Jump to content

KRAKÓW - Spotkania forumowe

Recommended Posts

W dniu 2.04.2019 o 08:02, thomson0073 napisał:

Cześć i witam.
Panowie i Panie! 

W kwietniu ślubuję swojej lubej miłość i wierność do końca moich dni, z tego tytułu chciałbym chętnych zaprosić do Orszaku Subarowo-Weselnego - 27 KWIETNIA 2019r. o godzinie 16.oo.  (sobota).
Trasa bardzo prosta 8km, Wadowice - Mucharz. (
https://www.google.pl/maps/dir/49.8669439,19.5036081/49.804068,19.5463374/@49.8288152,19.4877371,12.26z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=pl).
Oczywiście przewidziane "frukty", w postaci pitnej - flaszencji ognistego weselnego napoju na samochód. :drunk:
:drunk::drunk:

Jeżeli to nie problem to chciałbym zrobić listę (do 14 kwietnia), kto się wybiera, żeby dla żadnej przybyłej Subarki nie zabrakło. :) Na flaszeczce też chce zrobić taki miły akcencik ode mnie i od mojej małżonki.

Jak się tylko pogoda uda, to będzie ujęcie z drona, które oczywiście jak zostanie tylko obrobione wrzucę do obejrzenia. Byłoby rewelacja, gdybyśmy zrobili sobie na koniec zdjęcie pamiątkowe, ale to już przy sali weselnej i jak się oczywiście wszyscy zgodzą. 

Z kwestii logistycznych, miejsce zbiórki zaznaczone w linku wyżej, jest to dość długi i spory zajazd, myślę, że się pomieścimy. Zajedziemy po wszystkich przybyłych z @Mateusz22 i rozpoczniemy 8km w stronę sali weselnej. :) 

Lista:
1)  @Mateusz22 - odwozi nas swoją beSTIą! :thx:

2) Tomasz_555:)

3) Cherusek1

4) Dj Brabus

5) ...

Dziękuję i pozdrawiam!
thomson

Toż to rzut beretem, piszę się! :)

Bardzo mi przykro ale niestety mnie nie będzie delegacja mi się przedłużyła i siedzę w Niemczech Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. 

• Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki za spotkanie. Trochę nas było tym razem.     

Pierwsza partia tylko poprawione kolory i naświetlenie sorry za jakość, nie mam już najnowszego sprzętu, a z ręki nie pozwala na wiele w słabszym świetle  

31 sierpnia 2020 - zostanie zapamiętany jako smutny dzień tego roku. Nie wiedziałem czy pisać, ale jednak potrzebuję się zwierzyć uprzejmemu gronu. Kojarzycie mnie, mój czarny batmobil, czerwoną może

Posted Images

Czy ja dobrze rozumiem,  że trzeba się pojawić na ul. Leśnej 7 w Wadowicach o 16?

Ja to dokładnie tak zrozumiałem ;) Przy czym dobrze jest sobie ręcznie zaznaczyć konkretny punkt na mapie bo jak wpisywałem w mapach google ten adres to kierował trochę obok.

Trzeba panowie sobie zaznaczyć dokładnie ten parking. Tam się spotkamy, za ok godzinke :)

Przyjeżdżajcie mam w bagażniku 40 flaszeczekB)

• Haha 1

Chłopaki chciałbym Wam serdecznie podziękować za to, że byliście z nami w tym ważnym dla nas dniu! :)

Jak tylko pojawi się filmik z drona to wrzucę na forum. 

No i przy tym serdeczne podziękowania dla moje przyjaciela @Mateusz22 za użyczenie swojego STI do zawieziena nas na wesele i przetransportowania kolejnych flach dla przybyłych kolegów (już przy sali weselnej), my mieliśmy niestety bardzo napięty plan... mam nadzieję, że nam wybaczcie.:)

Taka fotka, przed  wyjazdem do Pani Młodej. 

20190428_232401.thumb.jpg.79b959920302cce7cff68b8a4f12d173.jpg

Do zobaczenia na zlotach! 

• Like 7

Po ślubie? Zloty? Męskie wyprawy? Bezsensowne wydatki na auta?

Zapomnij :D

image.png.36397ed0128411ae7f85b291a4f0e652.png

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Edited by coocer
  • Like 1
  • Haha 3

Wczoraj spotkaliśmy się z @aplam13 przy okazji też z takiego powodu, że mam do oddania w dobre ręce paręnaście naklejek Świnek w kolorze czarnym i białym. Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę o kontakt - oddam za free. Mój diler "wlepkowy" stwierdził, że jak będę chciał 100 sztuk, to wtedy dopiero będziemy się rozliczać. ;)

DSC_1034.thumb.JPG.9bfc478ef6eb654907f2b671f9bdc824.JPG

Edited by Dj Brabus
  • Like 1
W dniu 3.05.2019 o 15:26, coocer napisał:

Dobijamy kolegę :)

Oj tam przestańcie :P

Moja kobieta sama zasugerowała zakup LGT. 

W dniu 6.05.2019 o 12:21, thomson0073 napisał:

Moja kobieta sama zasugerowała zakup LGT. 

Dobrą kobietę masz. Moja to zanim się chajtnęliśmy to kupiła Forka :P, a teraz ja się nim opiekuje :D

@Dj Brabus Będziesz miał jeszcze z dwie świnki? W przyszłym tygodniu wracam do domu, to bym przytulił Forkowi. Napisz mi na priv gdzie się mam zgłosić :)

Edited by radek311989
6 godzin temu, LosioDriver napisał:

W sumie to dawno się nie widzieliśmy :D Wprawdzie pogoda teraz marna i okres u mnie pracowity ale może jakiś jakiś wypas sobie z wyprzedzeniem zorganizujemy? :D

Również jestem na tak. Na razie mam trochę luzów jeżeli chodzi o terminy więc prawdopodobnie będę mógł się dopasować ;) 

Ja nie dam rady teraz nigdzie dalej bo jestem uziemiony przez pracę w Krakowie :(

Ale chętnie jakiś szybki wieczorny spot :)

Edited by LosioDriver

Ja póki co gdzieś dalej też się nie urwę. Proponuje wieczorny spot w przyszłym tygodniu między poniedziałkiem A czwartkiem :)

A ja się zapowiem na pierwszy weekend czerwca w Krakowie jakby ktoś miał ochotę B)

• Like 1