Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Dj Brabus napisał:

Tym razem wystarczają plastikowe nakrętki zbierane na cel charytatywny. Wybieram się z ciekawości, chciałbym wreszcie na jakimś spocie zaparkować obok Imprezy! :biglol:

Miałeś że dwa razy szansę stanąć koło mojej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Dj Brabus napisał:

Tym razem wystarczają plastikowe nakrętki zbierane na cel charytatywny. Wybieram się z ciekawości, chciałbym wreszcie na jakimś spocie zaparkować obok Imprezy! :biglol:

Miałeś że dwa razy szansę stanąć koło mojej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Dj Brabus napisał:

Tym razem wystarczają plastikowe nakrętki zbierane na cel charytatywny. Wybieram się z ciekawości, chciałbym wreszcie na jakimś spocie zaparkować obok Imprezy! :biglol:

Miałeś że dwa razy szansę stanąć koło mojej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dj Brabus napisał:

chciałbym wreszcie na jakimś spocie zaparkować obok Imprezy! :biglol:

 Na następny spot wezmę jakieś procenty  w szkle i zrobimy w Autobuniu imprezę. Będziesz mógł zaparkować obok:biglol:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dj Brabus napisał:

A dziś też będę miał okazję spotkać kogoś z Was?

W sumie, uzbierałem w domu 210 subarowych koni. Trochę mało...

A tak na poważnie to organizacja tego zlotu śmierdzi mi na kilometr amatorszczyzną. Byłem na wielu zlotach i domyślam się jak wiele trzeba zgrać elementów żeby wszystko zatrybiło. Tutaj, organizatorzy nie końca jarzą nawet kwestię miejsca zlotu...

No cóż, obym się mylił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew wszystkiemu charakter spotkania był (jest, ale mnie już nie ma) typowo giełdowy - auta w rządku, luźne pogawędki, zaglądanie pod maskę. Jakby były kiełbaski, poczułbym się jak na mojej ulubionej giełdzie w Gliwicach, na której spędziłem pół życia. :D

 

Ale generalnie było bardzo spoko, Subaromaniacy dopisali, według wcześniejszego mojego marzenia zaparkowałem obok... Forestera :biglol:, ale i tak poznałem kilka fajnych osób i miło spędziłem czas. Serdeczne pozdrowienia dla sąsiadów z Forka oraz właścicieli Hawka Kombi, Imprezy Outback, a także srebrnego Forka Turbo. :drinks:

 

 

P1260113.JPG

P1260115.JPG

P1260116.JPG

P1260119.JPG

P1260120.JPG

P1260122.JPG

P1260124.JPG

P1260125.JPG

P1260127.JPG

P1260128.JPG

P1260130.JPG

P1260132.JPG

P1260133.JPG

P1260134.JPG

P1260135.JPG

P1260146.JPG

P1260151.JPG

P1260153.JPG

P1260154.JPG

P1260157.JPG

P1260158.JPG

P1260159.JPG

P1260160.JPG

P1260163.JPG

P1260164.JPG

P1260168.JPG

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, trzymek napisał:

@Dj Brabus to już nie uczestniczysz w przejażdżkach po krk? (Decathlon, tera Ikea)?

Chciałem wpaść z czystej ciekawości, zostawić nakrętki, porozmawiać z ludźmi, porobić ciekawe zdjęcia i wrócić - plan wykonany w 100%. Pozbierałem się po 20:00.

 

Poza tym wolę bardziej kameralny klimat naszych spotkań - tu pod Kopcem to można siedzieć do północy (i później...) i plotkować o UPG, rudej i zasypianiu za kierownicą ciężarówki. :thumbup:

 

11 godzin temu, aplam13 napisał:

Też niestety nie dopisałem, ale impreza lanos z ramką "Ups wyprzedziła Cię dziewczyna" to chyba jakiś znajomy, @Dj Brabus kojarzysz czy nie prowadziła jej wysoka dziewczyna?;)

Niestety, nie miałem okazji zobaczyć ani bliżej poznać właścicielki (byłem z żoną... :dance::biglol: ).

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dj Brabus napisał:

... i zasypianiu za kierownicą ciężarówki. :thumbup:

Spoko spoko :D jeszcze myślę poruszymy inne wątki, które też będą ciekawe :)

11 godzin temu, Dj Brabus napisał:

Niestety, nie miałem okazji zobaczyć ani bliżej poznać właścicielki (byłem z żoną... :dance::biglol: ).

Może będzie okazja następnym razem:lol:

 

Tak poza tym - zdjęcia sztos :thumbup:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przemekka napisał:

Fajne fotki. My niestety dopiero wróciliśmy z urlopu.

 

BTW Kirgistan to kraina Subaru. ;)

 

Kiedy kolejny spot?

 

Może 21 Września w Lanckoronie ;) Może też coś wcześniej (jak spoiler zamontuję :yahoo:)?

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LosioDriver napisał:

 

Może 21 Września w Lanckoronie ;) Może też coś wcześniej (jak spoiler zamontuję :yahoo:)?

Dla mnie data jak najbardziej OK bo będę wtedy w PL. Nie jestem pewien jedynie czy wyrobił bym się z czasem aby tam dotrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LosioDriver napisał:

jak spoiler zamontuję :yahoo:

To się pochwal jak będzie zmontowany :). Ja po miesiącu cierpliwego czekania w końcu odbieram Forka z warsztatu :yahoo:niby tylko wymiana sprzęgła, A oczekiwanie jakby przed odlotem w kosmos, albo co najmniej do Plejad:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...