręki nie pozwala na wiele w słabszym świetle  

Posted Images

Pierwsza nieobecność. Jestem niby już w Krakowie, ale organizm domaga się odnowy biologicznej. Idę spać. Bawcie się dobrze. Do następnego...!:D

@aplam13 Twoje fotki jak zwykle rządzą! :thumbup: Ja również dziękuję za wspólne spotkanie! Było bardzo miło, no i bardzo fajnie, że nas odwiedził ktoś nowy - @Ertski cała przyjemność po naszej stronie, zapraszamy częściej i uważaj na siebie. ;) 

• Like 2
  • 2 weeks later...

Panowie i Panie. Wiem, że trochę nie w temacie, Ale w zakupie kontrolowanym nikt nie odpowiada. Szukam legacy w kombi, ewentualnie outback. Pojawiło się ogłoszenie niedaleko Krakowa. Czy ktoś z forumowiczow oglądał lub mieszka blisko i może zerknąć? Właściciel napisał, że nieposiada faktur ani książki, auto przed zakupem ponoć było sprawdzone w Bochni w jakimś serwisie subaru.

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-legacy-iv-awd-2-0-150ps-gaz-brc-piekna-biala-perla-ID6CspFJ.html

@olencjo powiem szczerze, że jestem z drugiej strony Krakowa i do Bochni mi nie bardzo po drodze, ale może ktoś inny z "nas" będzie miał bliżej i obejrzy auto.

Powiedz jeszcze jakie masz wymagania - cena, silnik, skrzynia - bo może znajdzie się coś jeszcze ciekawego. 

Edited by Dj Brabus