Jump to content
adaś

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

Jak zdaze wrocic do KRK to sie pojawie. Dzieci tez zglosily akces :) Plaza?

Posted (edited)
2 godziny temu, blejzu napisał:

Jak zdaze wrocic do KRK to sie pojawie. Dzieci tez zglosily akces :) Plaza?

Nie tym razem. W tym poście @LosioDriver przedstawił szczegóły ;) 

No a @radek311989 zasugerował, żebyśmy się pojawili na gotowe ok. 18:00 :D 

Edited by MasteROOT

Aaa, no tak. Zupelnie zapomnialem, ze wbijamy sie na krzywy ryj na cudza impreze :) Jak maja byc dziwne sprzety plywajace to na pewno biore dzieciaki :)

Aaa, no tak. Zupelnie zapomnialem, ze wbijamy sie na krzywy ryj na cudza impreze  Jak maja byc dziwne sprzety plywajace to na pewno biore dzieciaki
Można wpaść przed 17 i pooglądać wyciąganie łodzi z Wisły :D

Na 17 raczej nie zdaze bo pedzimy z Bielska do KRK. A po 18 bedzie cos interesujacego dla dzieci czy raczej ich nie nastawiac? BTW, uwazajcie na czarna Kie Stinger w okolicach Bielska :P

20 godzin temu, trzymek napisał:

Chciałbym, tą drogą,  serdecznie podziękować Bartkowi @aplam13 za pomoc przy szybkiej reanimacji mojego Autobunia. Co ja piszę pomoc? Dziękuję za przywrócenie do życia! Moim zadaniem było tylko dowieźć jedyną dostępną, oczywiscie używaną, sprężynę przedniego zawieszenia z Warszawy...(to, tak a'propos pytań o dostępność części).

Bartek! Jeszcze raz dziękuję!

Nie ma za co, najważniejsze że się udało:thumbup: udanego zlotu klasyków dzisiaj:)

Na 17 raczej nie zdaze bo pedzimy z Bielska do KRK. A po 18 bedzie cos interesujacego dla dzieci czy raczej ich nie nastawiac? BTW, uwazajcie na czarna Kie Stinger w okolicach Bielska
Nic specjalnego dla dzieci nie ma, ale zawsze jakieś są i nie ma z problemu z ich spędzaniem czasu :) Pytanie jaki wiek :)

Posted (edited)

Zwracam się z prośbą do Pana Dyrektora @Dj Brabus z prośbą o zwolnienie mnie z uczestnictwa w krakowskim spocie Subaru. Prośbę swoją uzasadniam faktem, że zostałem zakwalifikowany z nr. 132 do udziału w Klasyk Fest 2019 w Tychach o godz. 15 https://m.facebook.com/events/1393593930774505?view=permalink&id=1602531849880711

Tym samym  moja obecność jednocześnie w dwóch miejscach, pomimo posiadania dwóch  aut kochanej marki, jest niemożliwa. 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. 

20190623_102807.jpg

Edited by trzymek
  • Like 4

Ja niestety nie dotrę dzisiaj na spocik robota wypadła i niestety muszę jechać w delegacje.

Gdzie robicie spocik?

Wysłane z mojego BL12000 PRO przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)
Godzinę temu, subaru_viper napisał:

Gdzie robicie spocik?

18:00 ul. Na Zjeździe 8

Edited by LosioDriver

Serwus.Przypadkowo przeglądając forum natknąłem się na tego posta i jeśli jesteście chętnie do Was dołączę

Wczorajsze pozdrowionka ze samej góry! I udanej zabawy dziś wieczorem.

Screenshot_2019-06-23-17-47-22.png

Serwus.Przypadkowo przeglądając forum natknąłem się na tego posta i jeśli jesteście chętnie do Was dołączę
Jesteśmy, ja narazie śmigam lawetą :D

ea9a9a95f575a91630b1dc8838820806.jpg

@LosioDriver and Co. bawcie się dobrze, dzisiaj nie dotrę. Służbowy wyjazd wypadł mi jutro świtem, a ze zlotu wróciliśmy 20-ta z minutami. Dobrej zabawy i do zobaczenia. 

Dzięki ;) Spot jest "płynny". Świnki się pojawiają i znikają. Zawitało i Libero :D

• Like 1

Ja tez bylem (krotko) i pozdrawiam :)

21 minut temu, LosioDriver napisał:

Dzięki ;) Spot jest "płynny". Świnki się pojawiają i znikają. Zawitało i Libero :D

Czy Dyrektor @Dj Brabus to widzi? Dało się na Klasyk Fest 2019 w Tychach (super impreza, ponad 250 old i young6imerow) i dało się, choćby na chwilkę na krakowski spocik....

• Like 2

Dzięki za spotkanie. Fajnie było oglądnąć z bliska wodny czołg:D. Szybko się zwinąłem, bo dzieciaki... A propo. Czasem na warsztat trzeba wrzucić nie tylko plejady 

20190623_222640.thumb.jpg.d6bf5c0670f26d41964c97d474252134.jpg

:biglol::biglol:

Jest sukces, fura będzie żyła, a dzieci będą zadowolone :thumbup:

Dla wszystkich tatów dzisiaj :drinks:

@LosioDriver dzięki za burzę mózgów przy kierownicy. Teraz będę robił u siebie :twisted:

@radek311989 brakuje tylko znaczka, możesz ogarnąć i też będzie stało pod szyldem plejad ;) 

Niestety nie dałem rady wpaść, chociaż rzut beretem miałem.. ale dobry weekend na wyjazd był, można by coś pospocić na dniach :D 

12 godzin temu, trzymek napisał:

Czy Dyrektor @Dj Brabus to widzi? Dało się na Klasyk Fest 2019 w Tychach (super impreza, ponad 250 old i young6imerow) i dało się, choćby na chwilkę na krakowski spocik....

Widzi, ale wczoraj nie dał rady - Dzień Taty połączony z urodzinami starszej córki zmusił mnie do pozostania tym razem w domu...

Za to w sobotni wieczór zorganizowaliśmy sobie mały pokaz sztucznych ogni! :D 

• Like 1

@LosioDriver, w niedziele wspomniałeś coś o katalogu dodatków do Forka SG :D Da radę jakoś to rozpowszechnić?