Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, thomson0073 napisał:


W kwietniu ślubuję swojej lubej miłość i wierność do końca moich dni, z tego tytułu chciałbym chętnych zaprosić do Orszaku Subarowo-Weselnego - 27 KWIETNIA 2019r. o godzinie 16.oo.  (sobota).

 

Czy za moje Subaru będzie jakieś ciasto weselne też?:OO:

 

a20181006_144008.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, R4RE napisał:

Szkoda, że nie ma mnie wtedy w PL :unsure:

 

1 godzinę temu, Dr Zybertowicz napisał:

Pomysł super, chętnie bym się przyłączył, ale poza krajem w tym czasie. 

 

Szkoda Panowie... :(

 

 

37 minut temu, trzymek napisał:

Czy za moje Subaru będzie jakieś ciasto weselne też?:OO: 

Będzie rakieta weselnej wódeczki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, thomson0073 napisał:

Cześć i witam.
Panowie i Panie! 

W kwietniu ślubuję swojej lubej miłość i wierność do końca moich dni, z tego tytułu chciałbym chętnych zaprosić do Orszaku Subarowo-Weselnego - 27 KWIETNIA 2019r. o godzinie 16.oo.  (sobota).
Trasa bardzo prosta 8km, Wadowice - Mucharz. (
https://www.google.pl/maps/dir/49.8669439,19.5036081/49.804068,19.5463374/@49.8288152,19.4877371,12.26z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=pl).
Oczywiście przewidziane "frukty", w postaci pitnej - flaszencji ognistego weselnego napoju na samochód. :drunk:
:drunk::drunk:

 

Jeżeli to nie problem to chciałbym zrobić listę (do 14 kwietnia), kto się wybiera, żeby dla żadnej przybyłej Subarki nie zabrakło. :) Na flaszeczce też chce zrobić taki miły akcencik ode mnie i od mojej małżonki.

Jak się tylko pogoda uda, to będzie ujęcie z drona, które oczywiście jak zostanie tylko obrobione wrzucę do obejrzenia. Byłoby rewelacja, gdybyśmy zrobili sobie na koniec zdjęcie pamiątkowe, ale to już przy sali weselnej i jak się oczywiście wszyscy zgodzą. 

Z kwestii logistycznych, miejsce zbiórki zaznaczone w linku wyżej, jest to dość długi i spory zajazd, myślę, że się pomieścimy. Zajedziemy po wszystkich przybyłych z @Mateusz22 i rozpoczniemy 8km w stronę sali weselnej. :) 

Lista:
1)  @Mateusz22 - odwozi nas swoją beSTIą! :thx:

2) Tomasz_555:)

3) Cherusek1

4) Dj Brabus

5) ...

 

 

Dziękuję i pozdrawiam!
thomson

W sumie, jeżeli Forek SG wystarczy to możesz mnie policzyć :) Dawno nie byłem w Wadowicach no i jako "świeżak" chętnie poznam trochę braci Subarowej :mrgreen:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MasteROOT napisał:

sumie, jeżeli Forek SG wystarczy to możesz mnie policzyć :) Dawno nie byłem w Wadowicach no i jako "świeżak" chętnie poznam trochę braci Subarowej :mrgreen:

Orszak Subarowy a Forek to Subaru. ;) Wszystko się zgadza! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 08:02, thomson0073 napisał:

Cześć i witam.
Panowie i Panie! 

W kwietniu ślubuję swojej lubej miłość i wierność do końca moich dni, z tego tytułu chciałbym chętnych zaprosić do Orszaku Subarowo-Weselnego - 27 KWIETNIA 2019r. o godzinie 16.oo.  (sobota).
Trasa bardzo prosta 8km, Wadowice - Mucharz. (
https://www.google.pl/maps/dir/49.8669439,19.5036081/49.804068,19.5463374/@49.8288152,19.4877371,12.26z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=pl).
Oczywiście przewidziane "frukty", w postaci pitnej - flaszencji ognistego weselnego napoju na samochód. :drunk:
:drunk::drunk:

 

Jeżeli to nie problem to chciałbym zrobić listę (do 14 kwietnia), kto się wybiera, żeby dla żadnej przybyłej Subarki nie zabrakło. :) Na flaszeczce też chce zrobić taki miły akcencik ode mnie i od mojej małżonki.

