Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

hehe dyskietki 5,25 to ma każdy, pytanie kto ma taką stację sprawną. chciałem prace przenieść na jakiś nowszy nośnik ale czytnika brak :(

 

No jak to kto - oczywiście że ja  :yahoo:  Ale chodzi o "normalne" z PC-ta czy może Atari lub Commodore? Tam też były 5.25'' ;)  Do Atari nie pamiętam, czy mam na chodzie flopa, ale do C-64 się znajdzie, jakby co :D  Przywieź na spota, to Ci w robocie (bo tam mam jedną podpiętą) zgram na dowolny inny nośnik lub prześlę potem mailem, a na nast. spocie oddam dyskietki.

 

Z tego co widzę Gabin będzie sie diagnostyką zajmowac, to i ja sie pisze do kolejki bo cos mi pod maska dzwoni :-D

Jeszcze nie... Najpierw trzeba się nauczyć... Garażu nie mam, więc nie ma jak - pójdę na studia to wtedy ok  :P

 

 

Do nasłuchiwania, gdzie i jak dzwoni, studiów nie trzeba - ew. można uprzednio iść na konsultację laryngologiczną ;)  Tylko o ile Gabin do mojego bagażnika się może wciśnie, to pod maskę do Szurpit2 może być ciężej :th_dash:

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehe dyskietki 5,25 to ma każdy, pytanie kto ma taką stację sprawną. chciałem prace przenieść na jakiś nowszy nośnik ale czytnika brak :(

 

No jak to kto - oczywiście że ja  :yahoo:  Ale chodzi o "normalne" z PC-ta czy może Atari lub Commodore? Tam też były 5.25'' ;)  Do Atari nie pamiętam, czy mam na chodzie flopa, ale do C-64 się znajdzie, jakby co :D  Przywieź na spota, to Ci w robocie (bo tam mam jedną podpiętą) zgram na dowolny inny nośnik lub prześlę potem mailem, a na nast. spocie oddam dyskietki.

 

 

Tichy, do czego jeszcze używa się stacji 5,25" ?

A działające ZX Spectrum z niebagatelną ilością pamięci 48KB, albo Atari 64 (128) też masz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie,ze ja odpadne - jakies grypsko mnie lamie :/

 

To szkoda. Ale może lepiej się z domu faktycznie nie ruszaj, bo: A). możesz się "doprawić"  B). możesz nas pozarażać ;)  A spot będzie jeszcze nie jeden, nic na siłę, zwłaszcza że wiosna idzie i jak widać frekwencja od razu zaczyna bywać większa (nawet nadspodziewanie - co to, za bociany robimy czy co?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do nasłuchiwania, gdzie i jak dzwoni, studiów nie trzeba
 
ale, żeby wiedzieć co to stuka to trzeba dokładnie znać całą budowę, tak to można tylko zlokalizować "gdzieś tu' - a to najczęściej nie pomaga :(  (poza tym, w ten sposób już pewnie zlokalizowałeś :P  )

 

 

 

to pod maskę do Szurpit2 może być ciężej

oj tam, pod maską dużo miejsca  :P  :biglol:  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tichy, do czego jeszcze używa się stacji 5,25" ? A działające ZX Spectrum z niebagatelną ilością pamięci 48KB, albo Atari 64 (128) też masz ? :)

 

Stacji 5.25'' używa się np. do... hmmm... kolekcji? :biglol:  No i fajnie wygląda zamontowana, zwłaszcza w służbowym kompie, wszyscy się gapią :)  Jak widać, można też jej użyć do pomagania kolegom z Forum, a to już jak najbardziej szczytny cel.

Oczywiście ZX-Spectrum+ na chodzie oraz jego klon (Timexa) jak najbardziej posiadam, Atari 64 też na chodzie, Atari 128 niestety niesprawne, za to mam 16-bitowe Atari STFM, choć jeszcze go nie odpalałem, ale kumpel, od którego nabyłem, używał, więc chyba działa.


