Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Koledzy, mam prośbę potrzebuję się przejechać Legacy IV 2.0i, nawet jako pasażer - oczywiście zwracam za paliwo.

 

Z uwagi na posiadanie małych dzieci, najlepszy termin to weekend (niekoniecznie ten).

 

Przyczyny tej prośby w linku poniżej.

 

https://forum.subaru.pl/index.php?/topic/92613-przymiarki-do-zakupu-legacy/?view=getnewpost

 

Pozdrawiam

Moge Cie przewiesc ale Legancy 5 GT, ktora bedzie chyba do sprzedania :)

 

Nie wiem czy mnie stac, ale LV ma chyba skrzynie 6b. Prawda?

 

 

 

Automat, ale bardzo fajnie chodzi i sa lopatki (nie uzywam, tylko czasami do redukcji) jak cos to dzwon 663 366 883

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy , na imie mam Jakub chcialem sie przywitac z osobami z krk, mam przy okazji prosbe jestem w poszukiwaniu subaru imprezy wrx 2001/2004 czy jest z krakowa ktos z kim mozna by bylo sie spotkac porozmawiac o tym aucie? Zostawiam swoj numer prosze o sms oddzwonie z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy , na imie mam Jakub chcialem sie przywitac z osobami z krk, mam przy okazji prosbe jestem w poszukiwaniu subaru imprezy wrx 2001/2004 czy jest z krakowa ktos z kim mozna by bylo sie spotkac porozmawiac o tym aucie? Zostawiam swoj numer prosze o sms oddzwonie z gory dziekuje za pomoc.

Nie mam subaryny, ale ty numeru zapomniałeś podać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy , na imie mam Jakub chcialem sie przywitac z osobami z krk, mam przy okazji prosbe jestem w poszukiwaniu subaru imprezy wrx 2001/2004 czy jest z krakowa ktos z kim mozna by bylo sie spotkac porozmawiac o tym aucie? Zostawiam swoj numer prosze o sms oddzwonie z gory dziekuje za pomoc.

Napisz mi na PW, mam taki samochód, opowiem wszystko, a jak coś nawet sprzedam Ci mój egzemplarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ponawiam prośbę, chciałbym się przejechać Legacy IV 2.0i 165KM, nawet jako pasażer, oddaje za benzynę.

 

Jak się nikt się nie znajdzie to chyba poszukam ofert sprzedaży i będę udawał kupującego :/.

 

BTW. W okolicy Zakrzowa jest jeden posiadacz Lagasia, ale głupio mi wchodzić komuś do domu i rozpytywać o samochód.

Właściciel może przeczyta ten wpis i się odezwie.

 

Nr. tel 509 308 501

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuję się ktoś jak idzie budowa Moto Park Krakow? ( ten prywatny, nie mylić z projektem finansowanym z budżetu obywatelskiego)

 

Na profilu FB cisza od kilku miesięcy. Może z powodu zimy.

 

Za to szykuje się kolejny obiekt pod Krakowem http://perettimotorsport.pl/informacja-o-torze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Motopark Kraków gotowy - są już zapisy na weekend majowy! 

01.05.2017 - moto

02.05.2017 - auto

03.05.2017 - moto

https://www.motoparkkrakow.pl/cnr/01/05/2017

 

Jeśli jednak chodzi projekt z budżetu obywatelskiego to... grzęźnie w urzędniczym (wstaw słowo), najświeższa informacja jaką znalazłem to: http://www.rp.pl/Zycie-Krakowa-i-Malopolski/302129898-Tor-wyscigowy-na-krakowskich-Rybitwach-w-ramach-budzetu-obywatelskiego-Krakowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek 17.04 ok godz.17:00 (miejsce jeszcze do ustalenia) szykuję się Subarowy spot. Dostałem zaproszenie od znanego krakowskiego carspottera o pseudonimie Subarczyk. Zaproszenie puszczam dalej, czym nas więcej tym lepiej, będzie z kim pogadać o najlepszej marce na świecie :) Zapraszam i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...