Jak się tylko pogoda uda, to będzie ujęcie z drona, które oczywiście jak zostanie tylko obrobione wrzucę do obejrzenia. Byłoby rewelacja, gdybyśmy zrobili sobie na koniec zdjęcie pamiątkowe, ale to już przy sali weselnej i jak się oczywiście wszyscy zgodzą. 

Z kwestii logistycznych, miejsce zbiórki zaznaczone w linku wyżej, jest to dość długi i spory zajazd, myślę, że się pomieścimy. Zajedziemy po wszystkich przybyłych z @Mateusz22 i rozpoczniemy 8km w stronę sali weselnej. :) 

Lista:
1)  @Mateusz22 - odwozi nas swoją beSTIą! :thx:

2) Tomasz_555:)

3) Cherusek1

4) Dj Brabus

5) ...

 

 

Dziękuję i pozdrawiam!
thomson

 

 

 

Toż to rzut beretem, piszę się! :)

6) Tokio34 Może napisz jeszcze na naszym fanpage'u na Facebook'u przypuszczam że więcej i częściej ludzie tam zaglądają niż tutaj

Edytowane przez Tokio34
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 08:02, thomson0073 napisał:

Cześć i witam.
Panowie i Panie! 

W kwietniu ślubuję swojej lubej miłość i wierność do końca moich dni, z tego tytułu chciałbym chętnych zaprosić do Orszaku Subarowo-Weselnego - 27 KWIETNIA 2019r. o godzinie 16.oo.  (sobota).
Trasa bardzo prosta 8km, Wadowice - Mucharz. (
https://www.google.pl/maps/dir/49.8669439,19.5036081/49.804068,19.5463374/@49.8288152,19.4877371,12.26z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=pl).
Oczywiście przewidziane "frukty", w postaci pitnej - flaszencji ognistego weselnego napoju na samochód. :drunk:
:drunk::drunk:

 

Jeżeli to nie problem to chciałbym zrobić listę (do 14 kwietnia), kto się wybiera, żeby dla żadnej przybyłej Subarki nie zabrakło. :) Na flaszeczce też chce zrobić taki miły akcencik ode mnie i od mojej małżonki.

Jak się tylko pogoda uda, to będzie ujęcie z drona, które oczywiście jak zostanie tylko obrobione wrzucę do obejrzenia. Byłoby rewelacja, gdybyśmy zrobili sobie na koniec zdjęcie pamiątkowe, ale to już przy sali weselnej i jak się oczywiście wszyscy zgodzą. 

Z kwestii logistycznych, miejsce zbiórki zaznaczone w linku wyżej, jest to dość długi i spory zajazd, myślę, że się pomieścimy. Zajedziemy po wszystkich przybyłych z @Mateusz22 i rozpoczniemy 8km w stronę sali weselnej. :) 

Lista:
1)  @Mateusz22 - odwozi nas swoją beSTIą! :thx:

2) Tomasz_555:)

3) Cherusek1

4) Dj Brabus

5) ...

 

 

Dziękuję i pozdrawiam!
thomson

 

 

 

Toż to rzut beretem, piszę się! :)

Jeśli 27 w sobotę będę w Krakowie to postaram się przyjechać,czarne kombi LGT pozdrawiam :bowdown:

IMG_20180921_103649(1).jpg

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dr Zybertowicz napisał:

Niestety za późno odczytane, szkoda... :(

Szkoda bo "przytargałem" US LGT dla Siostry z Pomorza. No nic, może następnym razem już moim autem.

"Bateria" skonsumowana, olej sprawdzony, ruszam do Rzeszowa B) Pozdro! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tokio34 napisał:

Też za późno odczytałem... trzeba by częściej robić spoty w Krakowie bo jakaś padaka normalnie 

Info trochę wcześniej i może  oznaczanie w komentarzu potencjalnych chętnych. Można by zrobić małą listę, kto ew. byłby chętny. Wiadomo, ze nie zawsze każdy da radę, ale przynajmniej dostanie info ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elmot napisał:

Info trochę wcześniej i może  oznaczanie w komentarzu potencjalnych chętnych. Można by zrobić małą listę, kto ew. byłby chętny. Wiadomo, ze nie zawsze każdy da radę, ale przynajmniej dostanie info ;)

Faktycznie można by zrobić listę i oznaczać ludzi wtedy im się z automatu pojawi powiadomienie... Ja jestem chętny kto jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...