Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, blejzu napisał:

Jak zdaze wrocic do KRK to sie pojawie. Dzieci tez zglosily akces :) Plaza?

 

Nie tym razem. W tym poście @LosioDriver przedstawił szczegóły ;) 

No a @radek311989 zasugerował, żebyśmy się pojawili na gotowe ok. 18:00 :D 

Edytowane przez MasteROOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, trzymek napisał:

Chciałbym, tą drogą,  serdecznie podziękować Bartkowi @aplam13 za pomoc przy szybkiej reanimacji mojego Autobunia. Co ja piszę pomoc? Dziękuję za przywrócenie do życia! Moim zadaniem było tylko dowieźć jedyną dostępną, oczywiscie używaną, sprężynę przedniego zawieszenia z Warszawy...(to, tak a'propos pytań o dostępność części).

Bartek! Jeszcze raz dziękuję!

Nie ma za co, najważniejsze że się udało:thumbup: udanego zlotu klasyków dzisiaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 17 raczej nie zdaze bo pedzimy z Bielska do KRK. A po 18 bedzie cos interesujacego dla dzieci czy raczej ich nie nastawiac? BTW, uwazajcie na czarna Kie Stinger w okolicach Bielska
Nic specjalnego dla dzieci nie ma, ale zawsze jakieś są i nie ma z problemu z ich spędzaniem czasu :) Pytanie jaki wiek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z prośbą do Pana Dyrektora @Dj Brabus z prośbą o zwolnienie mnie z uczestnictwa w krakowskim spocie Subaru. Prośbę swoją uzasadniam faktem, że zostałem zakwalifikowany z nr. 132 do udziału w Klasyk Fest 2019 w Tychach o godz. 15 https://m.facebook.com/events/1393593930774505?view=permalink&id=1602531849880711

Tym samym  moja obecność jednocześnie w dwóch miejscach, pomimo posiadania dwóch  aut kochanej marki, jest niemożliwa. 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. 

20190623_102807.jpg

Edytowane przez trzymek
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LosioDriver napisał:

Dzięki ;) Spot jest "płynny". Świnki się pojawiają i znikają. Zawitało i Libero :D

Czy Dyrektor @Dj Brabus to widzi? Dało się na Klasyk Fest 2019 w Tychach (super impreza, ponad 250 old i young6imerow) i dało się, choćby na chwilkę na krakowski spocik....

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie. Fajnie było oglądnąć z bliska wodny czołg:D. Szybko się zwinąłem, bo dzieciaki... A propo. Czasem na warsztat trzeba wrzucić nie tylko plejady 

20190623_222640.thumb.jpg.d6bf5c0670f26d41964c97d474252134.jpg

:biglol::biglol:

Jest sukces, fura będzie żyła, a dzieci będą zadowolone :thumbup:

Dla wszystkich tatów dzisiaj :drinks:

@LosioDriver dzięki za burzę mózgów przy kierownicy. Teraz będę robił u siebie :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, trzymek napisał:

Czy Dyrektor @Dj Brabus to widzi? Dało się na Klasyk Fest 2019 w Tychach (super impreza, ponad 250 old i young6imerow) i dało się, choćby na chwilkę na krakowski spocik....

Widzi, ale wczoraj nie dał rady - Dzień Taty połączony z urodzinami starszej córki zmusił mnie do pozostania tym razem w domu...

 

Za to w sobotni wieczór zorganizowaliśmy sobie mały pokaz sztucznych ogni! :D 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...