Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam też tutaj, podobnie jak w Kurierze klubowym:

 

Powoli rozglądam się za transportem z Krakowa do Jabłonki w terminie 28.07.2016. Samolot ląduje 14.30 bodajże... Może ktoś będzie podróżował sam do Zakopanego lub w okolice i ma ochotę zabrać 4-osobową rodzinę w zamian za pokrycie kosztów podróży? Bagażu dużo nie będzie, duża walizka plus 2 podręczne, jeden fotelik dla niemowlaka, w którym podróżuje nasz synek, drugi dla 3-latki mogę spróbować dostarczyć do Krakowa z Jabłonki.

Podróż busem troszkę utrudniona, bo zawsze mało wolnych miejsc i jeżdżą co 2 godziny  :( A może ktoś z Forum świadczy usługi przewozowe?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechała rodzinka z zagramanicy i chciałem czas zorganizować, ale poszliśmy na ściankę i już chęci na karty opadły. Przy okazji polecam Centrum Wspinaczkowe Forteca na ul. Ludowej, bardzo fajny sposób na spędzanie wolnego czasu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek zajął zaszczytne drugie miejsce, a Bakum przyjechał przedostatni.

 

 

 

@@Grzegorz Magdziarz, na Ciebie można zawsze liczyć.

Edytowane przez Justi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retoryka to jest to:

Przemek zajął zaszczytne drugie miejsce, a Bakum przyjechał przedostatni. ;)

 

No to tak mogłoby być.  :biglol:  ;)

 

 

Przemek zajął zaszczytne drugie miejsce, a Bakum przyjechał przedostatni.

 

 

 

@@Grzegorz Magdziarz, na Ciebie można zawsze liczyć.

 

Kurcze, filozof się znalazł :angry:

 

 

 

 

 

 

;)  :P laie_67.gif

Edytowane przez bakum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 

Szukam transportu dla rodziny 2+2 z Krakowa w stronę Zakopanego (do Jabłonki) 28.07. Światowe Dni Młodzieży skutecznie utrudniają pomoc rodziny
 

 

Tutaj też podjemuję jeszcze jedną próbę. A może ktoś pomoże chociaż dostać się z lotniska do Galerii Krakowskiej, stamtąd jeżdżą busy do Jabłonki. Uczciwie pokryję wszystkie koszty...

 

Trzecia opcja to wynajęcie auta. Gdzie w okolicach lotniska znajdę tanią wypożyczalnię samochodów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to się przyda 

 

http://www.krakowairport.pl/pl/pasazer,c70/dojazd-i-parking,c76/jak-dojechac,c77/pociag,a1981.html

 

Niestety w Dni Młodzieży może być problem z jakimkolwiek transportem. Mnie nie ma wtedy na miejscu, więc niestety nie pomogę. 


@ALEX, Sto Lat!!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szukam transportu dla rodziny 2+2 z Krakowa w stronę Zakopanego (do Jabłonki) 28.07. Światowe Dni Młodzieży skutecznie utrudniają pomoc rodziny
 

 

Tutaj też podjemuję jeszcze jedną próbę. A może ktoś pomoże chociaż dostać się z lotniska do Galerii Krakowskiej

 

 

Najprościej i najpewniej (ze względu na utrudnienia z okazji ŚDM) to szynobus spod Balic - jedzie na dworzec główny Kraków, który właściwie jest prawie pod galeria Krakowska. Tam też masz od razu dworzec autobusowy, lub pociągi w strone zakopanego - może uda sie do tej Jabłonki jakoś dojechać. Ja bym chętnie pomógł, ale na tydzień kiedy jest ŚDM uciekam daleko z Krakowa :)

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szynobus już mam wybadany. NIestety nie ma w moich godzinach pociągu do Zakopanego, jest 10.xx, a następny 02.xx w nocy, więc podróż koleją odpada.

Zostały mi 2 wyjścia: bus do Jabłonki (jeżdżą co 2h) lub wynajęcie auta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej chłopaki,

Chcę kupić Forka w okolicach Krakowa, ale mam z nim pewien problem opisany w poniższym temacie:

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/89720-forek-na-99r-twardy-g%C3%B3rny-w%C4%85%C5%BC-ch%C5%82odnicy-upg/

Czy ktoś z Was, komu nie są obce tego typu problemy, miałby czas i ochotę podjechać ze mną i rzucić okiem na to auto w piątek wieczorem, lub w sobotę po południu?

Dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...