 

Do nasłuchiwania, gdzie i jak dzwoni, studiów nie trzeba
 
ale, żeby wiedzieć co to stuka to trzeba dokładnie znać całą budowę, tak to można tylko zlokalizować "gdzieś tu' - a to najczęściej nie pomaga :(  (poza tym, w ten sposób już pewnie zlokalizowałeś :P  )

 

 

Kiedy właśnie nie! Wiem, że stuka "gdzieś z tyłu", ale nie mogę obczaić, w którym miejscu konkretnie! Mam kilka pomysłów, ale na razie nic na 100%. Dlatego tak bardzo cchę kogoś wsadzić do bagażnika i nie oczekuję ekspertyzy (więc 3 fakultety niepotrzebne), tylko zaznaczenia kredą "tu stuka" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tichy, do czego jeszcze używa się stacji 5,25" ? A działające ZX Spectrum z niebagatelną ilością pamięci 48KB, albo Atari 64 (128) też masz ? :)

 

Stacji 5.25'' używa się np. do... hmmm... kolekcji? :biglol:  No i fajnie wygląda zamontowana, zwłaszcza w służbowym kompie, wszyscy się gapią :)  Jak widać, można też jej użyć do pomagania kolegom z Forum, a to już jak najbardziej szczytny cel.

Oczywiście ZX-Spectrum+ na chodzie oraz jego klon (Timexa) jak najbardziej posiadam, Atari 64 też na chodzie, Atari 128 niestety niesprawne, za to mam 16-bitowe Atari STFM, choć jeszcze go nie odpalałem, ale kumpel, od którego nabyłem, używał, więc chyba działa.

 

No to szacun wielki !

jak możesz to przywieź choć jedno z tych pudełek na spota - niech młodzi zobaczą, na jakich technologicznych cudach się pracowało jeszcze nie tak dawno temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tylko zaznaczenia kredą "tu stuka"
 

 

Mogę ten fragment potraktować dosłownie??  :biglol:

 

 

 

 

Jeśli znajdziesz element, który mi stuka, za co będę wdzięczny, to możesz go oznaczyć kredą - byle dało się potem zmyć i byle nie uszkodzić autka :P

 

tylko zaznaczenia kredą "tu stuka"
 

 

O to ja bym się nadawała.   :biglol: 

 

 

Wszelki duch, ile kobiet napalonych na stukanie... :biglol:

 

 

jak możesz to przywieź choć jedno z tych pudełek na spota

 

Postaram się - ale uprzedzam, że uruchamiać nie będę! ;) Całego zestawu: komp, monitor (zielony oczywiście), zasilacz, magnetofon, joysticki, interface, okablowanie - nie dźwignę ani nawet nie będę miał czasu po pracy na skompletowanie, bo jest to rozproszone po kilku szufladach i szafkach :biglol:  Tak myślę, że zabiorę nie ZX-Spectrum+, ale klasycznego gumiaka, czyli Spectrum 48k - mam jedne ładny egzemplarz, wygląda dobrze, tylko jest zepsuty elektronicznie, więc krzywda mu się nie stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle nie uszkodzić autka

nie miałabym serca uszkodzić Subaru, ani żadnego innego autka - także nie ma co się martwić ;)

 

P.S. Będę zastępczakiem - jak mi się uda i zdążę to go ozdobię, żeby miał chociaż jakiś jeden element Subaru na sobie ;)

P.S.(2) Mogę się trochę spóźnić.... :(

 

 

Ponownie zagubiona lista  ;) 

 

Lista:

1. bakum

2. przemekka

3. Gabin

4. Zelazny

5. Wolek1993

6. as100p  :)

7. sebxyz

8. prusak_pb

9. Tichy

10. Staropramen (trening, faken  :unsure:)

11. lastozzi

12. lordqik

13. edgecrusher

14. Grzegorz Magdziarz

15 szurpit2

16 szamcio11

17. PRIMAR

18. WRC fan

19. Sen123

20. Raf1

21. mati6667

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie z mojej winy nie uda mi się dziś dotrzeć... Chyba że koło 22 ktoś jeszcze zostanie... :(

Jak miejsce na liście daje kolejność miejsc parkingowych to wpisz mnie na Twoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista:

1. bakum

2. przemekka
3. Gabin
4. Zelazny
5. Wolek1993
6. as100p   :)
7. sebxyz
8. prusak_pb
9. Tichy
10. Staropramen (trening, faken   :unsure:)
11. lastozzi
12. lordqik
13. edgecrusher
14. Grzegorz Magdziarz
15 szurpit2
16 szamcio11
17. PRIMAR
18. WRC fan

19. Sen123

20. Raf1
21. mati6667

22.Arek_W

 

@@Zelazny,

 Na kiełbaski możesz nie zdążyć, ale na karty raczej tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...