Jump to content
adaś

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

Panowie dziękuję za takie ciepłe słowa :thumbup: 

W filmie miało być powiedziane o forum, ale skoro montażysta to pominął to nadrobiłem to pierwszym komentarzem odsyłającym do naszego wspaniałego grono :D

W dniu 1.08.2019 o 20:57, trzymek napisał:

@radek311989 tak chwalił u Zachara swojego Forestera, że nie pozostaje nic innego jak kupić ;)

Tak szybko Forka się nie pozbędę, tym bardziej, że niedawno została zrobiona konserwacja kompleksowo (jeszcze czekam na zdjęcia z prac).

22 godziny temu, LosioDriver napisał:

Trzeba się spotkać i pogratulować default_biggrin.png

Koniec lajków emoji14.png Przyszły tydzień?

@radek311989 kiedy możesz?

@LosioDriver Dziękuję za polecenie zakładu i człowieka, który świetnie podszedł do sprawy.

Tutaj teraz właśnie problem.

Byłem teraz z rodziną na wycieczce w Rytrze (między Nowym Sączem, a Piwniczną-Zdrój).

Od początku wyjazdu z Krakowa biegi wchodziły katastrofalnie źle i już chciałem wracać do domu, ale żona pocisnęła więc jakoś dojechaliśmy.

Po dojechaniu na miejscu zapadła decyzja, że auto zostaje na dole, a my z dzieciakami w górę do znajomych, którzy - jak się okazało - też mają Forka SG przedlifta.

To był dla mnie ból, bo widok z góry piękny, a moje autko gdzieś tam na dole, na betonie, stało i czekało.

Wrzucam fotę po otrzymaniu zgody od właściciela :)

20190801_200036_HDR.thumb.jpg.970ae98069dd91d68a7ab1de6a7fbb09.jpg

Widok na Rytro z Polany Kretówki;)

Dzień wcześniej przed tym zdjęciem doszło do takiej sytuacji.

20190801_101112_HDR.thumb.jpg.7142cdc0556629d918a99b513aed13b5.jpg

20190801_101144.thumb.jpg.dd2f318e0f714da577acfc15a648d90c.jpg

Niestety :( Subaryna nie wjechała na lawetę nawet o własnych siłach tylko z pomocą wciągarki. Pedał sprzęgła całkiem wpadł w podłogę. Auto odholowałem w jedyne słuszne dla mnie miejsce czyli do A&G na Klimeckiego, tylko - znowu niestety - tam umawiałem się ponad 2 tygodnie temu to termin mam na koniec sierpnia. 

Na pewno wejdzie nowe sprzęgło Exedy, prawdopodobnie wysprzęglik, a korzystając z okazji wymienię przy okazji poduchy pod silnikiem, bo od dłuższego czasu coraz bardziej telepało budą. Przy okazji będzie naprawa ABSu, bo jak wracałem od @aplam13 to przy gwałtownym hamowaniu całkiem blokowało koła.

Ehhhh... cóż poradzić. I tak uwielbiam Subaryne:D  choć w moim przypadku to już kwestia sentymentalna się włączyła i zżyłem się z tym autem :wub:

39 minut temu, radek311989 napisał:

słuszne dla mnie miejsce czyli do A&G na Klimeckiego

też polecam, od czasu do czasu tam wpadam i mam prawie pewność że robią dobrą robotę :D 

Biedny leśnik.. ale poskładają go do kupy i dalej będzie cieszyć ;) I swoją drogą @radek311989 ile czasu minęło od nagrania do publikacji?

W dniu 2.08.2019 o 00:15, LosioDriver napisał:

Trzeba się spotkać i pogratulować default_biggrin.png

Koniec lajków emoji14.png Przyszły tydzień?

@radek311989 kiedy możesz?

Jak, jak zwykle chętny ale...ja, jak zwykle, w trasie. Po długim weekendzie chętnie znajdę jakąś lukę w kalendarzu na spotkanie w tak zacnym towarzystwie :)

3 godziny temu, trzymek napisał:

Jak, jak zwykle chętny ale...ja, jak zwykle, w trasie. 

W końcu po to ma się fajne auto, żeby nim jeździć :D

• Haha 1

@trzymek pytanie z czapy, wiem że często bywasz na Krakowskich Klasykach, najbliższy zlot jest chyba odwołany stąd moje pytam kiedy będą następne? Wpadłbym z aparacikiem ustrzelić nieco do portfolio :D

9 minut temu, Ericsson napisał:

@trzymek pytanie z czapy, wiem że często bywasz na Krakowskich Klasykach, najbliższy zlot jest chyba odwołany stąd moje pytam kiedy będą następne? Wpadłbym z aparacikiem ustrzelić nieco do portfolio :D

Jeśli można również bym się dołączył;) zapytam też kolegi bo jeździ, jak będę wiedział to dam znać;)

Info jest na stronie na Facebooku. Spoty pierwszego i ósmego sierpnia są odwołane bo jak zwykle kogoś noga swierzbiła i musiał palić gumę i świrować. Nie ma informacji czy piętnastego będzie spot, w końcu to jest święto. 

Tak, jak pisze @TutekTrzeba śledzić profil na fb

W dniu 2.08.2019 o 22:52, radek311989 napisał:

Byłem teraz z rodziną na wycieczce w Rytrze (między Nowym Sączem, a Piwniczną-Zdrój). [...] Niestety :( Subaryna nie wjechała na lawetę nawet o własnych siłach tylko z pomocą wciągarki. Pedał sprzęgła całkiem wpadł w podłogę

Współczuję... :cry: Ja wczoraj wróciłem z tygodniowego urlopu w okolicach Wysowej-Zdroju - oblatane 500 km, dobrze ponad 100 km po górsko-szutrowych plenerach i bez zająknięcia auto wróciło z nami do domu.

P1250312.jpg

• Like 5
  • Upvote 1

@radek311989 Dopiero wczoraj obejrzałem Zachara i jedno jest pewne, masz wzorowo utrzymanego forka. BTW na żywo jeszcze lepiej się prezentuje :)

• Thanks 1

@elmot staram się jak mogę. Dużo by się chciało zrobić, ale wszystkiego na raz się nie da :D

Siemka, wybiera się może ktoś w jakieś ofroady w najblizyszy weekend? Chętnie okolicy raby ;)

Siemka, wybiera się może ktoś w jakieś ofroady w najblizyszy weekend? Chętnie okolicy raby ;)
Hmmm dziś się dowiem jak mocno auto zepsulem po subariadzie :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Jutro wracam do Krakowa. To może sobota/niedziela wieczorem?

Aaa i jestem na telefonie, więc poproszę o wrzucenie listy :D

Niedziela brzmi dobrze :)

Spocik pod kiełbasa czy terenowy?

Się dostosuję. Plaza, kopiec czy kiełbaski?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

3 godziny temu, MasteROOT napisał:

Jak wyżej. @LosioDriver proponuje spocik w sobotę/niedzielę wieczorem ;) Ja jestem za

Tym razem mnie nie będzie (będę w PL dopiero we wrześniu).

Życzę udanego spota B) 

Ja odpadam co najmniej do wrzenia :(

Dziękuję, ale nie ma mnie i jeszcze chwilę nie będzie, udanych wypraw!

Ja siedzę na Kujawach i zjechalem z asfaltu (Ale niezbyt daleko) na lesne drogi więc też mnie nie będzie ;)