Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz linka do parkingu podziemnego przy samym Wawelu. Nie jest może tani, ale w centrum niestety tanio nie jest  :rolleyes:  http://www.parkingwawel.pl/pl/Cennik-Parking-Plac-Na-Groblach.html

Połowę taniej jest pod Muzeum Narodowym, do centrum dosłownie 1 przystanek tramwajem/4 minuty spacerem :)

Edytowane przez Zelazny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam wolnego miejsca w garażu, ale wytłumacz mi o co chodzi z tym olejem? :)

 

Motul 300v, nie pamiętam lepkości, ale duże problemy przy rozruchu i strasznie boli rozgrzewanie motoru przy niskich temperaturach. Jeden raz tylko kiedyś go zostawiłem na noc w Kielcach w połowie grudnia 2 lata temu. Nie wiem jaka była temperatura, ale najwyżej lekki przymrozek, to rano po ociężałym chechłaniu pierwsze obroty aż bolały... Więc jeśli będzie poniżej zera, to nie chcę go męczyć. Wiem, może trochę przesadzam, ale TTTM ;)

 

@@bakum, @Zelazny, dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy na spotkaniach forumowych pojawia się ktoś, kto ma forka 3 generacji (2008-2013) benzynowe; LPG?

chciałem na spokojnie obejrzeć, pogadać o wadach i zaletach, ewentualnie się przejechać :)

To może chociaż ktoś forkiem SG się pojawia?

Coś się będzie działo w najbliższym czasie? Mam dwa wolne poniedziałki i chętnie bym się wreszcie wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzów i kryspinów. Mam tez roadbook na rajd nieustajacy ale nie mialem jeszcze czasu przejechac calego. Szukam wlasnie jeszcze czegos ciekawego.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Ja bardziej szukam czegos takiego

 

 

Być może Bakum był by zainteresowany :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nieśmiało sugeruję nie "pycić" tak komuś po łące. Są miejscówki i da się pojeździć nie "po ojcowiźnie" ;)

 

 

Być może Bakum był by zainteresowany
Bakum zna Bodzów jak własną kieszeń, umi się zakopać, łodkopać, niezakopać, zgubić i znaleźć, a nawet po ćmoku. ;) 
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...